2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ohoh maşşlah gezen edem denizlre giren ne güzel valla pınar yeni evin hayılı olsun ii gezmeler bide bizim yerimizede gezinnnnnnn

melis uydu kahvaltısını istemedi kçıyo dönüveriyo uyudu rahatsız grip gibi istemiyo

neslihan cnm bizimde içecekler oraya ait süsleme konusunda problem var konuşcaz tekrardan bakalımm
istanbulda güzel hayatımmm buranında kışı kötüü sevmiyomm yağmurlu hepp

Eminecim bende baktım mayıs annelerine çok güzel
darısı başımıza
ama hani böyle masa hazırlıyorlarya herkes kendi alır gibimi yapıyorlar annem diyoki bizde kimse kalkıp almaz sadece pastayı getirelim salona
diğer ikramları mutfakta herkesin tabağına koyalım diyor
siz nasıl yapıcaksınız ?
Çok kalabalık olursanız tabak hazırlaması zor olur, hizmet etmekten doğumgününün tadını çıkaramazsın. Biz günlerde falan hep self servis yapıyoruz. İsteyen istediğinden istediği kadar alıyor, pratik oluyor. Ben bahçede yapmayı düşünüyorum aynı şekilde. Hem yayılırız iyi olur:) Çok pahalı olmazsa organizasyonu, masa, sandalye, süsleme falan, dışarıya yaptırmak istiyorum.

melis uydu kahvaltısını istemedi kçıyo dönüveriyo uyudu rahatsız grip gibi istemiyo
Geçmiş olsun Melis'e, hafif atlatır inşaallah.

Selam kızlar,
Oğlum çok huysuz oldu, hiç kucağımdan inmiyor sürekli mızmız, tuvalete bile gidemiyorum, oturduğum odayı bile süpürtmüyor, diş eti yine şişmiş. Dün çileden çıktım çok ağladı. Şimdi uyuyor, uyanacak yine aynı olacak diye resmen korkuyorum.

Ne güzel yaş günü hayalleriniz, bizimki evde olacak yaşadığım yerde bir tek annemler var, sıkıcı geçecek gibi geliyor.

Çocuklarınıza hediye olarak ne alacaksınız kızlar.

Birde ne giydireceksiniz.

Ne güzel yaş günü hayalleriniz, bizimki evde olacak yaşadığım yerde bir tek annemler var, sıkıcı geçecek gibi geliyor.

maşallah kızlar en ince ayrıntılar bile aklınıza geliyo
ama ne hediye alacağımı bende çok düşünüyorum bulamadım çok güzel bişey olsun istiyorum ne de olsa ilk doğum günü hediyesi olacak fikirlerinizi paylaşırsanız çok çok iyi olur

evt güzel planlar yapmışsınız biz belki yazıkta yaparız çınarcıkta kayınpederim attı bu fikri ortaya bende dedim, havai fişek fln attırcaksan olur dedim kötümüyüm neyim hohoh oda atarız tabi dedikaydirigubbakcemile3

hediyemiiii onun için en güzel hediye benim gibi bi annesinin olması beeeelülülülülülü

evt güzel planlar yapmışsınız biz belki yazıkta yaparız çınarcıkta kayınpederim attı bu fikri ortaya bende dedim, havai fişek fln attırcaksan olur dedim kötümüyüm neyim hohoh oda atarız tabi dedikaydirigubbakcemile3

oooooo
canım ne güzel havai fişek falan çok şanslısınız
çok canım ne kötüsü ne güzel işte

Selam kızlar,
Oğlum çok huysuz oldu, hiç kucağımdan inmiyor sürekli mızmız, tuvalete bile gidemiyorum, oturduğum odayı bile süpürtmüyor, diş eti yine şişmiş. Dün çileden çıktım çok ağladı. Şimdi uyuyor, uyanacak yine aynı olacak diye resmen korkuyorum.
Allah kolaylık versin, çıkarabiliyorsan bol bol dışarı çıkar, Bilmiyorum sizde işe yarar mı ama Sude çok sakinleşiyor hava alınca. Ev de kirli kalsın ne yapalım, takma kafana.

Benim de davet edeceğim kişi baya var ama kimler gelebilir bilmiyorum.
Hediye olarak büyük bir oyuncak düşünüyordum ama geçen hafta playskool ilk arabam ı almıştık. O kadar para verip bir oyuncak daha alamayız herhalde. Doğumgünü masrafı çok olacak zaten. Bilmiyorum ki... Şişme havuz düşünüyorduk belki o olabilir. Doğumgününde de koyarız bahçeye yüzer belki:)))

bizide götürün yawwwkaydirigubbakcemile

canım bn self servis yaparım istanbulda herkes öyle ypıyo ama bursada yok öyle bişey bizim düğünd yemek self servisti bizim akrabalar söylenip durmuşlar alamamışlar çekinmişler olmazsa mutfakta tabaklara koyarsınız aslında self servis daha mantıklı herkes istediğinden istediği kadar alıyo artık olmuyo ama anlayana
gel canım beraber yüzeriz :)
Bende self servis istiyorum ama dediğin gibi bursada böyle
herkes ayağına bekliyor

pınar güle güle otur cnm evinde gezin bizim yerimizede gerci bizim burdada ufaktan sezon açıldıı 15 gün sonra başlarız girmeye denizee
emelcim biz dışarda yapcaz bizimde öyle olur herkes istediğini alırr bizim burda öyle bildiğim kadarıyla biz bowling salonunda yapcaz cnmm
en güzeli canım, evin tertemiz kalıcak batmıcak

Çok kalabalık olursanız tabak hazırlaması zor olur, hizmet etmekten doğumgününün tadını çıkaramazsın. Biz günlerde falan hep self servis yapıyoruz. İsteyen istediğinden istediği kadar alıyor, pratik oluyor. Ben bahçede yapmayı düşünüyorum aynı şekilde. Hem yayılırız iyi olur:) Çok pahalı olmazsa organizasyonu, masa, sandalye, süsleme falan, dışarıya yaptırmak istiyorum.

Geçmiş olsun Melis'e, hafif atlatır inşaallah.
doğru diyorsun canım, ben sofra hazırlarım isteyen alır, almaya çekinenede tabak hazırlarız süper fikir dimi

Geçmiş olsun canım, ıhlamur ver olmassa rahatlatır

Selam kızlar,
Diştendir Ayşecim bizimki bir haftadır öyleydi, dişi çıktı şimdi iyi maşallah bugün
kahvaltısınıda yemiş çok şükür

Öyle düşünme canım, ilk doğumgünleri hiç sıkıcı geçermi , anne olalı bir yıl olmuş, ben kesin ağlarım gibime geliyor :sinifsinif:
Bizimki de evde olacak , papyonlu beyaz gömlek siyah pantalon alıcam şık olcak oğluşum
kendimede ona uygun renklerde siyah olabilir elbise alıcam, kocamıda siyah pantalon beyaz gömlek giydircem ama o papyon istemez kravat taksın :roflol:
çok şık olucaz ailece :))

sagol ayşecim vereyim bari yiyi fikir
ayşe benimkide öyleydi bidönem öyleler benim1ay sürdü allah kolaylık versin çok zor oluyo
nesli benbiliyom çınarcıgı orda bide cem özeri görmüştümarkaşadlarla gezmeye gitmiştik oraya

ana bide çocukları alacaz dogum günü yapıyoz ya işte zaten elbise alınacak yeter valla

maşallah kızlar en ince ayrıntılar bile aklınıza geliyo
ama ne hediye alacağımı bende çok düşünüyorum bulamadım çok güzel bişey olsun istiyorum ne de olsa ilk doğum günü hediyesi olacak fikirlerinizi paylaşırsanız çok çok iyi olur
Gelenlerde getirir zaten canım, dünya kadarda oyuncağı var , ben bişey almayı düşünmüyorum

hediyemiiii onun için en güzel hediye benim gibi bi annesinin olması beeeelülülülülülü
buyrunnnnnnnnnalkisalkisalkisalkisalkisalkis

oooooo havai fişekler falan süpermiş

X