2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

keşkeeeee

forum bize yakın bir daha gelrsenız bulusrz belkii nasipseee

bız sık sık gelıyoruz kısmet..yaza bulusuruz ınsallah ya bırsey sorucaktım esım dıyor senın odktorundan osnra markete gıdıp alıdsverıs yapalım ama ben korkuyorum bırsey olur mu dıye o da sık sık atesını olcerız surubunu verırız ne olacak dıyor ızınlı oldugu tek gun de o ne yapayım bılemedım ya

cnm kapalı alan bişey olmaz aslında fazla evde sakınmakta ıyı dııl budefa cok hassas oluyorlar sen sıkı tut ustunu terletmeee bebek arabasında yatsın uyusun yavrucun. kontrolde edersnz bişi olmaz benceee

Selam kızlar, nasılsınız? Ben hala kendime gelemedim. Mide bulantısından bittim bugün. İçim dışım ilaç oldu. Çok şükür opu'yu sağ salim atlattım. Yarın sabah hastaneyi arayıp durumu öğreneceğim. İnşaallah 3'ü de sağlıklı bir şekilde döllenmiştir. Herkes iyidir umarım.

aklımdaydın hep ınsallah hepsı dollenmıstır..zor bı ıslem mı..

bayılttılar mı ..

asımız var bugun ayaklarım ters ters gıdıyor o bana gulucukler sacıyor ama brazdna yıkacak ortalıgı ..kurban olurum.

Allah yardımcın olsun canım. Aşı zordur ama ne yapacaksın onlar için. Gelip geçiverir inşaallah.

İnşaallah inşaallah. Saat 10 olmasını bekliyorum :18: Evet anestezi aldım, iyi uykular dediler ve hemen uyudum :) 15 dakika falan sürdü. Uykuyla uyanıklık arasındaydım, bazı sesler duyuyorum ama ne olduğunu anlamıyorum :) Bir ameliyathaneden farksızdı. Başımda 4-5 hemşire ve doktor. Nasıl uyanıp sedyeye konduğumu bile hayal meyal hatırlıyorum. Mide bulantım oldu çok ve baş dönmesi. Ama geçti çok şükür. Şimdi ağrım var biraz. O da geçer inşaallah.

Hülyacım Allah gönlüne göre versin canım benim.

Güzel haberlerini bekliyoruz

Sumak kıyamam minik kuzuna ama napalım onun sağlığı için yine

Güneşim, Sibel, derya nissam hepinzi çok öpüyorum umarı iyisinizdir?

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız.şöyle bir son sayfaya bakabildim kusura bakmayın
canım benim atlatmışsın inşallah 3'üde sağlıklıdır güzel haberlerini bekliyoruz
canım benim herşey onlar için umarım anlamaz bile annesi

iyiyiz canım bende seni öpüyorum kolay gelsin

Kızlar dua edin bana hiç iyi değilim Sadece dua istiyorum sizden...

canım benim dualarımız seninle gönlünü ferah tuttu bitanem

kızlar size birşey sorcam fikriniz varmı acaba çıldırcam.ilaydanın pazartesi gününde beri yanağı kızarık birazda sıcak bende babamın sakalı var belki çok öptü tahriş oldu diye düşündüm ama akşam geçti sabah yoktu baktım şimdi yanağın minik bir bölümünde yine başlamış ne yapsam bilmiyorum ihmal etmek istemiyorum çocuk doktoru anlamaz die düşünüyorum özele getircem sevk yaprsa muayne ücreti olmasın diye decvamlı bilmiyorum çok üzlüyorum

geçmiş olsun neyi vardı kuzunun güneş

saol cnm

1 aydr hastalıgı atamadı sutunden grıptı

en son doktora bırdaha gotrdk

oda ıgne verdııı 3 tane vuruldu haftasonu cok kustu gece uykusndaaaa ... sonra ıshale donduuu halada devam edıyor ıshalı ama okdr cok ılac kullandıkkı artık doktr gormek ıstemıyoruz bır sure bırde krese baslamstk

sanırm onunda etkısı var hastalıgı atamamasında

cnm buarada bu ayrıntıyı yenı okudum kusura bakma yaa uamrım hersey yolunda giderrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…