2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım ben baya adet olmustum yanı ustune adet gorme denılırmss dolu dolu derkn 4 gun falan surmstu cok yenyms hamslıgmozmn ama sen dılsndr umarm bebege zarar verır dıye korkuyorsun dımı ....

evet bend eduymustum bunu uzerıne adet gormem mı ne denılıyormus

merhabe arkadaşlarrrr uzunca bi aradan sonra burdayımmm..
hatırlarsınız umarım

nerelerdesın sen bı kac kere ozelden mesaj attık kayboldun :) gel gel ozletme kendını

azı dıslerı cıkıyor bı de ben memeden kesmeye clasııyorum olmuyor bı gorsenız halını n e zormus ya

Olacak o kadar annesi :)
Emzirmiyorsun artık değil mi?

O zaman sorun yok :)
Bilirim o hissi. Bir şeyin olmadığına adın gibi eminsindir ama kendine anlatamazsın, ya öyle değilse dersin. Bazen bende de oluyor

Evet evet aynen öyle birde Güneş'in anlattığı gibi durumları duydum korkar oldum oysa çok emindim.

canım ben baya adet olmustum yanı ustune adet gorme denılırmss dolu dolu derkn 4 gun falan surmstu cok yenyms hamslıgmozmn ama sen dılsndr umarm bebege zarar verır dıye korkuyorsun dımı ....

Evet aynen öyle

Her hamilede bulantı kusma olmuyor ama tabi vücut değişik reaksiyonlar gösterirdi. Hiç merak etme anlardın zaten.

Bu durumlarda göğüs ucunda onun hoşuna gitmeyen bir şeyler sürebilirsin, bir müddet sonra pes edecektir.

yaptım salca surdum salacayı sıldı yıne emdı dana ..bırakacak yanı baska ylu yok

kesınlıkle hamıle olsan anlardın cnaım

yaptım salca surdum salacayı sıldı yıne emdı dana ..bırakacak yanı baska ylu yok

kesınlıkle hamıle olsan anlardın cnaım

Pekmez dene Sumak pekmezi duymuştum. Salça nerde aklına geldi ama Masal'da uyanık çıktı boynuz kulağı geçmiş şimdiden senin işin var bu cimcimeyle.

Sağolun kızlar çok içimi rahatlattınız. Çok kurmuştum kafamda

İnci sana bir haber vreyim paylaşmyı unuttum ne zamandır yazıcam yazıcam

İngilizceyi sevmeyen ben bayıla bayıla İngilizce çalışıyorum deli gibi tercüme yapıyorum kitaplar hazırlıyorum diziler izliyorum konuşma konusunda da güven geldi ama henüz aday bulamadım ama çok sevmeye başladım hatta birşeyi Türkçesinden okumaya çok sıkılıyorum artık İngilizcedeki anlamı vermiyor

Uuuuuuu süper bir haber bu. Çok sevindim. Nasıl oldu bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…