2009 Ekim Anneleri

26 agustosta kac haftalıktın idealmiş kilosu
simdi sanırım 3,200 3.500 kg olmuştur yakısıklın bence
hadi yakındır inşallah dogumunn yaa cok bekletmesin oglusun artıkk seni
bide kabızlık gidiyormuş doguma yakın zamanlarda

bende birde o sorun var bu aralar:kedi:
dogumdan sonrada ilk hafta olurmus diyorlar....mafoldumben

nalosum senin bebis kac kilo bugun soyler sanirim yaz bana??

soylemedi canım son gittigimde kac kere sordum net birsey cıkmaz dedi haftasına gore biraz tombişmiş gene sorucam bakalım soylesin yanii insan merak ediyorr
Bugun oglusumda bir tuhaflık var ama normalden asırı hareketlii eli ayagı heryerimde geziyor zemuszemus

Nalosummm 32+5 te 2.100 gr mis bebisim su an 39 haftalik.....3500 olmussa iyi diyecegim...

kimsecikler kalmadı topik de herkes doğurdu:))))))) ben dedim en son ben doğururum diye:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3oyyyyyyyyyy kurban olurum ben onaaaŞeniz
dun benimkide oyleydii:lepi:

zaman gectikce insan strese giriyor...elbetteki cikacak bir gun orda kalmiyor hicbir bebek ama ne zaman dogacak dusuncesi yiyip bitiriyor insani..bu belirsizlik cok kotu.....cevremde 3 hamile vardi haftalari benimle ayni olan hepsi dogurdu bir ben kaldimmm (((((((((

buketim bende cok stresliyim bu aralar artik ne zaman dogacak bu bebek diyorum ofleyip pufluyorum surekli evde dolasirken...esimde ne oldu diyor her seferinde :))

bende birde o sorun var bu aralar:kedi:
dogumdan sonrada ilk hafta olurmus diyorlar....mafoldumben

bir iki haftaya kadar kabızlık derdim yoktu şu sıralar olmaya basladım cok sıkıntılı oluyor
basurum kotuye gitmeye basladı bu yuzden :sinifsinif::sinifsinif:

Nalosummm 32+5 te 2.100 gr mis bebisim su an 39 haftalik.....3500 olmussa iyi diyecegim...
o civardadır canım guzel kilosu masallah
kimsecikler kalmadı topik de herkes doğurdu:))))))) ben dedim en son ben doğururum diye:)
en son ben dogrucum :)) baharımm
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3oyyyyyyyyyy kurban olurum ben onaaaŞeniz
dun benimkide oyleydii:lepi:
oyy canım benim ya cok mutlu oluyorum boyle kıpır kıpır
doktora gidcez ya heycan yaptı sanırım oglusum :ecrin_bebek:

bizde daha dogurmadik gordugun gibi:sinifsinif:
hem en son ben dogurucam sana ne oluyormafoldumben
yok ben :)) vermem sıramı en son ben doguracam

hiç sorma canım yaa gercekten oylee stres oluyor insan

aman alin sizin olsun sonunculuk ben istemiyorum zaten aranizda anlasin artik kim cok istiyorsa o olsun sonuncu:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

niye giiiiii????kaydirigubbakcemile3

anlat hele??

canim bizim kiz cok huysuz mafoldumben bi kalkti mi ozellikle geceleri en az 4 saat uyumuo.surekli bagirio.sutum tam gelmedi.biraz sut veriorum doysun die mamada veriyoruz.karni doyuyo buna ragmen hep meme istio:bbo: 4 saat boyunca agzindan meme gitmesin istio.cekince yaygarayi kopario.iyice dinlenin son gunlerinizde. ameliyat yerimde agrio.emzirmekten sirtim da mafoldumben neyse umarim sizin afacanlar uslu olurlar:Saruboceq:

ayyy canim yaa ilk zamanlar zor olurmus gercekten yalanci emzik vermeyi denedinmi peki o sekilde susar belki.....Allah kolaylik versin...

aman alin sizin olsun sonunculuk ben istemiyorum zaten aranizda anlasin artik kim cok istiyorsa o olsun sonuncu:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey
hihih boyle dersek belki erken gelir hep gel gel dedik gelmedi gelme dersek tersini yapar belki yaramazlar :jeyyar:

kız ne zaman dogum yaptın sennnnnnnnnnnn bende dua ediom burdaa uzulmustum :))))

ayy yerim ben senin kızını uslu olur insallah annesi Şeniz

Allah analı babalı buyutsun buketcimm hayırlı evlat olur inşallah kuzun darısı bizim basımıza akıllanır annesi daha uyum zamanı annesinin rahat gobişinden buralara gelmiş canım benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…