2009 ağustos kuzuları burada

Maşallah kuzucuğa ya. Ağustos bebeleride gelmeye başladı. Sıra bize geldi sanırım yavaştan

41 kere maşallah oğlumuza alla sağlıklı doğumlar nasip etsin kuzularımızı kucağımıza alırız inş.

maşallah maşallah çookk tatlı rüyasında ciddi seyler görüyor gibi asker olcam ben diyor sanki pek ciddiyiz:)) ama bu TEMMUZ bebeği olmuş ağustostan ziyade

ay aşka geldim iyice ben bir an önce bizimde zamanımız gelsede kavuşsak :))

maaşallahh çok tatlıııı ilk kuuznuz gelmiş geçen yılın ağustos annesiyim bizimde yanılmıyosam bu dönemde 4 kuzumuz doğmuştuu :) onlar geldikçe biz heyecanlanlanıyoduk 1 yıl olcak bize darısı doğum yapmayanların başına yakında albüm dolmaya başlarr :))) öptükk herkesii

ahh şu meleğin tatlılığına bakın ne kadarda masum masum uyuyor maşallah yüce rabbim sen nelere kadirsin allahım herkesi bir avazda kurtar herkese bu güzel duyguyu yaşamayı nasip eyle

kaydirigubbakcemile2 maşallahh bebişimizeee.. allah analı babalı büyütsün bu yakışıklıyı. nasıl da güzelmiş. maşallah tekrardan

Kocaman bir maaşallah kuzuna. Ben yirim onun ağzını burnunu heryerini.. Çokk tatlı maaşallah

maşallah ..allahım nazarlardan korusun..hayırla sağlıkla büyüsün inşallah.....heyecanlandım ya ne güsel bişi...

maşşallah maşşallah değmesin inşallah.vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah turkbayragi
ay çok heycanlandım sıra bzie geliyor alkisalkisalkis

oyyy kuzumm cook tatlısıınn sennn,maşşalah sübhanallahhhh..............

burdan milkshakeyi ve kacakkedıyı de tebrık edıyorummm,agustos topiğimizin ilk bebeklerine kocaman bi maşşallahhh

annemizden haberi olan varmı? hala giemedi heralde nete denk gelmedim yazısına çünkü.. umrım onunda sağlığı iyidir herkes bebeğe yoğunlaştı anneyi unuttuk. SEVGıLı ANNE!!!! ÇOK GEÇMıŞ OLSUN GÖZÜNÜZ AYDIN. :)

Annemiz sakayelnmaster bugün 2009 ağustos anneleri topiğine girdi ve bize gelişmelerle ilgili bilgi verdi. Her şey yolundaymış, evlerine geçmişler. Yusufçuk henüz tam randımanlı ememiyormuş, muhtemelen bu sebepten de biraz agresifmiş, bunun dışında olumsuz bir durum yok.

iyi bari şükür. 2009 ağustos anneleri topiğinden ben bişi anlamıyorum vallahi :) sürekli takip edemiyoum mailler karma karışık geliyor bir yazı alttakini tutmuyor vsvs bişi yazıyorum herkes keni muhabbeti, içinde tanıdıkları için birbirlerini devam ettiriyorlar cvp alamıyorum vsvs:) böle topiklerden takip ediyorum gnelde daha açık oluyo anlıyorum :)))

DARISI SAĞLIK SIHHATLE HEPıMıZıN ATLATMASINA ıNŞALLAH SORUNSUZCA :Saruboceq:

SAKALEYN, canım, bebeğine allahtan uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum. maşallah, tam nur topu gibi... o nasıl tombiş yanak öle.... sen emanetini aldın kucağına canım, inşallah darısı bizim başımıza şimdi.

Allahııım çok tatlı yaa, maşallah
Kendi gibi çok güzel bir ömrü olsun inşallah.. Darısı başımıza :Saruboceq:

41kere maşallahh nasılda güzell...
hayırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat olur ailesini hiç üzmez inşlahhh......:Saruboceq:
ağustos bebişleri eylül bebişleri ve sıra bizde...delikafadulden
allah herkese hayırlı kolay doğumlar nasip etsinnn....:Saruboceq:sağlıcakla hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallahhhhh:Saruboceq:

maşalllaaaahhh kuzuya bdarısı bizim kuzularımızın başına sağlıkla gelirler inşllah dünyaya bizde sağlıkla bkucaklarımıza alırız inşallah:Saruboceq:

hepinize çok teşekkür ediyorum darısı tüm bekelyen arkadaşlara

tütütütütütütüüüü maşallah yavru kuşa
sağlıklı, güzel, ailesi ve sevdikleriyle beraber, şanslı bir hayatı olsun bebeğimizin ve bütün bebeklerimizin inşallah. melekler korusun yavrularımızı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…