2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ınsallah rahat ederım ..evet ogrendım akıl bıle verıyırum :)

ben ızmırdeyım ben bırakıp gıdemem ck cok zor daha markete bıle gıtmedım onsuz

ama allah kolaylıgını verır

tek elle yazmak cok zormus sımdı cıkmalıyım ..

gel sık sık topiğe :)

ok. görüşürüz kendine iyi bak :)

Canım çok üzüldüm. Erkekler maalesef pek dikkat etmiyorlar. İnşaallah çıkar bir yerden. Üzme canını. Allah daha büyük dertler vermesin.

guzel :)

benım de mısafırım geldı dun oglen hemen bıskıvulu pasta ve karnıbahar brokolı havuc salatası yaptım yogurtlu bı de tuzlu kurabıyme vardı yettı :)

Çok hızlısın :) Afiyet olsun :)

bende 2008 temmuzda evlendim konu başlığını görünce katılmak istedim.ayrıca hamileyim bebişlerim olacak ikiz :) inşallah nisan sonunda doğum var. heyecan dorukta anlayacağınız.

Hoşgeldin :) Allah bağışlasın bebeklerini :) Sağ salim kucağına alırsın inşaallah. İsimleri belli mi?

Deryacım,

Çok üzüldüm ama mmlasef eşlerimiz bu konuda biraz dikkatsiz. Benimkide öyle.

İnşallah çıkar bir yerden. Sağlık olsun. Allah başka dert vermsin.

evet canım malesef çıkmadı hiçbiyerden ağlamaktan helak oldum benim için çok değerliydi eşim yien alırız diyor ama zaten maddi durumumuzu düzletemediğimiz için 4 yıl sonra alabilmiştim ve daha 2 ay olmuştu alalı ..amin canım tabiki ALLAH başka dert vermesin ama az bi para değildi diyorum ya hemde 4 yıl bekledim o yüzüğü alabilmek içinn

yok canım ben alyansa çok önem veriyorum bide hep takıyoruz ama eşim evde pek takmıyodu bide o gün balık ayıklaadı o yüzdende çıkarmıştı

bende 2008 temmuzda evlendim konu başlığını görünce katılmak istedim.ayrıca hamileyim bebişlerim olacak ikiz :) inşallah nisan sonunda doğum var. heyecan dorukta anlayacağınız.

merhaba canım hoşgeldin aramıza..aaa ne güzel ikizlerin olacakmış şimdiden ALLAH analı babalı büyütsün

günaydın hoşbulduk:) saol canım amin cümlemizin inşallah. alp çınar ve esma nil düşünüyoruz. aslında kesinde aileler çok fikir üretmesin diye kimseye söylemiyoruz:) yoksa her kafadan bir ses çıkıyor seçip beğendiğin bir isimden bile 2 dk da soğutuyolar insanı.allah hayırlısını versin inşallah ben ısındım alıştım bu isimlere herkesten saklayıncada pek gizemli oldular:)

İsimleri çok güzelmiş.

Kızım olursa bende "Nil" i düşünüyorum erkek içinde "Emir"

Günaydın Derya

Sağol sen nasılsın?

Ben işteyim. İte kaka çalışıyorum hiç canım çalışmak istemiyor.

Lagrima sen izne ayrılmıştın değil mi?

Birde doktor olarak kime gidiyorsun?

Nerde doğum yapmayı düşünüyorsun?

Son düzenleme:

ben hala çalışıyorum 32. haftadayım 35. haftada izne ayrılacağım. istanbul hizmet hastanesi doktorum meltem eğilmez gerçekten iyi bir doktor tavsiye ederim.doğumuda orda yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…