2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Uuuuuuu süper bir haber bu. Çok sevindim. Nasıl oldu bu?
Sektör ve işim zaten İngilizce gerektiriyordu biliyorsun. Ee yayınlar hep İngilizce iş başa düşünce böyle oldu. Ee yaptıkça da güvenim geldi.:KK1::KK1::KK1::KK1:

Biliyorsun birde araya iki kur sıkıştırdım sonuç bu oldu. Ocakta da TOEIC'e giricem inşallah

Son düzenleme:
Sektör ve işim zaten İngilizce gerektiriyordu biliyorsun. Ee yayınlar hep İngilizce iş başa düşünce böyle oldu. Ee yaptıkça da güvenim geldi.:KK1::KK1::KK1::KK1:

Biliyorsun birde araya iki kur sıkıştırdım sonuç bu oldu. Ocakta da TOEIC'e giricem inşallah

Maşallah maşallah :) İnsanın güveni gelince daha çok sarılıyor işe. Çok sevindim senin adına...

inci benmd eıng ogrenmem gerkeıyor kackez soledı mudurum ama kursa gıtmeye zaman bulamıyorum evdede ogrenemıyorum:KK43:

yanı haftasonu 2 gunm var tamam ama cocuklamı ılgıleneym evımı temızleyım kocaylamı ılgıleneyım 2 gun cok gıbı gelseede ben yetıstıremıyorum kursa gıtsem yarm gunden fazlam gıtcek omurcekınde ılgıye cok ıhtıycı var kımsemde yokkı bırakayım offyaaa :KK43:

inci benmd eıng ogrenmem gerkeıyor kackez soledı mudurum ama kursa gıtmeye zaman bulamıyorum evdede ogrenemıyorum:KK43:

yanı haftasonu 2 gunm var tamam ama cocuklamı ılgıleneym evımı temızleyım kocaylamı ılgıleneyım 2 gun cok gıbı gelseede ben yetıstıremıyorum kursa gıtsem yarm gunden fazlam gıtcek omurcekınde ılgıye cok ıhtıycı var kımsemde yokkı bırakayım offyaaa :KK43:

Çok zor. Çocuk olmasa belki olur ama çocukla çok zor kursa gitmek, hadi bakacak biri olsa bir nebze o da yokmuş. Evde öğrenilecek bir şey değil canım bu. Destek şart. Müdüre hava hoş tabi, söylemesi kolay. Bir çok kurum çalışanını kursa gönderiyor, masraflarını karşılıyor ama sizde yok sanırım. Halbuki müdürün imkan sağlaması lazım.

Güneş gerçekten çok zor ve İnci'nin dediği gibi kurumlar çalışanını gönderiyor beni kurumum gönderdi mesela. Biz iki kişiyiz o kadar zorlandım ki 8 ay sabah kalk git gel geçti şükür iyi de oldu çile çekilmeden rahat edilmiyor

sonuçta ama hem zaman ayırmanı istiyorlar hm destek olmuyorlar. Bizim şu anda tesislerimizde ve kursta olmak üzere 20 kişi eğitim alıyor mesela

Sanki Sumak tanıdık geldi ama :KK31:
Ben de bir an düşündüm valla girerken, 2007 miydi 2008 mi diye :KK53:

Merhabalar diyerek başlayayım bari, 2008 Mayısta evlendim..
Hala gıcık :KK16: bir kocam ve 3 yaşında da kızım var :KK16:

Çok zor. Çocuk olmasa belki olur ama çocukla çok zor kursa gitmek, hadi bakacak biri olsa bir nebze o da yokmuş. Evde öğrenilecek bir şey değil canım bu. Destek şart. Müdüre hava hoş tabi, söylemesi kolay. Bir çok kurum çalışanını kursa gönderiyor, masraflarını karşılıyor ama sizde yok sanırım. Halbuki müdürün imkan sağlaması lazım.

şimdilik yok belki ilerdeee:KK43::KK43: keske olsaa

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Demek sildi, bak sen kurnaza :KK9:
Bant yapıştırmayı dene. Onu çıkaramaz.

Pekmez dene Sumak pekmezi duymuştum. Salça nerde aklına geldi ama Masal'da uyanık çıktı boynuz kulağı geçmiş şimdiden senin işin var bu cimcimeyle.

Sağolun kızlar çok içimi rahatlattınız. Çok kurmuştum kafamda

sormayın ya nasıl aglıyor bı gorsenız ıcım parcalanıyor ya o aglıyor ben aglıyorum artık napıyım

İnci sana bir haber vreyim paylaşmyı unuttum ne zamandır yazıcam yazıcam

İngilizceyi sevmeyen ben bayıla bayıla İngilizce çalışıyorum deli gibi tercüme yapıyorum kitaplar hazırlıyorum diziler izliyorum konuşma konusunda da güven geldi ama henüz aday bulamadım ama çok sevmeye başladım hatta birşeyi Türkçesinden okumaya çok sıkılıyorum artık İngilizcedeki anlamı vermiyor

ne guzellll :) tebrık ederım
kıyamammm yaaaaa allah kolaylık versın sumakcım:KK43:

tesekkur ederım gunesım sen nasıl bıraktırdın ?

Sanki Sumak tanıdık geldi ama :KK31:
Ben de bir an düşündüm valla girerken, 2007 miydi 2008 mi diye :KK53:

Merhabalar diyerek başlayayım bari, 2008 Mayısta evlendim..
Hala gıcık :KK16: bir kocam ve 3 yaşında da kızım var :KK16:

hosgeldın eskı uyelerdenız belkı bı yerlerde denk gelmısızdır ..hemen bebek sahıbı olanlardansın sende :)

selam kızlar nerelerdesınız ..

ben ıyı sayılırım masalla ugrasıyorum uyumuyor uyumuyor uyumuyor dun agladı 11 den 2ye kadar geberdım bende

bı de sıbeller yenı araba almıs o arabaları da calınmıs cok uzuldum facede gordum sızelere selamı var

ayy canım bi dönem öyle oluyo sabret canım sabret artık çağanda öğlen uykusunu bıraktı bende çok zorlanıyorum.Bu arada hastaneye gittinmi bebiş için?Sibellerede çok üzüldüm a.s. sende selam söyle geçmiş olsun dediğimi söylersen sevinirim canım.

ayy canım bi dönem öyle oluyo sabret canım sabret artık çağanda öğlen uykusunu bıraktı bende çok zorlanıyorum.Bu arada hastaneye gittinmi bebiş için?Sibellerede çok üzüldüm a.s. sende selam söyle geçmiş olsun dediğimi söylersen sevinirim canım.

gıttım cnaım ıyı ıste ben hala bebek yoktur dıyordum resmen kıpır kıpırdı alısıyorum yavastan napıyım ..haftaya bı daha gıdıcez ıkılı test ıcın blekı cınsıyette soyleyebılırmıs..

gıttım cnaım ıyı ıste ben hala bebek yoktur dıyordum resmen kıpır kıpırdı alısıyorum yavastan napıyım ..haftaya bı daha gıdıcez ıkılı test ıcın blekı cınsıyette soyleyebılırmıs..

ayy ne güzel sumak bende istiyorum çağan okula başlamadan olsun birazcık büyüsün diye ama bu seferde eşim ben hazır değilim dedi bende çağanda ben istememiştim eşimin çok ısrarıyla düşünmüştüm bebeği şimdide bi tarafın baskısıyla değilde ikimizde isteyere olsun istiyorum çağanın beşiğini kaldıramıyorum bile hayırlısı olsun hakkımızda.İçinden cinsiyeti ne diye geçiyor?

bızımkıde cok erken oldu ya annem de ıyı oldu oyuncakları besıgı yurutecı suyu buyu kalkmadan bı daha oyanacak dıyor ama bılmıyorum

valla ne yalaln soyleyım erkek gecıyor belkı herkes erkek dedıgı ıcın de olabılır bılemıyorum

ya öykü ya mert gelıyor bakalım hayırlısıyla .

...
hosgeldın eskı uyelerdenız belkı bı yerlerde denk gelmısızdır ..hemen bebek sahıbı olanlardansın sende :)

Eskilerde bir konu vardı, yaza evlenecek olanların paylaşmı alanı diye..
Oradan hatırlıyorum sanırım..
Bu arada hoş buldum teşekkür ederim :))

bızımkıde cok erken oldu ya annem de ıyı oldu oyuncakları besıgı yurutecı suyu buyu kalkmadan bı daha oyanacak dıyor ama bılmıyorum

valla ne yalaln soyleyım erkek gecıyor belkı herkes erkek dedıgı ıcın de olabılır bılemıyorum

2. bebek mi yolda yoksa :KK9:
İlk ve geç olduğunu düşünmüştüm..
Geç derken benim gibi 7. ayda düşünmemişsindir anlamında :KK9: :KK9:
Rabbim sağlık sıhhat versin evlatlarımıza inşallah..

Bi yandan annen doğru söylüyor canım bende ne kadar ikinciyi düşünmüyorum desemde bak şimdi istiyorum dedim ya beşiğini bile kaldırmadım.Rabbim gönlüne göre verir inş bende bi kızım olsun istiyorum inşşş

Eskilerde bir konu vardı, yaza evlenecek olanların paylaşmı alanı diye..
Oradan hatırlıyorum sanırım..
Bu arada hoş buldum teşekkür ederim :))

2. bebek mi yolda yoksa :KK9:
İlk ve geç olduğunu düşünmüştüm..
Geç derken benim gibi 7. ayda düşünmemişsindir anlamında :KK9: :KK9:
Rabbim sağlık sıhhat versin evlatlarımıza inşallah..

ıkıncı bebek yolda
suprız oldu bıze de oldu ıste

ılkını 3sene sonunda yaptım ıkıncısınde pek hızlıyım :)

Bi yandan annen doğru söylüyor canım bende ne kadar ikinciyi düşünmüyorum desemde bak şimdi istiyorum dedim ya beşiğini bile kaldırmadım.Rabbim gönlüne göre verir inş bende bi kızım olsun istiyorum inşşş

ınsallah canım senınde bı kızın olsun ınsallah

Slm hanımlar nasılsınız?Benim keyfim pek yok eşimle aramız açık pek konusmuyoruz konussakta mecburiyetten konusuyoruz eşim çok kararlı artık bu evde iki yabancıyız dedi bakalım ne kadar sürdürecek.

Slm hanımlar nasılsınız?Benim keyfim pek yok eşimle aramız açık pek konusmuyoruz konussakta mecburiyetten konusuyoruz eşim çok kararlı artık bu evde iki yabancıyız dedi bakalım ne kadar sürdürecek.

aa ne oldu kı canım arada olur boyle seyler ya sıkma canını

Derya hayırdır?
Sinir anında insanın ağzından olmadık laflar çıkabiliyor. 1-2 güne geçer inş.

Son düzenleme:
X