2009 ağustos kuzuları burada

tüm annişlerimize geçmiş olsun, gözleri aydın maşallah bebişlerimize, bakmaya kıyamıyorum valla..

teşekkürler arkadaşlar darısı sizin başınıza, resimleri becerebildimmi bilmiyorum:))))

bebeklerimiz çok güzeller.allah analı babalı büyütsün.uzun,sağlıklı,güzel ömürleri olsun.

maşallah maşallah allahım nazarlardan korusun hepsini sağlıkla büyüsünler hepsi birbirinden güzeller kutluyorum anneler sizi darısı sag sağlim bizlerin başına...

Hepsi birbirinden şeker Allah uzuun uzun sağlıklı ömürler versin miniklerimize.. Tüm annelerimiz gözünüz aydın, Allah yavrularınızı sizlere bağışlasınzemuszemus

maşallah minikler tek tek gelmeye başlamış
ben de geçen yılın ağustos annesiyim sizin fotolarınız abaktıkça duygulanıyorum
allah herkese kolay doğum nasip etsin.sağlıklı bi şekilde kuzularınızı kollarınıza alırsınız inşallah...

bütün bebeklerımız bırbırınden tatlı güzel maşşalah.tüm resımlerın ilk sayfada toplanıyor olması daha derlı toplu olmus.enazından resım arama derdımız olmuyor tebrıkler didocuummmmm yerimseniben

ışte bu da Kuzey bebişimiz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…