2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Amin amin inşaallah... İki tanesini taşımak bile zordur :) Tabi geldiklerinde daha farklı olacaktır.

evet artık taşımak zorlaştı gerçekten 4 kilo taşıyorum şuan ikisini toplarsan yani normalde bri kadının zor doğurabileceği bir bebek büyüklüğündeler ki daha zamanım var 5 kilo oluruz heralde bir kaç haftaya hayırlısı artık :)

bgacım hiç canını sıkma canım. Bak bana neler yaşadım yaşıyorum... İnşaallah sağlıkla alacaksın yavrunu kucağına.

evet artık taşımak zorlaştı gerçekten 4 kilo taşıyorum şuan ikisini toplarsan yani normalde bri kadının zor doğurabileceği bir bebek büyüklüğündeler ki daha zamanım var 5 kilo oluruz heralde bir kaç haftaya hayırlısı artık :)

:) Kaç kilo aldın peki?

14 kilo aldım şuana kadar ama son aylar daha hızlı alıyorsun c.tesi sabahları ölçüyorum bakalım kaç oldum 17 kiloyu geçmem inşallah doğurana kadar gerçi son aylarda aldığının yarısı senin yarısı bebeklere gidiyormuş

Bence çok iyi. Çoğu kişi tek bebekle alıyor bu kadar kiloyu hatta daha fazlasını. Emzirince verirsin çoğunu.

Benimkinde de yağlanma var. Aynı eşimin belirtileri.

Geçmiş olsun.

Benim eşim iyileşmeye başladı çok şükür. İlaçlar etkisini göstermeye başladı.

yaşın çok geç değil ki herkes genelde artık aynı evlenme yaşımız geç çünkü. ben 2008 de evlendiğimde 28 yaşındaydım hemen çocuk istemedik zaten çocuk isteyene kadar 2 sene geçti sonrada 1 sene olsun diye uğraştık. umarım sende bu tarz bir problem olmaz kontrollerini yaptırdınmı kendine hemen bir doktor edinmen ve gerekli testleri yaptırman lazım sırf bunlar bile çok vakit kaybettiriyor
öyle ha deyince olmuyor helede yaş 30 a dayanmışsa öyle ilginç problemler çıkıyorki aklın almaz.

Bizde evlendiğimizde istemedik. Şimdi şimdi istiyoruz. Özel bir nedenen dolauyı ben geçen yıl bu zamanlar bütün test ve kontrollerimi yaptrıdım zaten. Dokor da seçtim kendime herşey hazır dediğin anlamda. Şimdi şimdi de düşünmye istemeye başladık ama ne istemek sürekli bebek konuşuyor olduk. Şua nda tek isteğim inşallah çok beklemem

Dur daha o kadar geç değil. Geç olsun güç olmasın. Tek atım :KK1:
Öyle bir durumu yok ama ağrıyor yanıyor diyor.

Ne bilim sizi görünce 24-25 yaşında ben geç kaldım gibime geliyor.

Amin amin güç olmasın

bgacım hiç canını sıkma canım. Bak bana neler yaşadım yaşıyorum... İnşaallah sağlıkla alacaksın yavrunu kucağına.

İnşallah sende bende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

Bence çok iyi. Çoğu kişi tek bebekle alıyor bu kadar kiloyu hatta daha fazlasını. Emzirince verirsin çoğunu.

inşallah emzirmeyi çok istiyorum bazen süt gelmiyormuş sonra bebek almıyormuş falan yakın zamanda doğuran bir arkadaşım çok zorluk çekti o anlamda bende tedirgin oldum ama yılmak yok birşekilde kendimi sütümü vermek istiyorum

Ne bilim sizi görünce 24-25 yaşında ben geç kaldım gibime geliyor.

Amin amin güç olmasın

İnşallah sende bende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

evet kızlar geç olsun güç olmasın gerçekten. ben herzaman kadere kısmete çok inanmışımdır eğerki nasipse siz istemesenizde oluyor o iş ve dünyaya bir çocuk gelecekse rızkıyla geliyor tamda olması gereken zamanda insan geriye dönüp düşününce olmadığı zaman üzüldüğü dönemleri saçma buluyor ozaman:) herkesin hakkında hayırlısı valla. biz ev kredisi ödüyoruz yüklü miktarda ve inanın 2 çocuk değil 1 çocuk bile bizi zorlar nasıl altından kalkacağız onca masrafın derken (çünkü ilk olacak herşeyi yapmak istiyorsun heveslisin malesef tüketim toplumu ) allah yardım ediyor. eşim işinde yükseldi maaşına iyi zam aldı böyle böyle yoluna girdi herşey :)

Bizde evlendiğimizde istemedik. Şimdi şimdi istiyoruz. Özel bir nedenen dolauyı ben geçen yıl bu zamanlar bütün test ve kontrollerimi yaptrıdım zaten. Dokor da seçtim kendime herşey hazır dediğin anlamda. Şimdi şimdi de düşünmye istemeye başladık ama ne istemek sürekli bebek konuşuyor olduk. Şua nda tek isteğim inşallah çok beklemem

inşallah canım çok beklemezsin.ama beklesende sorun etme güzel rabbim öyle iyi ayarlıyorki zamanı mutlaka en doğru zamanda olacaktır. hep hayırlısını dile başka düşüncelerle karıştırma kafanı.sağlıkla ilgili bir sorun olmadığı sürece olacaktır mutlaka. bu arada yumurtlama takiplerini kendinizmi yapıyorsunuz doktor kontrolündemi?

ben geldim kızlar çağanımın karnını doyurdum kendi karınımı doyurdum beyazları attım makineye geldim....
hülyacım eşine çok geçmiş olsun canımm.kızkardeşim eşiyle tartışmışta bizede yansıdı o biraz canımı sıktı canım..
bgacım yaşın gelmiş şekerim dahada geçmesin
lagrimacım isimler süpermiş arbbim adıyla yaşamalarını nasip etsin
nissam,güneşim,sumak sizler nerelerdesiniz?

evet kızlar geç olsun güç olmasın gerçekten. ben herzaman kadere kısmete çok inanmışımdır eğerki nasipse siz istemesenizde oluyor o iş ve dünyaya bir çocuk gelecekse rızkıyla geliyor tamda olması gereken zamanda insan geriye dönüp düşününce olmadığı zaman üzüldüğü dönemleri saçma buluyor ozaman:) herkesin hakkında hayırlısı valla. biz ev kredisi ödüyoruz yüklü miktarda ve inanın 2 çocuk değil 1 çocuk bile bizi zorlar nasıl altından kalkacağız onca masrafın derken (çünkü ilk olacak herşeyi yapmak istiyorsun heveslisin malesef tüketim toplumu ) allah yardım ediyor. eşim işinde yükseldi maaşına iyi zam aldı böyle böyle yoluna girdi herşey :)

Gerçekten herkes aynı şeyi söylüyor bebek berekti ile gelir diyorlar herkes sizin gibi yükseliyor zam alıyormuş hep duydum bunu

Aklımdayken söyleyeyim sana da. Doktorumla mailleştim şimdi de sonuçlarla ilgili. Bir değer var yüksek olursa gebeliğe engel olabiliyor. Sen de baktır istersen. Yüksek çıkması durumunda ilaç veriliyor düşürmek için.

Tüp bebek tedavisi. Ben genetik bir hastalık taşıyıcısı olduğum ve çocuğa geçme ihtimali olduğu için genetik tanı ve bu nedenle de tüp bebek yoluyla çocuk sahibi olmaya çalışacağız.

geçmiş olsun canım.inşallah sende yakın zamanda sağlıkla kucağına alırsın bebişini

X