2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Filizcim ve alhancim dogum günleriniz kutlu olsun
yağmur kuzucugada gecmis olsun
bayadir giremiyorum kk şifremi unuttum dersem gülmeyin sakın Allahım neydi neydi kocise sordum neden sonra o söyledi iyice Leyla oldum

Merhaba kızlar bende kuzuyu uyuttum geldim
İlkecim çok geçmiş olsun kıyamam yağmuruma
Filizcim, Elif Simay kuzum nice mutlu yıllara
Zayıf diye üzülmeyin kızlar sağlıklı olsunlarda önemli olan o
birde ben minadeks damlaya başladım yaşını geçince verdi doktor
sanki biraz kilo aldırdı, balık yağıda varmış içinde
sağolun şekerlerim
birde bu sivrisinekler için ne kullanıyorsunuz kızlar,
çok fena ısırıyorlar evin içinde eşimle beraber sinek avına çıkıyorz
ışıklı sinek öldürücü aldık bir işe yaramıyor
raidleride uzun süreli tavsiye etmiyorlarmış
ama alcaz bu gidişle
siz ne kullanıyorsunuz?
bizde daha kullanmaya başlamadık canım ama şu prize takılanlar varya onlar etkiliş diye duydum
günaydın tatlım
günaydın kızlar nasılsınız giremmiyom artık pekk bizde dn olduk aşılarımızı 2kolundanda vurdular ağlamadı maşşalah ateşte yapmadı biraz huzursuzduu özel aşılar varmış hepatit A bu ay bide 18 aymış dr yazmış bizimde yeni gördüm suçiçeğide 15 ayda yazmışş vurduran varmı özelleri hepatit a önemli dediler sağlık ocağından ama dr götürcem bakalım konuşalım tekrar gitmemiştik uzun zamandır özele
bu arada ela koltuk tepelerinde geziniyo iniyo kalkıyoooo kilomuz 11 boy 80 olmuş bu harakete iyi dedilerbide erken yürüdü dedilerr devit ve kan ialcını kes dedler zaten polivite gecmiştik devit kullanmıyoduk kanda surubunu vermişti bitince vermedimmm gidip tekrar baktırmak lkazım kanına ama nasıl kaynanalar bizde sabah bi kalktım 8.30 yok lar gitmişler gezmeye marmarisee akşam diyolardı insan bi not yazrr ki sabah sabah rüyalrında görmüş gibii öğlen sonu denize görümceler geliyomuş bideee patlamak üzere olan bomba gibiyim cakmak bekliyorummm vallaa delirtiyolarrrr allahım sabır istiyorum sabırrrrrrrrrrrrrr

günaydın eminem
ALLAH sabır versin ne diyelim
elada ne güzel ateş olmamış inş bizim de olmaz hayırlısıyla

kızlar selam.....ben de özlem gibi çok yoğunum...malum karne haftası...bir de eşim hastaydı 3 gün o iyileşti benim dişim ağrımaya başladı ama ne ağrı...gece gece acile gittim...iğne vurup yolladılar ..bi işe yaramadı...dün kendi druma gittim...iltihap varmış...ameliyat gerekiyomuş...şimdi antibiyotik kullanıyorum...etki gösterince pztsi salı gidicem tekrar..aman dişlerinize iyi bakın...sezeryandan sonra bu kadar ağrım olmamıştı......neyse kafanızı şişirdim...elacım eşinin ailesine pes diyorum..ayıp yani yaptıkları...yağmurun eli yanmış geçmiş olsun...filiz nesli doğumgünleriniz geçti ama yine de kutlu olsun...alhancım senin bebişinin de doğumgünü kutlu olsun....benim oğlan 16 haziran doğumlu ama hafta içine geldiğinden bu pazar yapıcaz kısmetse....siz çok hamaratsınız kızlar ikramlar vs.... ben mevlüt okutup pide ayran vericem...pasta ve diş buğdayı ikram edicem...diş buğdayı hariç hepsi hazır...bi tek onu ben yapıcam...aslında hazırı satılsa onu da dışardan alırdım herhalde :p napalım ege beyde karne zamanı doğmasaydı..bu arada diş buğdayına aşurelik buğday olmazmış...normal buğdayı da markette bulamadım nerede bulabilirim ...bugün almam lazım...

Son düzenleme:
tekrar selamalr kzılar.. fatoşcum çok geçmiş olsun canım.. diş ağrısı kabir azabının yarısı derler.. bilirm bedne betüş 5 aylıken ne çektim hemde kaplamaydı.. meğer alttaki diş çürümüş:KK43:yeniden yapıldı:-)Allah kolaylık versin şimdiden size..

bu arada gece yatarken ne örtüyosun bebeklere?
ben ince çarşaf gibi bişey örtüyorum.
ama hep üstü açık uyuyor.ne zaman kalksam açık..

ben ince penye battaniye örtüyorum ama hiç durdurmuyo üstünde sabaha kadar açık ama dert etmiyorum pek çünkü park yatağın alt kısmında zaten çukur olduğu için sıcak evimizd çok sıcak oluyor

gny kızlarrrrr
eminecim geçmiş olsun allahda sabır versin
dişçıkarmak çok zor bizimki resmen bütün gün uyumuyo
filizcim aşılar ateş yapmıyo

valla bende inanın tam 5 örtü örtüyom gün boyu örtmenle bi dönüyo altında aman artık açık yatsın baş edemiyom

tekrar selamalr kzılar.. fatoşcum çok geçmiş olsun canım.. diş ağrısı kabir azabının yarısı derler.. bilirm bedne betüş 5 aylıken ne çektim hemde kaplamaydı.. meğer alttaki diş çürümüş:KK43:yeniden yapıldı:-)Allah kolaylık versin şimdiden size..

sağolasın canım....valla Allah kimseye yaşatmasın...ilk kez bu kadar ağrıdı

arkadaşlar merhabalar minadex i hangi ölçekte kullanıyorsunuz üstünde 1 çay kaşığı yazıyor.

yarın mert 1 yaşına giriyor ve doğum günü yapmıycam.
Yapacaktık ama havale geçirdiği için iptal ettim, çok hayallerim vardı ama olmadı, bişeyi çok istediğin zaman olmuyor işde, davet ettiğim kişileri arayıp iptal ettiğimi söyledim. Küçük bir yaş pasta alıp annemi ablamları çağırıp öyle kutluycaz çok dandik bişey olacak ama herşeyden daha önemli sağlığı.

gny kızlarrrrr
eminecim geçmiş olsun allahda sabır versin
dişçıkarmak çok zor bizimki resmen bütün gün uyumuyo
filizcim aşılar ateş yapmıyo
canim ilk aşılar bizde den yapmadı ama 6. aydaki yaptı ondan biraz korkuyorum ağızdan olan yapıyo sanırım o da çocuk falçi aşısıydı bu ay var bildiğim kadarıyla o aşı
arkadaşlar merhabalar minadex i hangi ölçekte kullanıyorsunuz üstünde 1 çay kaşığı yazıyor.
1 çay kaşığı tatlım
yarın mert 1 yaşına giriyor ve doğum günü yapmıycam.
Yapacaktık ama havale geçirdiği için iptal ettim, çok hayallerim vardı ama olmadı, bişeyi çok istediğin zaman olmuyor işde, davet ettiğim kişileri arayıp iptal ettiğimi söyledim. Küçük bir yaş pasta alıp annemi ablamları çağırıp öyle kutluycaz çok dandik bişey olacak ama herşeyden daha önemli sağlığı.

önemli olan sağlıkları canım bırak kutlama olmasın varsın

merhaba kızlar,
ayşecim sağlığı iyi olsun önemli olan o, nasıl oldu mert paşa ?
seneye daha güzel kutlarsınız hemde aklı eriyor olur ozaman
Neslihancım ben 1 tatlı kaşığı veriyorum doktor öyle dedi, yabancıların çaykaşığı ölçüleri farklıymış galiba
üstünde yazanda ingilizceden çeviri ya
kızlar bizim evde çok sinek oluyor evin arka tarafı bahçe meyve ağaçları falan var oran geliyor herhalde
raid i biri aramış demişlerki o fişe takılanın insan sağlığına zararı varmı , görevli cevap vermek zorunda değiliz demiş yorum yok
Fatoşcum geçmiş olsun sanada diş ağrısı zordur çok
Bende herşeyi hazır aldım bir tek mercimek köftesi yapmıştım, oldu bitti kaldı bile bir sürü
burdaki hanımlar çok hamarat , ben yapamıyorum
Eminecim senin bu kaynananlar beni bile delirtti okuya okuya ,seni düşünemiyorum Allah yardımcın olsun

benimkide çokaçıyor üstünü yuvarlana yuvarlana yatağın bir ucundan bir ucuna zaten hiçbir zaman yatırdığım gibi bulamıyorum :)

benimkide çokaçıyor üstünü yuvarlana yuvarlana yatağın bir ucundan bir ucuna zaten hiçbir zaman yatırdığım gibi bulamıyorum :)

ayy inan da çok açıyo üstüne tekme tekmeye gidiyo uykuda
örtüncede kızıyo
uykudaki bebek örtüldüğünü nasıl anlar bilmem kzıyo bana uykuda

selamalr.. ayşecim olsuun canım ya çönemli olan sağlığı onlar iyi osludna. zaten pekde sevinmiyolar.. anlamıylarki benim kız çok huysuzdu o gün..seneye güzel bişey yaparsın sende..şmdiden ncie ncie yılalr dilerim yeni yaşı hayırlı uğurlu oslun inş..

canim ilk aşılar bizde den yapmadı ama 6. aydaki yaptı ondan biraz korkuyorum ağızdan olan yapıyo sanırım o da çocuk falçi aşısıydı bu ay var bildiğim kadarıyla o aşı

1 çay kaşığı tatlım

önemli olan sağlıkları canım bırak kutlama olmasın varsın

bende öyle düşünüyorum...
merhaba kızlar,
ayşecim sağlığı iyi olsun önemli olan o, nasıl oldu mert paşa ?
seneye daha güzel kutlarsınız hemde aklı eriyor olur ozaman
Neslihancım ben 1 tatlı kaşığı veriyorum doktor öyle dedi, yabancıların çaykaşığı ölçüleri farklıymış galiba
üstünde yazanda ingilizceden çeviri ya
kızlar bizim evde çok sinek oluyor evin arka tarafı bahçe meyve ağaçları falan var oran geliyor herhalde
raid i biri aramış demişlerki o fişe takılanın insan sağlığına zararı varmı , görevli cevap vermek zorunda değiliz demiş yorum yok
Fatoşcum geçmiş olsun sanada diş ağrısı zordur çok
Bende herşeyi hazır aldım bir tek mercimek köftesi yapmıştım, oldu bitti kaldı bile bir sürü
burdaki hanımlar çok hamarat , ben yapamıyorum
Eminecim senin bu kaynananlar beni bile delirtti okuya okuya ,seni düşünemiyorum Allah yardımcın olsun

mert çok iyi maşallah. Artık isteklerini belli ediyor zorlanmadan, böyle olunca sinirlenmiyor daha az yaramazlık yapıyor.

X