2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

basladı baslamaz mı anne dıyor oyle guzel kı babayı zaten dıyordu sıpa

anneanne dede ver al gel hadı bunlar dedıklerı bı de ne dedıgı anlasılmayanlar var :)

gunaydın kızlarr nasılsınızzz?

inci canımmm sormussun oglum daha ıyı gıbı ama kresten sıkyt vR YARAMAZ INAT GARIP SEYLER YAPIYOR VS DIYORLAR:d:d napcam bılmıyorum zor bır donemdeyım ve basedemıyorum:):)

selam kızlar nerelerdesınız ..

ben ıyı sayılırım masalla ugrasıyorum uyumuyor uyumuyor uyumuyor dun agladı 11 den 2ye kadar geberdım bende

bı de sıbeller yenı araba almıs o arabaları da calınmıs cok uzuldum facede gordum sızelere selamı var

Merhaba Sumak,

Üzüldüm Sibel için inşallah bulunur. Beni canım sıkkın biraz

Biliyorsun tiroid için sintigrafi çektirdim ya öncesinde beta HCG istediler ama yapmamışlar bende zaten reglydim yaptırdım sintgrafiyi meğerse hamile olsan bile bazı kadınlar regl olabilyormuş off off off ki ne offf takıldı aklıma

Merhaba Sumak,

Biliyorsun tiroid için sintigrafi çektirdim ya öncesinde beta HCG istediler ama yapmamışlar bende zaten reglydim yaptırdım sintgrafiyi meğerse hamile olsan bile bazı kadınlar regl olabilyormuş off off off ki ne offf takıldı aklıma

evet bende hamıllgn ustunee adet gormstmm

evet bende hamıllgn ustunee adet gormstmm

Yaaa normal adet mi yani???

Okuduğum kadarı ile normal det olmuyormuşsun benimki normal oldu dolu dolu
Zaten adetın mantığı yumurtanın atılması değil mi?

Neyse bu akşam test alıcam. Evham yaptığımı düşünüyorum ama hayırlısı Allah'tan

Son düzenleme:
selam kızlar nerelerdesınız ..

ben ıyı sayılırım masalla ugrasıyorum uyumuyor uyumuyor uyumuyor dun agladı 11 den 2ye kadar geberdım bende

bı de sıbeller yenı araba almıs o arabaları da calınmıs cok uzuldum facede gordum sızelere selamı var

Selam Sumakcım. Sibellere çok üzüldüm :KK43: İnş bulunur. Kaskosu vardır arabanın inş.
Masal'ın bir huzursuzluğu mu var yoksa uykusu mu gelmiyor da böyle yapıyor? Allah kolaylık versin.

Merhaba Sumak,

Hamile olsan o şekilde dolu dolu adet olamazsın. Evet bazı kadınlarda kan gelir ama her adet dönemi gibi yoğun olmaz. İçin rahat etmeyecekse yine de bir test al. Bu arada sonuçların çıktı mı?

Selam Sumakcım. Sibellere çok üzüldüm :KK43: İnş bulunur. Kaskosu vardır arabanın inş.
Masal'ın bir huzursuzluğu mu var yoksa uykusu mu gelmiyor da böyle yapıyor? Allah kolaylık versin.

Hamile olsan o şekilde dolu dolu adet olamazsın. Evet bazı kadınlarda kan gelir ama her adet dönemi gibi yoğun olmaz. İçin rahat etmeyecekse yine de bir test al. Bu arada sonuçların çıktı mı?

İnci

Şizofren tarafım harekete geçti. Test yaptırmaya felan herşeye korkuyorum.

Evet ama ben çok anlamadım haftaya gideceğiz doktora ama uzmanın söylediği %99 temiz bu dedi

Son düzenleme:
Doktorum bana demişti, adet görür gibi olabilirsin korkma bu hamile olmadığın anlamına gelmez ama çok yoğun kan gelirse o zaman mutlaka gel demişti. Yani hamileyken o kadar yoğun adet olmak imkansız gibi bir şey.

Sağol İnci içim rahatladı.

Zaten aslında şu anda da yumurtlama dönemindeyim bunun da farkındayım ateşim çıktı, akıntı geliyor karnım şişti ama işte gel de anlat içime.

Sağol İnci içim rahatladı.

Zaten aslında şu anda da yumurtlama dönemindeyim bunun da farkındayım ateşim çıktı, akıntı geliyor karnım şişti ama işte gel de anlat içime.

O zaman sorun yok :)
Bilirim o hissi. Bir şeyin olmadığına adın gibi eminsindir ama kendine anlatamazsın, ya öyle değilse dersin. Bazen bende de oluyor :KK50:

X