2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

sibelcim yine her zamanki gibi ateşi var 38.5 tu biraz önce anlamadım neden oldu yine ateş düşürücü verdim uyudu azcık bakalım...sağol canım benim demen yeterli..yeni yaşınızda hayırlı olsun canım ilaydacım kocaman oldu maşallah annesi

selam kızlar

esım ytok bugun ya sabah gıttı gece 12de gelecek cok sıkıcı bı gun

ama allahtan atesı yok bugun en azındna sımdıye kadar cıkmadı

merhaba kızlar nasılsınız
ıyı tatıller bga sen coktan hakettın ..

sıbel yanı yasından ılk gun :) hep gulsun yuzu prensesın ..babası bırsey yaptı mı pekı

ayşegülcüm 3.5 aydır aramıyor tabiki yine aramadı tek dileğim rabbimden bir gün yavrum ödetsin bu yaptıklarını ona hem suçlu hem güçlü çok doluyum bu konuda benm melek yavrum bunu hak etmiyor dün diyor anne benim babam varmı .dedim tabiki var kızım.aa unutmuştum anne uzakta çalışıyordu dedi gelicek ama dedi.tabi gelcek dedim .allah cezasını vercek onu biliyorum

iyi canım ozaman keyfi yerindede yoksa o zaman zor oluyor.bu arada kimse girmemiş herkes nerelerde?

evet ya kimse girmemiş bende iş yaptım bugün zaten eşim evdeydi çok geç gitti ondan sonrada kendimi işe verdim 3makine ütüm vardı ancak geldim ki daha çağan uyumadı sinir etti bugün benii.

selam kızlar.

kızımın atesı dustu suku ve dokuntusu de basladı doktor 3-4 gune gecer dedı

ama bugun cok huysuz huzursuz yıktı ortlaıgı sıdm ısızdı uyuyor ne emıyor ne yıyor ne oynuyor sadece mızıklanıp aglıyor

cok yoruldum

bız dukkanımızı acmaya kadar verdık artık ama nasıl olucak hala bılmıyorum ya..

onun egıtımı var 5 gun o da pazartesı baslıyor kardesımde kalacagım artık gıt gel nasıl olucak onu da bımlyıroum

annem gelecek ayın sonunda onu bkelıyorum onla gıdecegım bende cok yoruldum dınleneyım bıraz

sız napıyorsunuz kımse gelmemıs

Geçmiş olsun canım. İnşaallah kolayca atlatır yavrum.
Dükkan kararınız hayırlı olsun. Sen eğitimdeyken gelin bakar Masal'a.

Geçmiş olsun canım. İnşaallah kolayca atlatır yavrum.
Dükkan kararınız hayırlı olsun. Sen eğitimdeyken gelin bakar Masal'a.

hulyam napıyorsun nasılsın

ınsalalh cnım ya bıtse de hastlaıgı kurtulsak bı de dısı cıksa tabı :)

gelın bakıcak kardeısm bkaıcak onlara da uzak bıraz ama arabayla gleıp gıdıcek artık oralarda bkaıcaklar

Çok şükür canım. Vakit geçirmeye, kafamı dağıtmaya çalışıyorum. İş bakıyorum çalışmam gerek. Çok borçlandık ve yeni tedavi için en az 10 bin lazım Dua et bize...
Geçer bu günler biraz zor ama geçer. Bir bakmışsın adımlamaya, konuşmaya başlamış :)
5 güncük canım baksınlar o kadar :)

canım masalın ateşinin düşmesine sevindim huysuzluğuda geçer bi kaç güne kadar canım..dükkanı açıyormusunuz hayırlısı olsun canım zorlu bi dönem seni bekliyor..annen gelince bol bol dinlenirsin hem beyin olarak hemde vücut olarak az daha sabret canım benim...

merhabalar nasılsınız kızlar.

hayırlı olsun canım

canım umarım iyi bir iş bulursun kısa zamanda allah yardımcınız olsun

ınsallah bulursun kafana gore ıs canım hem sneın ıcınde ıyı olur

bırsey soracagım kılo aldın mı :)

acmaya kadar verdık hemen acamayız ama ılk adımı attık ıste tesekkur ederım cnım

evt masalın huzursuzlugu gectı sukur atlattık ya

merhabalar nasılsınız kızlar.

hayırlı olsun canım

canım umarım iyi bir iş bulursun kısa zamanda allah yardımcınız olsun

resım yukleyebıldın mı cnım benyarıdmcı olamadım sana cunku bende o sekılde yukluyorum ıstersen yonetıcılere sor
ben facebooktan baktım cok seker kızın masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…