2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar günaydın nasılsınız ben hiç iyi değilim okul kapanıyo ya notları gir bir sürü rapor falan yaz evrak işleri anlıycağınız çok sıkıştım giremedim hiç
filizcim geç oldu ama doğumgünün kutlu olsun
alhancım anca girebildim kızınla nice mutlu yıllara
kızlar ya okadar dalgınım ki hep bi yerlerde bişeyler unutuyorum dün akşam kapıyı açık unutmuşum ve en kötüsü arabanın anahtarını kaybettim komple kilit sistemi değişcek zaten para yok şu aralar bi de bu masraf çıktı dünden beri çok canımız sıkıldı kafam hiç yerinde değil

Filiz, doğumgünün müydü? ben kaçırmışım, mutlu yıllar!!!

Daha önce iki kez götürmüştük ama bir kez daha götürsek iyi olur aslında, yanlış hatırlamıyorsam, erken teşhi edilirse 2 yaşına kadar bir çok göz sorunu hallediliyormuş.

Çok geçmiş olsun, bu mesleğin kağıt küreği bitmez. Kafanın dalgın olması çok normal. Az kaldı, dinleneceksin yakında.

Selam!
sağolun kızlar evet pepeecim doğum günüm dündü
özlemcim valal bende de aynı unutkanlıklar devam ediyo hamilelikten kalan bişey vitamin eksikkliği azmı mama suyu unuttum ocakta az mı yemek yaktım
azmı kapı açık bıraktım ütüyü kapattım mı acaba ışığı açık mı unuttum ocağı ne yaptım kapattım diye hala dönüp dünüp bakarıp geçer inş canım ya
normalde adanalıyım canım.
malatyada oturyorum ama.
malatya çok güzel bi yer canım.
bekleriz buyur gel.
elazığa hiç gelmedim canım
içinden geçmiştim sadece...

ben malatyayı da elazığıda çok iyi biliyorum gerçekten çok güzel yerler tayin istedik elazığa ama olmadı kısmet

normalde adanalıyım derken,evlenip mi gittin canım.bende adanalıyım adana da yaşıyorum

ilke geçmiş olsun yağmura

özlemcim sana da Allah kolaylık versin.Kayıp maldan olsun candan olmasın sıkma canını

adanalıyım canım.
eşimin görevi dolayısıyla malatyada oturuyorum şuan...
memleket adana yani...
sen adana'nın içindenmisin.

sagolun teyzelerı dogum gunu mesajlarınız ıcın.
ılkecım dogum gunu elıf sımayın teyzesı.cok gecmıs olsun tatlım ucuz atlattınız cok sukur.
bızde asılarımızı olduk kılomuz az herzamankı gıbı 9 kıloymussss :KK43:((((((
boy 78 cm offf napsamda almıyor almıyor....

ılkecım dogum gunu elıf sımayın teyzesı.cok gecmıs olsun tatlım ucuz atlattınız cok sukur.

benim kızda zayıf canım.
ama doktor gelişimi iyi diyor.
az önce bahçeye çıktım.
komşuların yanına.
kadın ne diyo kuş gibi hiç canı yok.
deli oldum ya.
ne zaman görse bunu deyip duruyo sinirimi bozuyo.
sağlıkları yerinde olsunda boşverelim gerisini.

benim kızda zayıf canım.
ama doktor gelişimi iyi diyor.
az önce bahçeye çıktım.
komşuların yanına.
kadın ne diyo kuş gibi hiç canı yok.
deli oldum ya.
ne zaman görse bunu deyip duruyo sinirimi bozuyo.
sağlıkları yerinde olsunda boşverelim gerisini.

haklısın canım cok sukur saglıklı bu zamana kadar ciddi bırseyımz olmadı .napalım yapısı böyle sanırım.agzı olan konusuyor valla sankı bızım elımızde kılo almaları.

[/COLOR]komşulaım vardı kısır yapıp onları çağırmıştım ay ne yedim ne yedim patlıcam şimdi :KK1:
şimdi yasin isayla uğraşıyorum bu ara çok mızmız oldu vallahi dayanamıyorum bazen
filizcim çok teşekkür edrim canım ama yalnış olmuş bu çizelge küçük oğlumun bi tane daha yazmıştım o da büyük oğlumunkiydi
bende akşamki lunapark resimlerimizi yüklücem şimdi faceye kızlar eklemek isterseniz faceden Ruveyda Gazci Egeli ismim :asigim:

normalde adanalıyım derken,evlenip mi gittin canım.bende adanalıyım adana da yaşıyorum

ilke geçmiş olsun yağmura

özlemcim sana da Allah kolaylık versin.Kayıp maldan olsun candan olmasın sıkma canını

saol neslihancım..

geçmişş olsunn canımmm ewettt canları acıdı mı yapabildikleri tek şey ağlamakkk kıyamamm be onaaa mucukss

ya normalde yağmur gün içinde biçok kez düşüyo ama her seferinde ağlamıyoo çok canı yanarsaa ağlar.demekki canı çok yandı.allahtan kabarma falan yok şükür..

iyiki doğmuş elif simayy boncuk gözlü kızım benimm..
cnm yağmurda 15 gün önce 9000 di.boyda 75...
kafana hiiiiiiiiiiiççç takmaaa.ben çok biliyorum kilolu ve sağlıksız hasta çocuk..
olsun napalım tombiklik bişey deil yaa..
benim kızım kıpır kıpırr zaten kilo alması imkansız o harekete göre..
warsın zayıf desinler çokda tınnnnnnnnnnnn..umrumda bile deil..lülülülülülü
benim kızımın herşeyi normal,ayına göre bi kilosu az onuda umursamıyorum bile.
çok şükür sağasağlamm..:lepi:

haklısın ılkecım saglıklı olması önemlı olan.
su ana kadar antıbıyotık hıc kullanmadık masallah dıyeyım.
öyle böyle buyuyecekler zaten.
bende cok zayıftım sımdı kac kılo olduk baksana :)

Filizcim ve alhancim dogum günleriniz kutlu olsun
yağmur kuzucugada gecmis olsun
bayadir giremiyorum kk şifremi unuttum dersem gülmeyin sakın Allahım neydi neydi kocise sordum neden sonra o söyledi iyice Leyla oldum

Merhaba kızlar bende kuzuyu uyuttum geldim
ılkecim çok geçmiş olsun kıyamam yağmuruma
Filizcim, Elif Simay kuzum nice mutlu yıllara
Zayıf diye üzülmeyin kızlar sağlıklı olsunlarda önemli olan o
birde ben minadeks damlaya başladım yaşını geçince verdi doktor
sanki biraz kilo aldırdı, balık yağıda varmış içinde

birde bu sivrisinekler için ne kullanıyorsunuz kızlar,
çok fena ısırıyorlar evin içinde eşimle beraber sinek avına çıkıyorz
ışıklı sinek öldürücü aldık bir işe yaramıyor
raidleride uzun süreli tavsiye etmiyorlarmış
ama alcaz bu gidişle
siz ne kullanıyorsunuz?

haklısın ılkecım saglıklı olması önemlı olan.
su ana kadar antıbıyotık hıc kullanmadık masallah dıyeyım.
öyle böyle buyuyecekler zaten.
bende cok zayıftım sımdı kac kılo olduk baksana :)

aynn öle cnm çok şükürrki sağlıklılar...zaten ilerde diyete başlıyacaklarrr..kaydirigubbakcemile3
bizimkiler şimdiden formdaasositososito

Filizcim ve alhancim dogum günleriniz kutlu olsun
yağmur kuzucugada gecmis olsun
bayadir giremiyorum kk şifremi unuttum dersem gülmeyin sakın Allahım neydi neydi kocise sordum neden sonra o söyledi iyice Leyla oldum

saol cnm

Merhaba kızlar bende kuzuyu uyuttum geldim
İlkecim çok geçmiş olsun kıyamam yağmuruma
Filizcim, Elif Simay kuzum nice mutlu yıllara
Zayıf diye üzülmeyin kızlar sağlıklı olsunlarda önemli olan o
birde ben minadeks damlaya başladım yaşını geçince verdi doktor
sanki biraz kilo aldırdı, balık yağıda varmış içinde

saol emelcimm ..
bizde kullanıyoruz minadex 2 aydır.demir için verdi dr.iştah açıcı die duydum zaten yağmurun maşallahı var benden güzel yiyor walla..ama bizee demir takvyesi olsun die verdi.yaşına kadar kullan sonra bakıcaz dedi..

birde bu sivrisinekler için ne kullanıyorsunuz kızlar,
çok fena ısırıyorlar evin içinde eşimle beraber sinek avına çıkıyorz
ışıklı sinek öldürücü aldık bir işe yaramıyor
raidleride uzun süreli tavsiye etmiyorlarmış
ama alcaz bu gidişle
siz ne kullanıyorsunuz?

cnm bizde şimdilik o sorun yok ama eczaneye sor bi krem var die bilioum sürüosun gelmiior sinek falan..

herkese günaydın..
kahvaltı yapıorum yağmurda geziniiyo birazdan yatar bende işlerimi yaparım.
sonrada gezmeğe gidicez öptük siziii

bu arada gece yatarken ne örtüyosun bebeklere?
ben ince çarşaf gibi bişey örtüyorum.
ama hep üstü açık uyuyor.ne zaman kalksam açık..

leocum slm..vala benim zkıda debelenip duruyor yatalkta.. bende ince bir tülbent örtüyorum onu bile bırkamıyor üstünde..çok sıkıntılı benimki.. açık yatıo nerdeyse sbaaha kadar..

günaydın kızlar nasılsınız giremmiyom artık pekk bizde dn olduk aşılarımızı 2kolundanda vurdular ağlamadı maşşalah ateşte yapmadı biraz huzursuzduu özel aşılar varmış hepatit A bu ay bide 18 aymış dr yazmış bizimde yeni gördüm suçiçeğide 15 ayda yazmışş vurduran varmı özelleri hepatit a önemli dediler sağlık ocağından ama dr götürcem bakalım konuşalım tekrar gitmemiştik uzun zamandır özele
bu arada ela koltuk tepelerinde geziniyo iniyo kalkıyoooo kilomuz 11 boy 80 olmuş bu harakete iyi dedilerbide erken yürüdü dedilerr devit ve kan ialcını kes dedler zaten polivite gecmiştik devit kullanmıyoduk kanda surubunu vermişti bitince vermedimmm gidip tekrar baktırmak lkazım kanına ama nasıl kaynanalar bizde sabah bi kalktım 8.30 yok lar gitmişler gezmeye marmarisee akşam diyolardı insan bi not yazrr ki sabah sabah rüyalrında görmüş gibii öğlen sonu denize görümceler geliyomuş bideee patlamak üzere olan bomba gibiyim cakmak bekliyorummm vallaa delirtiyolarrrr allahım sabır istiyorum sabırrrrrrrrrrrrrr

bizden de günaydın.kahvaltımızı yaptık kızımla eveımızı topkladık bi de çilek reçeli yaptık geldik şimdi:))
ilkecim çok geçmiş yağmura kıyamam.ben valla askılı bı body ile yatırıyorum.ne örtersem örteyım atıyo zaten uzerınden.
derin en son 9870 gr 75 cm di.ama 78 80 cm dıyosunuz kızlar maşallah.drın 75 olduğu halde yaşıtlarına göre 3 cm önde dedi dr.artık sizinkiler tam selvi olur herhalde buyuduklerınde.:)))

X