2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ınsallah kızlar ya

kılo bende de var ne yapacagım bılmıyorum takıyorum artık ıyıce

pazartesı salı dıyetısyene gıdecegım ınsallah

iyi akşamlar kızlar nasılsınız geçmişi okuyamadım pek fırsatım olmadı çağanım bugün biraz hastalandı annemler bendeydi keyfi iyiydi birden gaz sancısı oluştu neden oldu anlamadık birazda ateş yaptı ağladı da ağladı zor sustu şimdi uyuyakaldı inş bişey olmaz yaa..
kilolara gelince ben artık az ve sık yemeye,kepek ekmek yemeye başladım evdede spor yapmaya çalışacağım ama çok yorgun oluyorum bakalım birazdan deneyeceğim ama eminimki her yerim tutulumş olacaktır..
sumakcım hayırlı olsun sertifikanı almışsın ama ne sertifikası acaba?
incicim gel vereyim canım her yerim davul gibi oldu eski incecik halime dönmek sitiyorum ve çok kafaya koydum bunuda ..
bgacım hoşgeldin canım benim neyse yine dinlenmişsin canım oda iyi gelmiştir sanada baksana temizliğini bile yapmışsın..
nissamcım ,sibelcim sizler nasılsınız?
bu arada sumakcım gözün aydın canım annen gelmiş..

selam ıncım..

petshop ıcın belge aldım derfat o olmadan olmuyormus..

annem geldı ama bana salı gunu gelecekmıs ..

kızımda bıhuyzsuz bı huysuz yanı anlatamam

esımın ısyerınde de pıknık var boyle baya bı kalabalık osnrada volkan konak konserı varmsı bakalım gıdecegız herhalde ama heryerım agrıyor

dun 10 makıne csamasır yıkadım makıne kafayı yıecektı ..yıkanmadık sey kalmadı evde :)

tum battanıyeler nevresım takımları yastıklar vs..

Değişiklik olur, kafanı dağıtırsın biraz.
Hehe benim de öyle çamaşır yıkadığım oluyor. 2-3 gün dinlendir :)

Değişiklik olur, kafanı dağıtırsın biraz.
Hehe benim de öyle çamaşır yıkadığım oluyor. 2-3 gün dinlendir :)

gıttık saat 5te once ıyıydı ama aksam uykusu gleınce hanımın durmadı 10 da geldık daha volkan konak 3 sarkı fılan soylemıstı geldık bızde sımdı yuyor :)

gıttık saat 5te once ıyıydı ama aksam uykusu gleınce hanımın durmadı 10 da geldık daha volkan konak 3 sarkı fılan soylemıstı geldık bızde sımdı yuyor :)

Hayat ona göre düzenleniyor artık :)
Sumakcım bu arada avatarını değiştirsene, kasımda tekrar doğuracakmışsın gibi :)

Günaydın kızlar,

Bugün iş başı yaptım artık.

Sizler nasılsınız?

Sumakçım hayırşı olsun. İnşallah muvaffak olursunuz.

Annen gelmiş gözün aydın. Kardeşinle aynı ilde evli olmanız da büyük şans.

Deryacım geçmiş olsun kuzuya.

Ahh o kilo sorunu bende de var. Eski halime bende dönmek istiyorum. Tatilde daha da aldım geldim.

İnci zayıflığın kıymetini bil. Böylesi inan daha zor.

Güzelim çok zayıf olmak da başa bela :) Orta karar olsam çok sevineceğim. Gerçi ne kadar zayıf olursam olayım liseden beri pörtlek şiş bir göbeğim var O göbek gidemedi gitti, gerçi eritmek için pek uğraştığım söylenemez..

Hayat ona göre düzenleniyor artık :)
Sumakcım bu arada avatarını değiştirsene, kasımda tekrar doğuracakmışsın gibi :)

ya degıstırecegım de ona bıle zamanım yok kı ..yazıp cıkıyorum yazıp cıkıyorum bı tane bbakayım barı bulursam degıstırıyım :)

tesekkur ederım bga..tatıl ıyı glemıstır sana da

evet ıkı kardes aynı ıldeyız o olmasaydı zor olurdu onu gorerek ozlem gıderıyorum :)

eskı halıme donmek ıcın neler vermezdım

olmazsa dıyetısyene gıdecegım annem buradayken yaparım hıc degılse

slm hanımlar nasılsınız?
ben çok yorgunum gece çağan 12 de uyandı geldi yanımıza bidahada uyumadı eşimde hastalandı uyumadı ee tabi ben hiç uyuyamadım en sonunda çağanı gece 3,30 gibi kovdum yataktan yürü git sıpa yatağında konus dedim kendi odasına götürdüm yatmış bi süre sonra uyumuş sonra sabah 6,30 gibi eşimin sesine uyandım çok hastayım diyodu bana kalktım tabiki çağanıda kaldırdım uykusu düzene girsin diye sonra sağlık ocağı açılınca eşimi dra götürdüm 3 gün evde 2 gün rapor verdi dr 1 günde kendi izni toplam 3 gün evde ateş,titreme halsizlik vardı virüs dolaşıyomuş salgınn varmış yani bir sürü ilaç yazdı dr aldım ilaçlarını biraz uyumuşuz ama ben kalkmak zorundaydım tabi sersem gibiyim eşim hala yatıyo duş filan aldı ateşi düştü ama kalkacak hali yok yatıyo bakalım..
sizlerde ne var ne yok?

Hayatımda hiç zayıf olmadı hep balık etliydim. Bazen çok şişmanladığım bazen de zayıfladığım dönemler oldu ama çok azyıf hiçç olmadım zayıfladığımda da koruyamadım ya neyse. Koşu bandı almayı düşünüyorum şimdi. Kilom hep basenlerde toplanıyor. Ondan da kötü görünüyor.Zaten J.Lopez 1 ben iki bu konuda.

İnci ben seni çok merak ediyorum albüme bir fotonu koysan olur mu?

Tatil güzeldi Sumak. Çok dinlendim ama Antayla soğuktu.

merhabalar kızlar nasılsınız

Biz iyiyiz kayıp sen nasılsın İlayda nasıl?

Geçmiş olsun bende diyordum Derya bugün görünmüyor ortalarda. İki çocuğun oldu desene. Malum erkekler hastalanınca çocuktan beter oluyorlar.

deryacım çok geçmişler olsun .bga cnm gndüz nerdeyse oturamıyorum hiç akşam ancak ya hani diyorlar büyüdükçe uslanırlar falan ama benim kız bu ara iyice fena oldu canı sağolsun ama kendime hiç vakit ayıramıyorum ondan kayıbım yan.i tatil nasıl geçti canım

deryacım çok geçmişler olsun .bga cnm gndüz nerdeyse oturamıyorum hiç akşam ancak ya hani diyorlar büyüdükçe uslanırlar falan ama benim kız bu ara iyice fena oldu canı sağolsun ama kendime hiç vakit ayıramıyorum ondan kayıbım yan.i tatil nasıl geçti canım

sağol sibelcim çağanda aynı canım bende kendime hiç vakit ayıramıyorum hele son 1 haftadır çok mızmız herşeye ağlıyor ağlanmayacak şeye bile hüngür hüngür ağlıyo ben benlikten çıkıyorum akşama koltukta uyuyup kalıyorumm vallahii o yüzden seni çok iyi anlayabiliyorum

Tatil güzeldi. Epey bir dinlendim. Şimdi o yoğun tempoma geri döndüm zaten.

Bende çocuk olmadığı halde ben kendime vakit ayıramıyorum sizin durumunuz normaldir. Öptüm İlayda'yı ve seni.

Günaydın kızlar,

Nasılsınız?

Ben bu sabah depresifim sanki neden bilmiyorum. Akşam eşim erken uyudu. Bahar temizliği sonucu oluşan ve biriken ütümü yapmaya çalıştım bende ama bir o kadar daha var. Bu akşamda onları bitiririm heralde.

Çamaşır askısında kuruyan ve yıkanmayaı bekleyen birer posta ve onlar yıkanana kadar çıkacak çamaşırlar vay ben,m halime.

Sizde ne var ne yok?

Herkese günaydın

Sumakcım doğum günün kutlu olsun canım. Allah eşin ve yavrunla birlikte mutlu, huzurlu, hayırlı bir ömür nasip etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…