2009 Ekim Anneleri

bernacım strawberrycim haadi gözünüz aydın.. ben de p.tesi kontrole gidecem umarım sancım açılmam falan olurda en kısa zamanda hayırlısıyla alırım kızımı kucağıma....

Canım saolasın...opuyorumnanaktan inşallah en kısa zamanda sancın gelir de sağlıkla alırsın bebişini kucağına :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

h.geldin zuzumm
melegini Almıssın canım benim kollarına Allah analı babalı buyutsun inş. hayırlı evlat olsunnn berroşunn

slm kızlar bizde şimdi dr. dan geliyoruz yarın doğuma alıcam dedi,hiç beklemiyodum şok oldum dedim hazır değilim ptesi yapalım.Kısmetse pztesi sabahı doğuma gidicem hala inanamıyorum şoktayım suni sancıyla doğuma giricem dua edin bana...

selam kızlar kontrolumuzu olduk geldik gun aldık doktorumuzdan 19 ekimde sabah doguma gidiyrz inşallah
kızlar doktor normal dogum yapabilirsin dedi neden sezeryan dedi ama az kilolu olcakmış 4 kg civarında olcakmış melegim normal zamanında gelirse kafası donmuş ama kanala girmemiş daha napsam dogumdan korkuyrm :gitme:

bebişim 3,300gr olmus:nazar: bende bir kilo almısım 68 olmuşum ntsde sancı mancı cıkmadıı

bunları canım kont vardı bugunn normal dogum yapabilirsin dedi ama ben gene de gun aldım kiloymuş melegim biraz
sen normal dogummu yaptım buketcim sezeryanmı

slm kızlar bizde şimdi dr. dan geliyoruz yarın doğuma alıcam dedi,hiç beklemiyodum şok oldum dedim hazır değilim ptesi yapalım.Kısmetse pztesi sabahı doğuma gidicem hala inanamıyorum şoktayım suni sancıyla doğuma giricem dua edin bana...

hımm 39 haftana gireceksin neden suni sancı vericekmişki doktorun sordun mu
40. haftasına kadar bekleyenler var
hayırlısıyla gelsin melegin canım biran once kollarına alırsın ne guzel melegini :))

Allah yavrucuğunu sağlıkla nasip etsin inşallah :Saruboceq: :nazar:
Hangi hastane olacak senle yakın oturuyorduk di mi?

kızlar normal dogum yapabilirmişim dıs gebelik ameliyatı normal doguma mani degilmiş diger doktor riske atamam demişti beni ameliyat eden doktorumda normal dogum yapabilirsin demişti
yaa cesaretim yok normal dogum için napsamm sezeryan fikrine alısmıstım

şöyle dusundum 19 ekime kadar 10 gun var o gune kadar sancım gelirse normal denicem yoksa sezeryana girecem :sinifsinif:

teşekkür ederiss cannarıımm...kıs bukett sende mi doğurdunnn..gösünaydın kısss...

lalimm mustafa barışada maşallahh..nası oldunn..toparlanabildinmi

slm kısslar biz geldiiik..... kimler dpgurdu kimler kaldı bakiiimmm????? dpgum yapanları tebrik ediyorum bekleyenlere Allah yardım etsin diyorum..

hımm 39 haftana gireceksin neden suni sancı vericekmişki doktorun sordun mu
40. haftasına kadar bekleyenler var
hayırlısıyla gelsin melegin canım biran once kollarına alırsın ne guzel melegini :))
kızımın gelişimi ve kilosu önden gidiyo bugünkü kontrolde kilo 4200 göbek çevresini ölçemedi ultrasondaki sınırı geçmiş içerde kaldığı sürece doğum şansım azalaıcak dr. um şu anda normal deoğum şansım olduğunu bebeğin içerde daha fazla büyümesini istemiyor,zaten suyuda epey azalmış o yüzden canım...

Allah yavrucuğunu sağlıkla nasip etsin inşallah :Saruboceq: :nazar:
Hangi hastane olacak senle yakın oturuyorduk di mi?

evet küçükyalı delta hospital da olucam canım..doğumuma kendi dr. um gelicek o hastaneye..

naloşum senin için hangisi hayırlıysa o olsun...
maşallah paşanada...:nazar:
canım benim ilk normal bu sezeryan hangisi diye sorarsan kesinlikle normal derim....çok zorlanıyorum şuan bennn :KK43:((

nalann bebişim kestir gitsinn:)) uğraşma normalle neim:))

kaydirigubbakcemile3demi zuzumm :)) korkuyorum normalden o kadar bekle sancı cek bide olmadı hopp tekrar sezeryannn

llallcım biliyorum canım benim g.sezeryan zorlugu yan yatılmyr kalkılmıyor biri destek vermesi gerek ilk wcye gidiş igrenc acı bikac gun dogrulup yuruyememiştim kesigim yuzundenn :gitme:
hakkımda hayırlısı olsun dicem dogru soyluorsun cnm bnm oluruna bıraktım herseyi sezeryan gunune 10 gun var oldu olduu olmadı kesitiricem gitsin :)))))))))))

X