2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ayşegül maşallah yazını görmede babasına benzettim. Maşallah Ayşegül nice senelere.

Sende çok güzelsin her zamanki gibi. Birde sende benim gibi kırmızı hastasısın anlaşılan bende çok severim kırmızıyı

HOŞGELDIN BENDE EN SON GELMİŞTİM AMA BENDE kaynaştımm hemncecık kızlar cok sıcak kanlılarr

Hoş bulduk:)

Sevindim.Ben sitede de yeni sayılırım pek tanımıyorum kimseyi.Çok fazlada girmiyorum.Çalışıyorum birazdan mesai biter.Oğluma koşacağım hemen yarın doğum gunu 3ü bitiyor.

Sevindim sitede de yeni sayılırım oyzüden pek kimseyi tanımıyorum herkeste bir muhabbet

Çok güzel ya.

Çalışıyorum birazdan mesai bitecek,Eve yolculuk oğluma koşacağım yarın 3 yası bitiuor.Hatta bu gece

Sevindim.Ben sitede de yeni sayılırım pek tanımıyorum kimseyi.Çok fazlada girmiyorum.Çalışıyorum birazdan mesai biter.Oğluma koşacağım hemen yarın doğum gunu 3ü bitiyor.

Doğumgününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara olsun canım oğullarımız aynı yaştalar benim oğlumda 6 kasımda 3 yaşını bitirdi.

Ay şimdi gördüm yazdıklarınız teşekkür ederim.
Ay evet her sabah kv bebek yok mu diye diye hemen oldu.4,5 aylıkken.İstanbuldayım.Çalışıyorum muhasebe.Benim mesleğim değil ama basladık bakalım.
28 yasındayım
Bugun yarım gün geliyorum işe.

gunaydın kımse yok bugun

neslıhan ben gelene kadar gıtmıssındır sen de :)

kv ıle bırlıkte mı oturuyorsun bıze de cok soyledıler ama 3 yıllık evlıyken yaptık sonra hıc ara vermeden ıkıncı oldu :)

Sağol canım.
Ne insanlar var ya, insan el kadar çocuğa öyle davranır mı
İyi yapmışsın almakla. Allah merhamet versin böylelerine...

bend ebugn oglumu yanmda getyrdım ofıste ıs yoktu kımsede yok bugn atesı vr dusuremıyorum napım kımseye bırkmdm burda ben bakıyrm aksm cıksta tekrar hast goturcemmm

sumakcım nasıl kotu davranıyormus yaa

Geçmiş olsun canım. İyileşti mi?

Geçmiş olsun güzelim. 1 haftada mı çıkıyor sonuçlar? İnş tertemiz çıkar.

Maşallah size
Masal Hanım'ın doğum günü kutlu olsun

19,10,2008 geliniyim desem

Herkes tanışmış kaynaşmış ben geç kaldım galiba

Hoşgeldin Neslihan. Allah bağışlasın oğlunu. Nice senelere olsun :) Erkenden anne olmuşsun ne güzel

Selam ıncı nasılsın

Selam Sumak. İyiyim şükür sen nasılsın?

dukkan evıme cok yakın degıl yuruyerek 20 dk arabayla gıdıp gelıyorum masalda laıstı alıstı zıllı

alısmasa ne olacak allahtan kadın gozu gıbı bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…