2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Derya hayırdır?
Sinir anında insanın ağzından olmadık laflar çıkabiliyor. 1-2 güne geçer inş.

Hiç sorma incicim suç bendede var biliyorum ama ben ona defalarca lütfen yatağa yatarken bari içme şu sigarayı dedim dayanamıyorum artık,banyomu kullanamıyorum onun zevki yüzünden biz sağlığımızdan oluyoruz tamam diyo ertesi gün yine aynı bende tavrımı koyunca konu işte başka başka yerlere gitti oda büyük konustu evliliğimiz bu saatten sonra çağan ve maddiyattan ibaret dedi beni yataktan göndermek için gece 3 e kadar uğraştı ve sonunda başardı ağladım ağladım sabaha kadar.

Merhabalar, herkese hayırlı cumalar...

ıkıncı bebek yolda
suprız oldu bıze de oldu ıste

ılkını 3sene sonunda yaptım ıkıncısınde pek hızlıyım :)
...

Maşallah ne güzel
ben ilkinde hızlıydım ama ikincide sindim
Evimi alsam o günü yapıcam 2. yi

İtiraf sitesi var ya meşhur, orada bir itiraf okumuştum..
Erkek olan eş anlatıyordu..
Banyoya girmeden sigara içer kitap okurmuş, eşi kızarmış ama aldırmazmış beyefendi..
Bayan da banyoda içmemesini rica etmiş.
Evlendiğimiz zaman sigarama karışmamanı rica etmiştim demiş erkek..
Kadının cevabı şöyleydi sanırım: İş seyahatine gittiğin zaman bornozuna sarılıp uyuyorum sen koksun diye..
Ama sen banyoda sigara içince sen değil sigara kokuyor. Ben de sen koksun istiyorum sigara değil..
Adam sonuna o günden sonra banyoda sigara içmemeye yeminli olduğunu yazmış..
Kavga etmenize üzüldüm ama bu tarz bi konuşmayla belki bırakabilir...
İnşallah uzamaz kırgınlığınız

ah kıymam duzelır bı kac gune canını sıkma hıc

Canım yazdığın sorun bizimkinin aynısı güya banyo yapıyoruz bornoz giyeceğiz ama leş gibi sigara kokuyo dayanamıyorum artık.Çok konustuk hemde tartışmadan herşeyi anlattım bak dedim tamam haklısın diyo ama yine aynısın yapıyo,bi tane oğlumuz var onu canından bile çok sever ama onu zehirliyo nasıl olsa içmeyecekmi diyor tamam sigara içtiğini biliyodum ama banyoda içmesin çıksın banyoda içsin içeri girincede üstünü değiştirsin gece yatarken içmesin çokmu şey istiyorum ya çok kötü tartıştık beni tınlanmıyo bile adam konuyu değiştiriyor.Hatta 171 i arayıp randevu alalım dedim boşver diyo ne bırakacam diyo.

nasıl sındın ay nasıl korundunuz cok mu ozel oldu allahım ya bız baya baya korunduk ılkınde sımdı korunmayı unuttuk snaırım nasıl tuttu bılmıyorum :)
alısmaya calısıyorum ıste buna da ..

Sadece ev içinde ve banyoda içmese..
O kadarını yapsa kar..
Ama işlerine mi gelmiyor bu erkeklerin nedir..
Bize, söylenen herşeye, hemen, eksiksiz itaat beklerler ama..
Gerçekten üzüldüm ama inşallah atlatıverirsiniz kolayca

nasıl sındın ay nasıl korundunuz cok mu ozel oldu allahım ya bız baya baya korunduk ılkınde sımdı korunmayı unuttuk snaırım nasıl tuttu bılmıyorum :)
alısmaya calısıyorum ıste buna da ..

Aslında çok da kolay olmadı çünkü düşmeseydi 6 aylık olacak bir bebeğim vardı
yani kızım eylül doğumlu. ikinci yaşında eylül ayında 2. ye kaldım hamile
Şok, kızım küçük, çalışacaktım, ev alacaktık
iki gün leyla leyla dolandım..
Tam bir hafta sonra düştü
Allaha emanet diyordum, normal korunuyoruz gerisi Rabbime kalmış diyorduk..
Cevap geldi, önleminizi alın, gerisini bana bırakın diye
Artık önlerini kesiyoruz
Ama çalışmak ve ev almak bu kadar yakın hedefimde olmasaydı düşükten 6 ay sonra hemen ikinciyi yapardım

ya ben ya ben o test cubugunu gorunce bayıacaktım neredeyse dukkanda agla agla geberdım

ıınsallah yakın zamanda ev alırsınız bı de su dukkan borcunu bıtırsek ev alacagız ama bu arada ıkı cocuk büyütecegız uuuuuu :18:

Tabikide işine gelmiyo canım çünkü banyoda keyif yapıyo klozette ne sigara keyfi ise balkonda iç dediğim zaman çoksoğuk üşürüm diyor ee yazın neden içmedin balkonda koku gidiyo kalmıyo diyo sen abartıyosun diyo hatta koku gitsin diye vantilatörümüz vardı onu söktü banyoya havalandırma kısmına taktı bu seferde sigara kokusunu azaltırken içerisi lağam kokmaya başladı kendince çözüm üretti işte dayanamıyorum ondan uzaklaşıyorum artık ben onun kokusunu istiyorum sigarayı koklamak değil artık bunu defalarca söyledim neden anlamıyo beni bu adam

İnş öyledir sumakcım ben küs kalamıyorum eğer aramız iyiyse bende çok iyiyim bugün resmen hayata küstüm annem aramış hayırdır kızım hiç sesin soluğun çıkmıyo iyimisin diyo?

İnsan en çok olan çocuğun küçük olmasına üzülüyor..
Kızım çok küçüüüük böööö
Biraz zordur elbet, yorucudur..
Ama Rabbim yokluklarını göstermesin sağlık sıhhat versin inşallah, onlarsız olmuyor..
İnşallah alırsınız siz de, çocuk bereket demekmiş..
Benim kızım 9 aylıkken dükkanımızı kurduk, maşallah güzel gidiyor 2,5 sene oldu..
Bi tane daha yapalım ev alırız diyorum eşim gülüyor

Çok zor yaa, benim eşim 9. ayıma girdiğinde bırakmıştı, ben de kalır kalmaz..
Ama çocuk varken içse üzülürdüm ben de senin gibi tabii ki..
İnşallah arada bir sevginize nazar değen, kötü geçen günlerdendir bu..
Atlatırsınız cuma gününün vesilesiyle inşallah...

İnş canım dua edin bana nolur.Bide hiç sorunum yokmuş gibi en yakın arkadasımla tartıştık ablası beni çaldırıp duruyo arayayım diye arayınca kapatmak bilmiyo bende kırmak istemiyorum geçenlerde arkadasım şikayetlendi ablam arıyo saçma sapan konusuyo diye o sırada bende dedim şimdide kız yine çaldırıp kapatıyo bende arkadasıma söyledim ablan çaldırıp kapatıyo ama hem dkkam yok aramak için hemde canım çok sıkkın dedim napayım dedim oda ara müsait değilim sonra ararım seni de dedi,bende iyide sorun orda öyle deyincede sürekli çaldırıp kapatıyo napayım dedim ben söylerim aramaz merak etme gibi yazmış sinir oldum iyice ya

İnş öyledir sumakcım ben küs kalamıyorum eğer aramız iyiyse bende çok iyiyim bugün resmen hayata küstüm annem aramış hayırdır kızım hiç sesin soluğun çıkmıyo iyimisin diyo?
duzelır aranız canım sıkma canını hıc
caktırmasaydın keske annene yazık uzulur sımdı o da aklında buyutur sureklı..

he benım kı daha yenı 1 yasını bıtırdı kızım 20 aYlıkken kardesı olucak ıkıncı yasını kardesıyle kutlayacak

ben de hamıle kaldıgım ay dukkanımı actım bı ton kredı bı ton borc var baalım

yok canım hiç çaktırmadım biraz yorgunum iş yaptımda dinleniyorum dedim.

senı neden arıyor kı bos vaktı mı cok kadının

ben de bakıcımı aradım dıscıye gıdıcektı baska bırıne bırakmasını soyledım onu arıcam ama sarjım bıttı aksılık sımdı aklım masal da

napıyordur duruyormudur dıye

Geldi mi üst üste gelir zaten..
Boş ver canım yaa ablasını da kendisini de..
Zaten dert keder bir dünya, salla gitsin mecbur düzelecek
Bıktım valla koca koca kadınlar olup trip yapan arkadaşlardan

Rabbim hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı, gönlümüzde yatanı hakkımızda hayırlı eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…