2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

moralim çok bozuk canım kendimi çok kötü hissediyorumm

bgacım gönderdikten sonra msnim aklıma geldi
sen yaz özelden ben seni ekleyeyim şimdi 10 dkka özel msjı beklemeyeyim

Ne güzel sonuna kadar çalışabilmişsin.

Duymuştum Hizmet Hastanesini BAkırköyde .

Sonra kim bakacak bebişlerine

annem babam yakın oturuyor ilk 6 ay ben evde olacağım sonrada onlar bakacak artık yapacak bişey yok:) hizmet hastanesi memorial a bağlandı şimdi onlar satın almışlar tüm doktorlar memorialin doktorları herşeyden önemlisi tam teşekküllü bir hastane herhangi bir aksilikte mağdur olmuyosun.

Herkese selam. Hastaneye gittim yeni geldim henüz.
derfat hayırdır canım, önemli bir şey değildir inşaallah...
bga bugün de benim eşime tetkikler yapıldı. Dün gece ağrıdan uyuyamadı. Sadece kan tahlili yapıldı, doktora göstermeye gitmiş ama yokmuş doktor. Pazartesi göstereceğiz bakalım ne diyecek.
lagrima isimler çok güzelmiş. Maşallah, 32. haftadasın ve hala çalışabiliyorsun. Konuyu aboneliklerine ekleyip takip edebilirsin. Konuya girince sayfanın sağ üst köşesinde sayfa sayılarının hemen altında seçenekler var. Oraya tıklayıp aboneliklerime ekle dersen eklenir. Siteye giriş yaptığında da yine sağ üst köşede kullanıcı kontrol paneline girerek konuyu takip edebilirsin.

Anladım canım.

Bizde bebek düşünüyoruz yavaş yavaş ondan soruyorum kaç yaşındaydın lagrima?

Heee lagrıma onu mu sordu. Aa ben anlamadım demeki onu sorduğunu.

Geçmiş olsun İnci.

Karnında mı ağrı vardı? Belirtiler neler?

Heee lagrıma onu mu sordu. Aa ben anlamadım demeki onu sorduğunu.

Geçmiş olsun İnci.

Karnında mı ağrı vardı? Belirtiler neler?

Başka türlü takip etme yolu varsa ben bilmiyorum :)
Sağol canım. Aslında uzun zamandır var ağrısı. Karaciğerde yağlanma olduğunu söylemişti doktor. Endoskopiden falan korkunca erteledi de erteledi. Bugün ben tahlil yaptırınca onu da götürdüm. Bakalım ne diyecek doktor. Göğüs altı bölgeden karna doğru ağrı yayılıyor diyor.

Rica ederim canım. Darısı başımıza diyelim :) İkiz zordur ama çok güzeldir eminim.

inşallah canım darısı başınıza allah her isteyene versin :) şimdilik ben ne yersem onu yiyolar ben nereye gidersem oraya gidiyolar o yüzden daha bende bişey anlamadım zorluk açısından :) zaman gösterecek...

Benimkinde de yağlanma var. Aynı eşimin belirtileri.

Geçmiş olsun.

Benim eşim iyileşmeye başladı çok şükür. İlaçlar etkisini göstermeye başladı.

Amin amin inşaallah... İki tanesini taşımak bile zordur :) Tabi geldiklerinde daha farklı olacaktır.

Doktor o zaman endoskopiyi kesin isteyecek. Sevindim ilaçların fayda etmesine. Aman dikkat etsin.

Sen kendini yaşlı mı görüyorsun :) En ideal yaşlardan biri evlat sahibi olabilmek için. Daha güzel hem, birinci olduktan sonra fazla ara vermezsin. İnsan genç yaşta anne olunca ikinciyi doğurmak için bekliyor ki aradan 7-8 sene geçsin.

Valla İnci biraz geç kaldık gibime geliyor hep ne yalan söyleyeyim eşimde 35 yaşında benim.

Geçen gece hatta bir ara içimden geçirdim bir kız bir erkek ikiz olsa keşke . Tek atımda o geç kalmışlığı bari azaltmış oluruz diye.

Bence endoskopi kesin ister.

Ne şikayeti varsa söylesin. Mesela eşimde mide bulantııs, ishal felan da vardı eğer 3 haftayı geçen ishal durumu felan varsa söylesin mutlaka.

Dur daha o kadar geç değil. Geç olsun güç olmasın. Tek atım
Öyle bir durumu yok ama ağrıyor yanıyor diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…