2009 ağustos kuzuları burada

.............................

Son düzenleme:
bahtları da kendileri kadar güzel olsun ağustos kuzularının opuyorumnanaktan ..allah dört gözden ayırmadan büyümeyi nasip etsin hepsine. maaşallah darısı sıradakilerin başına :teytey:

maşşallah ağustos bebişlerine hepsi çok tatlı
turuncu aşığı kaçakkedi bebişinin ilk kıyafetlerinide turuncu giydirmiş çok yakışmış bebişine öyle dimi??
serabın bebişinede maşşalah tombiş tombiş yanakları kiraz gibi dudakları var
bebişlere bakmaya doyamıyorum çok tatlılar allah nazarlardan saklasın

maşallah bebişlerinize hepsi birbirinden tatlı.

mutlu huzurlu sağlıklı uzunnnnnnn ömürler tüm sevdikleriyle.zemuszemus

Kızlar bebişlerin hepsine sağlıklı ömürler diliyorum...Hepsi birbirinden şeker:)a.s

[/URL][/IMG]
buçin 37+4 günlük 2900 degil 3000 kilo dogmuş boyu 49 cm belgelerinde öyle yazıyor kuzumun ben sordum ama başka söylediler neyse önemli degil.
bütün tabuları yıkıp kızıma mavi takım ve battaniye aldım hatta geceligimde maviydi hemşire aa kıznız oldu herşey mavi dedi bizde böyle dedim

kadriye gözün aydın canım bebeğin hayırlı olsun sağlıkla büyüt inşallah maşallah burçinimizede

maşallah bebişlere
hepsi de uzun ömürlü ve bahtları açık olsun :Saruboceq:

aman maşallah burçine Allah nazarlardan saklasın
sağlıklı güzel birömrü olur inşallah
sen nasıl oldun taze anne ağrılar tamamen geçtimi

Didem geldiğinde sana kolaylık olsun. Servan'ın fotosunu koydum buraya. Sen düzenlersin daha sonra

maşallah kuzularımıza ıns hepimiz bır an once kurtuluruzda burada resımlerımmız olur

Bütün kuzulara maşallah hepsi birbirinden tatlı
Taze annelere de geçmiş olsun
Benim kuzumda bi gelse hayırlısıyla opuyorumnanaktan
40 ı tamamladık ama hala ses seda yok fisfisfis

maşallah nevaya çok tatlı oy bandananı yirim ben senin şirine seni
gözün aydın olsun didecim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…