2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Dinler canım niye dinlemesin. Bana göre mesajdan ya da mailden daha etkili olur ama yine de sen bilirsin.

bılmıyorum kı oha burada da mı buldun benı derse.

facebookta ozel yasama gırer belkı ama kararsızım ..hatta cesaretım gıttıkce de kırılıyor

Kırılmasın. Ne derse de desin. Bir daha nerede göreceksin ki. Utansın biraz. Facebooktan siler gider, belki okumaz bile. Ara, dök içini. Bakalım nasıl bir açıklama yapacak.

Kırılmasın. Ne derse de desin. Bir daha nerede göreceksin ki. Utansın biraz. Facebooktan siler gider, belki okumaz bile. Ara, dök içini. Bakalım nasıl bir açıklama yapacak.

arasam uzun konusmam lazım o kadar konusmaz blkı tum kırgınlıgımı kızgınlıgımı kusmak ıstıyorum

herkesten duydugum sankı tek dogum yapan sensın lafını soylemez ınsalalh

arasam uzun konusmam lazım o kadar konusmaz blkı tum kırgınlıgımı kızgınlıgımı kusmak ıstıyorum

herkesten duydugum sankı tek dogum yapan sensın lafını soylemez ınsalalh

Ay bu laf da o kadar klişe oldu ki. Size ne kardeşim size ne, sen sanki canını sokakta buldun. Aradığında müsait misiniz, biraz vaktinizi alabilirim de. Müsait değilse ne zaman arayayım, önemli bir konu var de. İnan hiçbir şey kaybetmezsin.

Kızlar döllenme olmuş Allah'ıma şükürler olsun. Bundan sonrası da güzel olur inşaallah. Ne zormuş evlat sahibi olmak...

canım benim çok sevindim böyle güzel haberler duyalım inşallah

canım ya inanmıyorum bunca ay ne çektin sen hem neden eriyemeyen le yapmışlar sanırım peki bunların doğumdan belli bir süre alınmasımı gerekmiş hiç bilmiyomda kızmakta haklısın çektiğini sen bilirsin

Amin canım benim inşaallah.

Derya ve nissam kaç gündür yok. İyilerdir inşaallah...

telde konusurken aglamaktan da korkuyorum.anlatamazsam derdımı.

nasıl kızgınım saskın..

gercekten gormemıs anlamamıs olabılır mı ya.

su an tekrar adet gormeye basladım o bıtsın gıdecegım aldıracagım ama o da bı dert benım ıcın catala cıkmak ölüm artık

yazdım mesajı yolladım cok sıtemkar olmadı sınırım gectıgınden ..bakalım cevap yazacak mı ne dıyecek dıkıslerı aldır dıyecek mı aldırma dıyecek mı

yoksa ne bıleyım kadın ben buradan mı dıyecek :I)

selma kızlar işler youndu bugn gec actım nasılsınızzz sumak cım cnm keske telde konussaydın ya aglmazdın hemde beklemezdın ama olsun farktmzz bakalım ne dıcek

selma kızlar işler youndu bugn gec actım nasılsınızzz sumak cım cnm keske telde konussaydın ya aglmazdın hemde beklemezdın ama olsun farktmzz bakalım ne dıcek

ya telde konusayım dedım ama zaten aldıracagım ben bu dikişi kı ben uzun bı yazı yazdım anlaması ıcın sıtem de var psmanlıklarda..

sırf dıkıs konusu da degıl onu da yazdım ama zaten pazartesı gıdıp aldıracagım

selam kızlar bugun evdeyım oglumla bırlıkte uyurken bı bakıyım dedımmm nasılsınızz

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?uzun bi aranın ardından artık sizlerleyim eşim işe başladı bugünn..ama ben çok iyi değilim midemden duramıyorum yanma,bulantı,ekşime hepsi var en sonunda dün dayanamadım acile gittik eşimle 3 tüp kan aldılar ,ağzı yoluyla ilaç verdiler,serum bağladılar anlık düzeldim ama şimdi aynıyım tahlillerim temiz çıkmış doktor gastrit yada ülser olabilir hafta içi dahiliyeye gelin demişş
geçmişi okuyamadım sizlerde ne var ne yok?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…