2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

teşekkürler canım beğendiğine sevindim. amin inşallah cümlemizin

moralim çok bozuk canım kendimi çok kötü hissediyorumm

hayırdır canım ne oldu

masallah sana ..ben toplamda 17 kılo aldım dogumdan sonra da veremedım oyle ahım sahım su an hala 8 kılo var vermem gereken

Ne bilim sizi görünce 24-25 yaşında ben geç kaldım gibime geliyor.

Amin amin güç olmasın

İnşallah sende bende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

ben de oldum 27 :))

sut hemen gelmıyor dogru ama bebekler 3 gun ac kalsa da bırsey olmuyor ,3 gunluk depo ıle doguyorlarmıs
eger gogus ucun yosa gogus ucu cıkarıcı var tırtle mı ne denıyor ondan al mutlaka ve son 1 ayında kullan..benım gogus ucum yokmus mesela ben var zannedıyordum kızım zorlandı tabı kı ama pes etmedım sonunnda oldu

ve son ayında mutlaka lansıhoh kullasn gogus ucu yaraların hıc olmaz

Yazmamışım Prolaktin değeri canım.

benım de prolaktın hormonum dustugu ıcın erken adet gordum mesela

arkadasım da yuksek oldugu ıcın 1 sene tedavı gordu ..

ben bgun kuafore gıttım kasımı aldırdım sonunda o bıle mutluluk verdı o derece :)
bı teyzeye bıraktım kızı zaten kuafor altında hemen sonra oturduk hos bes acıldım bıraz

yarın da tatıl esım..ınsalalh tatıller ıyı gecer de dınlenırım bıraz

oyle ıste

kzımın tatası yıne degıstı ,pazartesı doktora gıdecegız ınsallah ıyı cıkar

rabbim herşeyin hayırlısını versin hülyacım ama bu sefer biraz farklı bakalım neler olacak

Merak ettim şimdi :26:

Benimki yüksek çıkıyor ya. Gerçi çok yüksek değil ama ilaç kullanacağım büyük ihtimalle. Sınır 23'müş. Benimki 30 çıktı. Geçen sefer de 29 çıkmıştı.

Oh oh iyi gelmiştir :) Ben de evde otura otura saldım kendimi. Yüzüm ormana döndü Yarın kahvaltıya gideceğiz arkadaşlarla. Bu akşam temizleneyim bari

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?ben idare ederim ama pekte keyfim yok iştee burda pek açıklayamıyorum kızlar özel bi durumum var bu defa bayağı karışık bi durum

Günaydın kızlar

Cuma günkü sohbetten sonra kimse uğramamış

Ben hemen kapatmak zorunda kaldım

Önemli b,r toplantıya girdim.

Kız ben oldum 27

Ne bilim yben sizi 24-25 zannediyordum. Olsun ama 28 anna olursan yine geçn ben erken şu durumda 31 de anne olucam. 27 de evlendim ben

Ücretsiz izin alamassak maddi sıkıntı olursa mecburen el kadar bebyi bırakıp işe döneceğiz. Yapcak birşey yok

valla şimdiden gözümde büyüyor bir taraftan diyorum 2 haftadan bişey olmaz izne biraz erken çıkayım zorlanıyorum çünkü artık. sonra diyorum o iki haftayı doğumdan sonra kullanırım daha iyi olur. ama benimkiler ikiz olduğu için erken doğma riskleri var be şuan 32.haftadayım 34-35-36 da doğuranlar var. ben çalışayım derken birde hiç dinlenemden bebkler gelirse diye korkuyorum kafam çok karışık yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…