2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

iyi geceler kızlar moralim çok bozuk eşim alyansını kaybetti 2 ay önce almıştık benim için çok önemliydi ağlamaktan gözlerim şişti.dün işten gelince ayakkabılığın üzerine çıkarmış akşamada misafirim vardı dün gördüm orda ama bugün sabah ordamıydı hatırlamıyorum sabha 11 gibi salonu değiştirmeye başladık eşimde koridora koydu fazla eşyaları akşam üzeri 5 gibide çöpleride yanımıza alarak evden çıktık annemlere gittik ordanda markete alışverişe gittik eşim yüzüğüm nerde acaba dedi eve geldiğimizden bu yana 7 de geldik yüzük yok evi alt üst ettik çöplere kadar neresi varsa baktık hiçbiyerde yok şimdide metal toplayan adamları aramaya gitti hem modelini çok beğenerek almıştım hemde 4 yıldan sonra zor şartlar altında almıştık hala borcunu ödüyorduk çok kötüyüm eşimde ben ağladıkça kötü oluyo ..eğer bulunmazsa bende takmayacağım yüzüğü satsın benim yüzüğümüde istemiyorum bu kaybolmada tek suçlu eşim daha önce bi kerede işyerinde kaybetmişti çöpleri aramıştı en sonunda bulmuştu bi kerede yine ayakkabılığın üzerine koymuş oda arkaya düşmüştü ama bu sefer çok farklı hiç biyerde yokkkk

Deryacım,

Çok üzüldüm ama mmlasef eşlerimiz bu konuda biraz dikkatsiz. Benimkide öyle.

İnşallah çıkar bir yerden. Sağlık olsun. Allah başka dert vermsin.

Peynirli börek, haşhaşlı irmik tatlısı, patates salatası ve kurabiyeyle kapattık akşamı :)

guzel :)

benım de mısafırım geldı dun oglen hemen bıskıvulu pasta ve karnıbahar brokolı havuc salatası yaptım yogurtlu bı de tuzlu kurabıyme vardı yettı :)

Günaydın kızlar?

Nasılsınız bakalım?

Ben akşam rüyamda kendimi hamie gördüm. Ayy bir hoş oldum. İnşallah en kısa zamanda da gerçekleşir.

hayırlara vesıle olur ınsallah cnaım

bulursunuz ınsallah canım ya bı 2 senedır yuzuk takımoyurz :)

ben tak cık tak cıkar sınır oldum esımde oyle bı bıraktık bırakıs o bırakıs hamılelıkte bahnem oldu

zaten altın olanları esım bı gun kaybettım dıye gelmıstı ben gıdıp satmıstım sonra bulmustuk gıdıp onu da sattmıstık

sonr aucuz bı yuzuk aldık ama tkamadık hala duruyorlar onuları da satmak lazım

Ayşegül bak hatırladım şimdi

Akşam seni ve Masal'ı gördüm rüyamda bana oturmaya gelmişsiniz.

Masal'ı öpüp kokluyordum.

Habire bebek görğyorum hadi bakalım.

bunun uzerııne yakın olsaydık getırırdım masalı sana ya

Yakın olsaydın emin ol ben sizden hiç çıkmazdım. Bıkardın benden.

Çok severim bebekleri. Benden büyük komşularımız vardı ben üni. de okurken. Okuldan döner dönmez onlara giderdim. Bebeklerini sevmeye. Hem utanırdım sıkılrıdım rahatsız etmeye hem giderdim.

Hiç belli etmediler ama umarım rahatsız olmamışlardır.

ben hıc sevmezdım bebek :) ancak ıcım ısınırsa ..tek kucagıma aldım bebek msaldır mesela

oyle alayım seveyım yapmazdım :)

keske yakın olsaydın valla kollarım dınlenırdı benım de :)

ben hıc sevmezdım bebek :) ancak ıcım ısınırsa ..tek kucagıma aldım bebek msaldır mesela

oyle alayım seveyım yapmazdım :)

keske yakın olsaydın valla kollarım dınlenırdı benım de :)

Bıkardın benden bence

Keşke yakın olsaydık çok ama çok isterdim Masal'ı öpüp koklamayı.

Son düzenleme:
bende 2008 temmuzda evlendim konu başlığını görünce katılmak istedim.ayrıca hamileyim bebişlerim olacak ikiz :) inşallah nisan sonunda doğum var. heyecan dorukta anlayacağınız.

Bıkardın benden bence

Keşke yakın olsaydık çok ama çok isterdim Masal'ı öpüp koklamayı.

ınsallah bıyerlerde karsılasırız cnım

bende 2008 temmuzda evlendim konu başlığını görünce katılmak istedim.ayrıca hamileyim bebişlerim olacak ikiz :) inşallah nisan sonunda doğum var. heyecan dorukta anlayacağınız.

merhaba lagrıma hosgeldın

cınsıyetlerı ne olucak bellı mı ısmdıden allah kolaylık versıb dıyeyım :)

Son düzenleme:
ınsallah bıyerlerde karsılasırız cnım

merhaba lagrıma hosgeldın

cınsıyetlerı ne olucak bellı mı ısmdıden allah kolaylık versıb dıyeyım :)

biri kız biri erkek:) allah her isteyene yaşatsın bu duyguyu hyep hayalimdi böyle bir şey gerçek olma ihtimalini pek düşünemezdim. inşallah doğuncada herşey güzel olur.merakla bekliyorum.

biri kız biri erkek:) allah her isteyene yaşatsın bu duyguyu hyep hayalimdi böyle bir şey gerçek olma ihtimalini pek düşünemezdim. inşallah doğuncada herşey güzel olur.merakla bekliyorum.

amın canım

allah gonlune gore vermıs ne guzel

ınsallah uslu olurlar :)

istanbul zeytinburnunda yaşıyorum. çok şükür kendi annem yakın oturuyor.onlar yardım edecekler. kayın validemde var gerekirse oda yardım eder. senin çocuğun varmıydı?

yakın oturuyorsa yardım eder ne guzel .. benım bı kızım var 4 aylık ısmı Masal

yakın oturuyorsa yardım eder ne guzel .. benım bı kızım var 4 aylık ısmı Masal

allah bağışlasın çok güzel bir ismi varmış. çalışıyormusun evdemisin? sen bebişinle ilk zorlukları atlatmışsın ne güzel. senin gibi 4 ay önce doğum yapan çok yakın bir arkadaşım var. oda bana devamlı şimdi yat dinlen bol bol uyu gez bunları yapamayacaksın banada hep derlerdi anlamazdım diyor. gerçekten anlamıyor insan eline almadan.hayırlısı artık sağlıklı olsunlarda başa gelen çekilirmiş.her annenin yaşadığı gibi. tabi ben çifter çifter yaşıcam o başka:)))

tesekkur ederım hayır calısmıyorum evdeyım

zorlukları atlatamadık ya hala cekıyoruz bakalım

arkadasına katılıyorum yat dınlen uyu ggez dolas cunku bırden bunları bırkaıyorsun kenara benım dısarı cıkabıldıgım tek yer balkondu ..

kımsem de yoktu bı tek masal ve ben

cok zor bunler gecırdım ama yavas yavas atlatıyorum artık

neyse kı senın yardımcın varmıs ınsallah kolay atlatırsın o donemı

bundan sonra daha rahat edersn umarım aslında kendin bakarken çok zorlanmışsındır ama bir okadarda öğrenmişsindir emin ol baya deneyimli bir anne oldun:) darısı başımıza. sen nerde yaşıyorsun? evde olmanda bir bakıma şanşmış ben çalışıyorum şuanda rapor süremin dolmasını bekliyorum izne ayrılmak için doğumdan sonrada sadece 6 aya kadar birlikte olabilicez bebişlerimle sonrasında işe dönmek zorundayım.nasıl olacak bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…