2009 Ekim Anneleri

neyse ben hazırlaniimmmm kociş gelir simdi almaya beni :))) optukkkkkkkk kocaman olusumlan teyzoşları

yok yaa oyle dusunmeye calissamda benimki onu kandirdigimi anlar gelmez kesin..benim gibi inatci anlasilan offffffff:gitme:
neyse ben hazırlaniimmmm kociş gelir simdi almaya beni :))) optukkkkkkkk kocaman olusumlan teyzoşları

gule gule canim yaz bana unutmayerimsenibena.s.

buketcim allah anneli babalı büyütsün...:Saruboceq:
benim oğluşda bu gece hiç uyumadı sürekli ağlama ve uyanıklık modundaydı...:bbo:
ama sabahdan beride sadece açıktıkça veya altı kirlendikçe uyanıyor...emdikden ve altı değişdikden sonra tekrar uyuyor....gece kuşuu yaramazzz:asigim:

kızlar o gelen nişanmış sanırım çunki dünden beri iç çamaşır koruyucu ince pedden değiştirdim ve wcye her gidişimde kucuk parçacıklar goruyorum pembemsi...ve gece 6 kere falan ağır kasılma sancısıyla uyandım...ama hala bekliyorum düzenli olmuyor daha zaten nişan hemen doğum olacak demek değilmiş araştırmalarıma göre hayırlısı bakalım bekliyoruz...:hulya:

Buket kac kilon gitti dogumda???

canim seninkide hayirli olsun.b izimki oyle deil iste.alti temiz karni tok.elimizden geldigince gazinida cikarmaya calisioz ama nafile uyumuo zilli:umursamaz:

saol canımm.......zilli işte annesi olacak okadarrrryerimseniben

Selam fıstıklar nasılsınız bakalım..
Benım bugÜn karnım aĞrıyor ara ara gelıyor ve gıdıyor koŞa koŞa wc ye gıdıyom nıŞan gelmıŞ mı dıye ama nafıle...
Off yaa kızımı Çok merak edıyorum..

epidural hakkinda pek bilgim yok sanirim yapmiyorlar...
ben isteyip istememekte kararsiz kaldim..

o durumun ne demek oldugunu cok iyi bilirim :gitme:
karnin agriyinca degilde adet olacakmissin gibi belin agridiginda heveslen dogum sancisi belden gelirmis..
bende kizimi cok merak ediyorummafoldumben:gitme:
artik gelsin yaaamafoldumben

selam kızlar kontrolumuzu olduk geldik gun aldık doktorumuzdan 19 ekimde sabah doguma gidiyrz inşallah
kızlar doktor normal dogum yapabilirsin dedi neden sezeryan dedi ama az kilolu olcakmış 4 kg civarında olcakmış melegim normal zamanında gelirse kafası donmuş ama kanala girmemiş daha napsam dogumdan korkuyrm :gitme:

bebişim 3,300gr olmus bende bir kilo almısım 68 olmuşum ntsde sancı mancı cıkmadıı

elacım hayırlı olsun canım. doğumda dua ettinmi bakayım bana da bir an önce kızımı kucağıma alayım diye...

kızlar ben geldim..
kontrolüm vardı sabah,alttan muayene oldum Allahım çok büyük bir azaptı iğrençti yaa..kendimi nasıl kastıysam doktorum kendini biraz serbest bırak muayene edemiyorum bak dedi :kedi:
evetttttt..yarın sabah 08.30 da epidural sezryanla doğuruorum kızlar..hiç açılmam sancım çıkmadı ve bebiş 10 gün önde olduğu için szeryan olmamı önerdi doktorum..yarın 7 buçukta hastanede olucam 8 buçukta sezeryana giricem ve çokkkk heyecanlıyım...korkuyorum...mafoldumben

Hoşgeldin Canım opuyorumnanaktan

Durumumuz aynı benim oğlan da 3650 gr 53 cm çıkınca ve kafası da büyük olunca ve hiç açılmam olmayınca e.sezeryan tarihi verdi ama önümüzdeki perşembe sabahına kadar beklicek ben normal istediğim için 3800 sınır dedi bana o kilodan önce doğurursan normal yaparsın aksi halde olmaz dedi.
Allah kurtarsın canım sağlıkla bebeğini nasip etsin inşallah :Saruboceq:

bernacım strawberrycim haadi gözünüz aydın.. ben de p.tesi kontrole gidecem umarım sancım açılmam falan olurda en kısa zamanda hayırlısıyla alırım kızımı kucağıma....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…