2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anneneler gününe anneme blander set seklindeolanlardan aldık kaynanaya yokkk
ben her anneler gününde doğum günündee ararım hediyesini alırdımm doğum yaptım bir çöp almadım doğum günümü bilmez aramaz almıcam dedim esimdebişey demediiii:)))))

alma canım ya ne alacaksın.
bende aynıyım çocuğum oldu hiçbişey görmedim.
ne alacam hediye felan.
ararım kutlarım tamam.
ona bile değmez ama.

esmerim benim kız erkenci çıkt 2 bucuk aylık dönüyoduu 6 aylıkemekliyodu 8buçukta yürüdü maşşalah
canıma yetiyo ben nereye o oraya yanınca oturunca oturur yoksa iş yaparken peşimde cadııı simdide banyoyu öğreniş kapısını örtmeye başladım klozeti açmış gecenn kirli sepetini boşaltmışşş

esmerim benim kız erkenci çıkt 2 bucuk aylık dönüyoduu 6 aylıkemekliyodu 8buçukta yürüdü maşşalah
canıma yetiyo ben nereye o oraya yanınca oturunca oturur yoksa iş yaparken peşimde cadııı simdide banyoyu öğreniş kapısını örtmeye başladım klozeti açmış gecenn kirli sepetini boşaltmışşş

maşallah canım senin kıza.
cadı erkenden yürümüş ne güzel
ama seninde burnundan getirir.
yürüyünce çok fena oluyolar
benimki poposunun üstünde dağıtmadık yer bırakmıyo.
şimdide bezlerini çıkarmış onlarla oynuyo.

var biz varız bizimkide popo üstü gidiyor ne emekleme ne koltukta sıralama mevcut beni al al diye gel gel der durur.Popo üstü zıplayarak gidiyor sadece.

evet canım bi komik oluyoki
gören gülüyo,zıplaya zıplaya gidiyo.
benimki koltuktan tutunarak yürüyo.
ama ellerini bıraktığım zaman korkuyo.
kendini bana atıyo.

sormayın bemiki yürüteçle bütünevitavan ediyo herşeyleri çekipatı yerlere geçnce remler vardıtelevizyon seppasında buruştur bide gösteriyo

aman şu kalvyey bialışamdım ya
degişik küçük hep karışıyo
bizimdehepresimleri buruşturmuşşşşşş

hediyelrartık herkeze gidiyo yavaş
yavaş
yarında elacım alır hediyesini
çok güzle bişeyyyy

ayyyyy bu dönem hep aynı desene eminecimmm kirli sepetini boşaltmışşşş sepetin örtüsünü çıkarmışşşş klozete diş macunu nun kutusunu atmışşş bide beni görünce çişşş tişşşş demez miii gülmekten öldümmm güya çişi gelmişşş annem altını bezlemiyo gündüzleri tuvalete götürüyooo 20-25 dk da birrrr

ama çok gülüyorummmmmmm

ayyyyy bu dönem hep aynı desene eminecimmm kirli sepetini boşaltmışşşş sepetin örtüsünü çıkarmışşşş klozete diş macunu nun kutusunu atmışşş bide beni görünce çişşş tişşşş demez miii gülmekten öldümmm güya çişi gelmişşş annem altını bezlemiyo gündüzleri tuvalete götürüyooo 20-25 dk da birrrr

ama çok gülüyorummmmmmm

ay maşşlah ne güzel ögrenmiş bak maşşlah kız yapıyomu bari

acaba çişi geliyoda ondan mı gidiyo tuvalete yaz gelsede alıştırsak tuvalete iyice şimdi zor oluyo da kilotlu çorap giyiyo yazın 2 dk da şortları değiştiririzzz

bizde lazımlık aldık ama oturan yokk be cnm yazın alıştırıyım diyomm
sıcakta yoksa kışa zor olurr

yapmaz mı sabah hangi kıyafetle bırakıyosam akşamda o kıyafetle alıyorummm altında bez olmuyo ben bezliyorum annem çıkarıyoooo evine işer diyorummm sanane ben temizlerim diyooo iyi sen bilirsin diyo ama ben kendi evimde bezlemeden tutamammm ya bi yere işerse bide onu temizlemekle uğraşamammmmm

herşeyde çok aceleci çıktı da bi saçları uzamıyorrrr kazıtıcammm valla böyle giderse hiç uzamadı ya erkeklerde bile daha çok saç varrrr

zamane çocuğu diye bunlara diyolar işteee herşey beyinlerinde yüklü bunlarınnn çok zekilerrrr çok fenalarrrrr çokkkkk

herşeyde çok aceleci çıktı da bi saçları uzamıyorrrr kazıtıcammm valla böyle giderse hiç uzamadı ya erkeklerde bile daha çok saç varrrr

ya bazılarında geç uzuyomuşeşimdediyodu biarkadaşınıda yokmuş begini saçı sarışınmıondandır

zamane çocuğu diye bunlara diyolar işteee herşey beyinlerinde yüklü bunlarınnn çok zekilerrrr çok fenalarrrrr çokkkkk

kızbenimki çok korkak yürüme gibibiçabasıyok yürüteçle gidiyoda yanyanda koltukalrda tutunuyomam gitmiyo istese gidiyo çok tembel ve korkak elitimin kzı öyleydi çok danamışımyaaaaalsanaalsanasmile

X