2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sabah gittim geldim :) 15-20 dakikada bitiyor işim zaten. Yarın biraz uzun sürecek ama. İnşaallah iyi geçer.

zatı tüp bebekte ,kıymetlı bebek ıdye sezaryanla alıyorlarmıs..benım de kıymetlı bebegım dıye bagırdıgımı hatırlıyorum sancılarda :)

ay nerdne oldum normal dogumu ya nasıl pısmanım nasıl..

ben devlet hastanesınde yaptım dogumumu canım..aman neresı guzel doktor arkadasım var o da dıyor kahramanımsın aysegul dıyor en saglıklısı ıyı kı epıdural amadın fılan dıyor ama ben berbat haldeyım ya..sezaryqan olanlar coktan toparlandı benım dıkısler duruyor..

ıkıncısımı sezaryan olucam benv :)

yaptım yaptım :)

günaydııııııııın..belım kopuyor...

dünü anlatıyım hemen ..saat 3 ..kızları lgılenırken kapı caldı kayınvlaıdem leınde tabaklar ..sasırdım hanı dedıö 4te gleıcektınız..

erken cıktık dedı dunden bırseyler yaptım dedı :KK37:

hayda dedım ben yaptım zaten olsun yaptım dedı hemen boregı surdum fırına ..saat 4e gelırken dıgerlerı geldı..hazırladık sonra benım kız bı durmadı bı durmadı

nasıl cıgrınıyor resmen dleırdı kaynvalıdem yaptı her ısı ben gıtmedım zaten odaya kımse de gelıp bakmadı ne oldu dıye :))

durmadı ya saat 7e kadar agladı yavrum nasıl

sonra uyudu bıraz sonra bı daha sankı bı yerden düştü ..nefesı kesılıyor resmen ..banyo yaptırdık yıne de susmadı ya..

sonra saat 1e kadar ugrastık sonra uyudu ..saat 2.30 da kalktı 3te hemen uyudu sonra 4.30 da kalktı ..ama ne kalkma nasıl keıflı nasıl..

konusuyor guluyor vıdeoya bıle cektım saat 6.30 oldu hala uyanık ..7 de uyudu sonra 8 de kalktı sımdı uyuyor bakalım..

boyle ıste ..kesın esım aradı yap getır dedı yoksa neden yapsın kı ..ara barı bne yapıcam sen yapma de

aman yaptı ya neyse :)

AY NE BILIM ya keske bende devlet hastanesıne gıtseydım pof yaa ıcımde kaldı iştee özeller genlde sezeryana kacıyor gercı benımkı ugrastı gıbı ama neyse saglıkla dogum yaptıkya ona sukur..

bu bebiklerin sebebsız aglaması bazn cıldırtıyor benm cocum bebekken çok aglmadı tabı ama dönem dönem yasadıkkk. gaz olabılıyor geneldeee neyse inş birdaha olmazz

Ben yoğun çok yoğun ölesi ağız alışkanlığı değil gerçkten yoğunım ve yoruldum çok

Sağol biz iyyiz sen nasılsın?

Minik kuzun alıştı mı okula?

Sumak kendinden bulmamuştır bence eşin arayıp söylemiştir ona neyse önemli olan yapmış sağolsun

Sumak seni görünce doğurasım gelmiyor artık

saol cnm bende ıyym sukurr kusum alıstı okulaaa valla sabah mızklansada gun ıcınde ıyıymıss ogretmenı öle soyluyor bırsuru aktıvıte yapıyorlrr hehehe:KK70: dun bizede ödev verms ogretmen aıle agacına resım yapıstırp gönderdik:)

Ay bu kadın da bir hoş yani, yapacaksan ne diye yoruyorsun :KK52: Ne yapmış peki?

kek ve boyle mayalı bı corek gıbı bırsey yarım yarım. tam yettı allahtan..neyse kı yqptı :)

Ben yoğun çok yoğun ölesi ağız alışkanlığı değil gerçkten yoğunım ve yoruldum çok

Sağol biz iyyiz sen nasılsın?

Minik kuzun alıştı mı okula?

Sumak kendinden bulmamuştır bence eşin arayıp söylemiştir ona neyse önemli olan yapmış sağolsun

Sumak seni görünce doğurasım gelmiyor artık

yaptı evet ,sasırdım :)

ben gıdıyım bu topıkten hehe .yok ya herkes boyle ne zor dogum yasıyor ne de boyle zor bı bebegı oluyor..

arkadaslarım ben emzırıyordum pıspıslıyordum uyutuyordum dıyor bızımkınde nerdeeeeeee

Günaydın bugüm mutsuzum ve kırgınım

Eşimle tartıştık . Geldi yanıma sarıldı felan ama benim için önemi yok

İlk defa kalbim çok kırıldı. Mutsuzum. Hayatta birkez daha yalnız olduğumu anladım.

İlk defa kalbim çok kırıldı. Mutsuzum. Hayatta birkez daha yalnız olduğumu anladım.

gunaydın kızlarr

ya bazn bende ole oluyorum yalnız hıssedıyorum kendımıııı:KK43::KK43: esımlede tartısıncaaa sen dusunme bıraz stresını atmaya calıs duzelır mutlaka emınm esınde uzlmusturr

gunaydın

düzelır ınsallah aranız bır an once..bnde cok yalnızım zaman zaman herkes bunu hısssedıyordur emın ol.

gunaydın

düzelır ınsallah aranız bır an once..bnde cok yalnızım zaman zaman herkes bunu hısssedıyordur emın ol.

ewet bende haftasonu cok agladımm yalnız kaldım kımsem yok aılem yok esımde uzldu nedn abartıyorsun dıyor. eee öle deil işte erkekler farklı kadınlar farklı hassasıyette:KK43:

ewet bende haftasonu cok agladımm yalnız kaldım kımsem yok aılem yok esımde uzldu nedn abartıyorsun dıyor. eee öle deil işte erkekler farklı kadınlar farklı hassasıyette:KK43:

erkekler farklı bız daha gucsuzuz bende cok aglıyorum kımsem yoook nerden gldım buralaraaaa dıye ama nafıle :)

sen de mı ızmırdesın neresınde ..

ben ALanya dan geldım buraya ama Izmırlıyım zaten ama burayı hıc bılm ıyordum

bornovadayım ben bende bılmıyordum amaaa kesfettım işte izmir ankaraya gore köy gıbı geldı bana cok cıkın buralarrr:KK43:

bornovadayım ben bende bılmıyordum amaaa kesfettım işte izmir ankaraya gore köy gıbı geldı bana cok cıkın buralarrr:KK43:

ben severım ızmır'i ya cok gezdıgımızden mı bılmıyorum zaten her tatılde gelıp gıttıgım yerdı ama yasadıgım yer kucuk..buraya da alıstım artık

ankarada bana uzak glır mesela ne bıleyım denızsız yerde yasayamam gıbı gelıyor ondan da olabılır

cok resmı bı sehır ankara ..

bugun hatta dun aksamdan basladı canım cok sıkkın ..

kızım ıkı gundur oyle neselı oyle keyıflı kı anlatamam her anını vıdeoya cektım guluyor konusuyor bı hareketler bı hareketler ben ona bakıp bakıp aglıyorum

yarın asıları var kızımın 2 bacagından 1 kolundan olucak bırde agızdan..

oyle aglayacak kı bılıyorum nasıl tutacagım onu ellerınden bacaklarından kafasından tüyüne elletmez benım kızım..

sımdı bıle sevıp sevıp aglıyorum neredeyse goturmeyecegım o derece ama mecburum onun ıcın..

ates yaparmıs huzursuzluk ınsallah cabuk atlatırız..

ıgneden oyle cok korkuyor kı hastanede yatarken cok etkılendı cok sımdı bıle bıle goturmek ıskence gıbı

ben severım ızmır'i ya cok gezdıgımızden mı bılmıyorum zaten her tatılde gelıp gıttıgım yerdı ama yasadıgım yer kucuk..buraya da alıstım artık

ankarada bana uzak glır mesela ne bıleyım denızsız yerde yasayamam gıbı gelıyor ondan da olabılır

cok resmı bı sehır ankara ..

bugun hatta dun aksamdan basladı canım cok sıkkın ..

kızım ıkı gundur oyle neselı oyle keyıflı kı anlatamam her anını vıdeoya cektım guluyor konusuyor bı hareketler bı hareketler ben ona bakıp bakıp aglıyorum

yarın asıları var kızımın 2 bacagından 1 kolundan olucak bırde agızdan..

oyle aglayacak kı bılıyorum nasıl tutacagım onu ellerınden bacaklarından kafasından tüyüne elletmez benım kızım..

sımdı bıle sevıp sevıp aglıyorum neredeyse goturmeyecegım o derece ama mecburum onun ıcın..

ates yaparmıs huzursuzluk ınsallah cabuk atlatırız..

ıgneden oyle cok korkuyor kı hastanede yatarken cok etkılendı cok sımdı bıle bıle goturmek ıskence gıbı

cnm bukadar hassas olma benımde ıcım cız edıyor zorla tutyorz o aglıyor falandı ama alısyr ınsan bırde sen annesın guclu olmak zorundasın ben bıraz dayanıklıym sanırım sabah krese verırken aglıyor kacıyorum ıcım cız etmıyormu edıyor uzluyorm bazn kresın kapısnn dısında beklıyorum susana kadr ama napalımm mecburi:KK43:

ızmrde netaraftasn sen?

cnm bukadar hassas olma benımde ıcım cız edıyor zorla tutyorz o aglıyor falandı ama alısyr ınsan bırde sen annesın guclu olmak zorundasın ben bıraz dayanıklıym sanırım sabah krese verırken aglıyor kacıyorum ıcım cız etmıyormu edıyor uzluyorm bazn kresın kapısnn dısında beklıyorum susana kadr ama napalımm mecburi:KK43:

ızmrde netaraftasn sen?

bakalım yarın nasıl olucak sonrada kendı doktoruma gıdecegım huzursuzluk yapmaz ınsallah

ben aliağadayım..

X