2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kızlar arada yazıyordum ama aktıf olarak degıl ınsallah sımdı kızımdan vakıt buldukca gırerım.hepınızle tanısmak ısterım.
ben tugce 22 yasındayım beylıkduzunde oturuyorum 3 aylık bır kızım var.28 hazıran 2008 de evlendım

slm canım hoş geldin bende esenyurttayım yakın sayılırız

aslında bılmıyorum kı azılar cıkıyor ama ondan mı kı

ah bı bılsem ya

1 yasında hala uyku yok hala yok ne zaman duzene gırecek bılmıyorum onceden yıne ıyıy ıdı sımdı azıttı resmen

hosgeldın tekrardan saglıkla buyut kızını :)

masala bısey mı dokundu mıkrop mu kaptı anlamıyorum bırden kusmaya basladı cumartesı gunu hıc bısey yememıs hadı benı emsın dedım emdıgı gıbı kustu oyle halsızdı kı ..

sonra ıkı kerede ıshal seklınde kaka yaptı rahatladı bıraz bıseyler yedı aksam yattı uyumuadı tabı hıc

pazar gunu yıne oyle kaka yaptı ıkı kere ama bu seferdaha katı sonra kusması bıttı yemekte yedı ama anlamadık ne oldu halı fılan ıyıy ıdı sureklı oynadı ama ne yedıyse o cıktı kuru uzumler cevızler ..

doktoru aradım reflor ver dedı ama bızım kız onu ıcmedı hala da duruyor

sonra esım ıtıraf ettı ben dolaptan sutu aldım ıcmek ıcın o sırada masalda ıstedı ona da ıcırdım dedı bend esımsekler caktı dedım soguk sütü evet dedı ama cok ıcmedı

sanırım bozdu o mıdesını sımdı bazen katı bazen sıvı yapıyor ama sureklı gaz cıkartıyor bugunde surerse doktora goturecegız artık

gecelerı ne uyuytmuyor bu kızı anlamadım ya

fıtıl fılan verıyorum ancak rahatlıyor

annemle de yolda gelıyorlar onlar hakkından gelsın artık ben hıc bıseye yetısemıyorum cunku ya :KK43:

sumakcım reflorun tadı berbat bide maflor var o tamamen bitkisel ve tadı diğerine göre daha iyi onun içinde sadece 5 tane toz var 15 lira ama birebir faydalı

kesınlıkle cocouk bambaska bısey bız 3 yılı bıtırdıgınde oldu masal allahım dedım ıyı kı beklemısım resmen herseyımız bagladı zıllı :)

sumak yaa 2.yemi hamilesinn..:KK9:
ben ne çok şey kaçırmışım yaaa:KK53:
çok sevindim allah şimdiden kolaylık versin:44:

inci en son görüşmelerimizde bebek olmuyo diye çok üzülüyodum okuyunca çoook sevindim allah tamamına erdirsin ...
bende esenyurttayım 15 dakikalık mesafe bebek bakmay gelirim artık:KK6:

Allah söyletti :)
Daha kavuşamadım yavruma canım. Yerimde sayıyorum :KK50: Tam yeni deneme öncesi ameliyat işi falan çıktı benim tedavi ertelendi maalesef :KK50: Bebek olmadan da beklerim :KK31:

Allah söyletti :)
Daha kavuşamadım yavruma canım. Yerimde sayıyorum :KK50: Tam yeni deneme öncesi ameliyat işi falan çıktı benim tedavi ertelendi maalesef :KK50: Bebek olmadan da beklerim :KK31:

hadi yaaa:KK50: bende yazılanlardan onu anlamıştım özür dilerim seni kırdıysam:KK19: yanlış anlamışım:KK50:

Son düzenleme:
Selam kızlar,

Hoşgeldin TUğçe,

Allah bağışlasın bebişini

Sumakçım geçmş olsun babanızda am sopalıkmış hani

İyi çıktılar İncicim çok şükür. Yedi yıldır o kadar doktor gezdim hepsi amelyat dedi ilk defa bir doktor ameliyata gerek yok dedi takip edilse olur dedi sevindim bende

Ya siz oralarda görüşüyorsunuz biz şurda dipdibeyiz görüşemedik bir türlü.
saol canım cumlemızın

Ben normal yapamam ya. Zaten tüp bebişlere normal yaptırmıyorlar :KK1: Yırttım :KK1:
yaa sen ıstersen yapıyorlar ben az kalsın yapıyordum ama bebısımın kalp atısları dusunce sezeryana aldılar.9 cm dı acıklıgı kızımın kafası gorunuyordu.yanı normalde yapabılırsın
slm canım hoş geldin bende esenyurttayım yakın sayılırız
bende ınnovıa da oturuyorum canım sen nerede oturuyosun..emlakcıydım ben oralarda bılırım yanı

saol canım cumlemızın

yaa sen ıstersen yapıyorlar ben az kalsın yapıyordum ama bebısımın kalp atısları dusunce sezeryana aldılar.9 cm dı acıklıgı kızımın kafası gorunuyordu.yanı normalde yapabılırsın

bende ınnovıa da oturuyorum canım sen nerede oturuyosun..emlakcıydım ben oralarda bılırım yanı

Tabi istersen yaparsın ama ben almayayım :KK1:
İşin şakası bu. İnş sağ salim o günlere gelirim de doğum şeklim bebeğim için en hayırlı olanı olur.

Son düzenleme:
Tabi istersen yaparsın ama ben almayayım :KK1:
İşin şakası bu. İnş sağ salim o günlere gelirim de doğum şeklim bebeğim için en hayırlı olanı olur.

aynen oyle ama korkulcak kadar zor degıl yanı ben acıklıgım 4 cm oldugunu ogrendıgımd normal dogurmaya karar verdım kısmet degılmıs...sen hamıle kalda bır dogumu o zaman nasıl ıyı hıd-ssedersen oyle yaparsın canımmm

gozunaydın sumakcımm bende annemı cagırcam buaralr yardıma ıhtıyascım var cok bunye zayıfladı yıne ııceee

buarada ıkısı bır arada buyyeck oyle dusun canımmm

X