2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın bgacım hayırdır ne oldu seni bu kadar bunaltan nedir?Hiç bişeyi kafanda bu kadar büyütme canım oluruna bırak biraz ben artık senin dediğin gibi yapıyorum seninle o konusmamızdan sonra bende çok işe yaradı yapma canım böylee

Herkese günaydın

Deryacım araba kullanmak gerçekten çok zevklidir ama benim için otomatik araba Manuel kullanamam hele İstanbul trafiğinde.

bga ne oldu? Ne olduysa bu kadar ince düşünme. Hayat zaten zor biz böyle yaparak daha da zorlaştırıyoruz. Su akar yolunu bulur.

Genelde öyle yapıyorum Derya şu anda da sana verdiğim tavsiyelerli uygulayarak iyyiim ama bazen bunalıyorum hiç arkadaşım yok burada da içimi dökmessem çatlarım kimseye anlatmıyorum içimdekileri anlatabileceğim bir arkadaşım yok burası hariç. Bunalıyorum.

Biraz bahsedeyim size genelde somut birşey yok ama ağır geliyor işte.

Eşimin biliyorsunuz kendi işi ne uzadı ne kısaldı olmuyor yani o olmadıkça bunalıyor bana da yansıyor durgunluğu içine kapanıyor sinir oluyorum.

Evde birşeye el atmıyor yere birşey düşürse almıypr temiz tutmuyor elinde çöp atıveriyor orda kalıyor bıktım peşinde dolanmaktan kendi da varkında iyileşmeye başladı ama ben dayanamıyorum.

ilaçlarını ben vermsem içeceği yok

sabah cüzdanını unutmuş dikkat et ben pantolon değiştirdiğimde toparlanma beni diyor ee beni kim toparlasın bga zaten herişini yapıyo evi geçindiriyor herşeye susuoyr herşeyi götürüyor

bga ya kim tolerans gösterecek

sabah telim yanlışlıkla görümcemi aramış geri döndü alo dedim efendim dedi sanki ben her zman onu arıyorum ondan birşey istiyorum bu gibi sesgünaydın dedim gene anlatttım durumu halini harını sordum kapattım ama ben mecbur değilimsenin kaprisini çekmeye ben ab,s, anası değilimki

bunalıyorumartık yeter

baktığınızda somut birşey yok ama yeter bunalıyorum gerçekten bunalıyorum

Arada olur böyle patlamalar. Sadece sizin evde olmuyor ki bunlar. Kadınların kaderi kocasının çoluğunun çocuğunun arkasını toplamak :) Eşinin iş durumuna gelince. İnsanın kendi işini yürütmesi bir yerde çalışmaktan her zaman daha zordur. Şu an bir yerde çalışıyordu değil mi?

Ne bilim İnci sadece bizim evde oluyor zannediyorum bunalıyorum ağır eliyor bazen.

Evet bir yerde de çalıyor ama ne bilim hayatımız bir dğzende değilki 3 yıldır emek veriyor sanırım da bırakıp kndi işini daha düzgün bir iş arayacak bilmiyorum bunalıyorum

evet canım eşimde senin için en ideali otomatik dedi eğer bu arabamızı değiştirirsek triptonik almayı düşünüyoruz bugünde deneyelim dedik ama nasip olurmu bilmem çağan çok kötü grip olmuş bide dün çağanı anneme bırakıp denemiştik bugün annemde evde yok..

canım bak dediğin gibi aslında senin bu kadar kafana takacağın kadar bişey yok ama eskilerde birikince insan patlıyor tabiki bence boşvermelisin erkekler bizim kadar ev temizmiş yere bişey düşmüş pek umrunda olmazlar takma canım bunlarıda takma demesi kolay derya diyeceksin değil ama yapmak zorundayız ..Ayrıca canım tlf her zaman açık biliyosun ne zaman dertleşmek istersen arayabilirsin canım her zaman dinleriim,dinlerizde burda..

Doldum galiba bide regli dönemi sanırım biraz deprresif oldum Derya

Kusura bakmayın

slm hanımlar nasılsınız?ben kötüyüm çağandan bize bulaşmış sanırım eşiminde benimde boğazlarım şiş her yerim ağrıyor çağanda durmuyo bunun üstüne sürekli ağlıyo mızmız ne yapacağımızı şaşırdık.Bugün arabayla ordan oraya gezdik ananeme gideceğim dedi tam onu bıraktık eve dönüyoruz bizi istemiş eve geldik geri çağanı almaya gittik bu seferde burda kalacağım eve gitmem diye ağladı babası zorla bindirdi arabaya eve gelene kadar ağladı babasının yüzlerini yoldu kafayı yemek üzereyim artıkkk

Geçmiş olsun Derya,

Huysuz büyüyecek demekki Çağan inşalalh büyüdükçe durulur. eee hasta da olunca iyice huysuzlanıyor demekki.

Allah sabır versin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…