2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

normal dogum dıkıslerım hala duruyorda

dıkıs kendı dusecekmıs 2 aydır dusmez mı ya o da ayrı bı dert

Sumak seni gördükten sonra normal doğum yapmamaya karar verdim. Video falan izliyordum, yok anacım ben hamile kaldığım takdirde sezaryen olacağım :)

normal dogum dıkıslerım hala duruyorda

dıkıs kendı dusecekmıs 2 aydır dusmez mı ya o da ayrı bı dert

cnm sen ızmırdeydın dımı nerde dogum yaptın ay ne guzel normal dogurmussun bosver saglıklı olduktn sonra dıkıslerde duser nasılsaa acı yapıyormuki ççok?

Sumak seni gördükten sonra normal doğum yapmamaya karar verdim. Video falan izliyordum, yok anacım ben hamile kaldığım takdirde sezaryen olacağım :)

normal dogum benım içimde kaldı yaaaa cok ıstıyordum yıne olsa normal dıcem doktora sezryandan sonra normal yapmıyorlarmıs ama 5-6 sene sonra olabılır dıyenlerde var ben ozaman cocuk dusnursen hıc deılse tıpda ılerlemıs olur normal dogurrum belkı

off canım yaa işin zor vallahi..boşver o zaman sen yap o utansınn..

İş durumunda bir gelişme var mı İnci?

Birkaç yerle görüştüm canım ama içime sinmedi. Tedavim bitsin hayırlısıyla sonra yine bakacağız.

dualarımız seninle canım iyi haberlerle gelirsin inşş

Sağolasın canım. Amin inşaallah...

Uyuyup kalmışım uzandığım yerde. Günlerdir çok erken kalkıp gidiyorum hastaneye, bayağı uykusuz kaldım. Şimdi aradılar yarın da gidecekmişim... Kış vakti her gün banyo yapmaktan yoruldum

Canım bu senin yazdıkların cümle değil. Cümlelerde yardımcı fiil kullanılır. Örneğin; they search the project thoroughly. Bunun passive hali; the project is being searched thoroughly. being considered ya da cancelled yazmışsın ya bu şekilde cümle içinde geçmez passive voice. to be fitted meselesine örnek verebilir misin? Cümle içinde görürsem daha iyi açıklarım. Gerund-infinitive meselesiyle ilgili olabilir.

Son düzenleme:
Mesela

to allows items removed from one aircraft / aircraft componet to be fitted to anaother aircraft / aircraft componets.

The certifikate is to be used for export gibi

Personnel being considered for organisation’s maintenance activities and particularly the staff

gibi

Son düzenleme:

Canım bunlar zaten kurallı cümle değil. Örneğin ilki (sanırım to allow olacak) bir uçaktan çıkarılan mallara izin vermek anlamına geliyor. İkincisi başka bir uçağa takılacak uçak parçaları. İhracat için kullanılacak sertifika. Bunlar genelde isim cümlesi ve bu şekilde kullanılıyor. to be ve -ing meselesine de gelince yüzde yüz emin olmamakla birlikte (lise hazırlık bilgilerimden hatırladığım kadarıyla) cansız varlıklarda to be canlı varlıklarda ing şeklinde diye biliyorum.

slm nasılsınız kızlar geçmişe baktım ama pek aklımda kalmadı .ayşegülcüm misafirlerin geldi gabiba umarım sorunsuz rahatca geçmiştir bugün.hülyacım umarım hepsi kalitelidir yumurtalarının inşallah.deryacım çağan nasıl oldu ilayda iyi sayılır hamd olsun.bga sen nasılsın cnm hepinizi öpüyorum çok

zatı tüp bebekte ,kıymetlı bebek ıdye sezaryanla alıyorlarmıs..benım de kıymetlı bebegım dıye bagırdıgımı hatırlıyorum sancılarda :)

ay nerdne oldum normal dogumu ya nasıl pısmanım nasıl..

ben devlet hastanesınde yaptım dogumumu canım..aman neresı guzel doktor arkadasım var o da dıyor kahramanımsın aysegul dıyor en saglıklısı ıyı kı epıdural amadın fılan dıyor ama ben berbat haldeyım ya..sezaryqan olanlar coktan toparlandı benım dıkısler duruyor..

ıkıncısımı sezaryan olucam benv :)

off canım yaa işin zor vallahi..boşver o zaman sen yap o utansınn..

yaptım yaptım :)

gunaydın kızlarrrrr nasılsınızzzz ? açılışı yapayım dedımmm:)

günaydııııııııın..belım kopuyor...

dünü anlatıyım hemen ..saat 3 ..kızları lgılenırken kapı caldı kayınvlaıdem leınde tabaklar ..sasırdım hanı dedıö 4te gleıcektınız..

erken cıktık dedı dunden bırseyler yaptım dedı

hayda dedım ben yaptım zaten olsun yaptım dedı hemen boregı surdum fırına ..saat 4e gelırken dıgerlerı geldı..hazırladık sonra benım kız bı durmadı bı durmadı

nasıl cıgrınıyor resmen dleırdı kaynvalıdem yaptı her ısı ben gıtmedım zaten odaya kımse de gelıp bakmadı ne oldu dıye :))

durmadı ya saat 7e kadar agladı yavrum nasıl

sonra uyudu bıraz sonra bı daha sankı bı yerden düştü ..nefesı kesılıyor resmen ..banyo yaptırdık yıne de susmadı ya..

sonra saat 1e kadar ugrastık sonra uyudu ..saat 2.30 da kalktı 3te hemen uyudu sonra 4.30 da kalktı ..ama ne kalkma nasıl keıflı nasıl..

konusuyor guluyor vıdeoya bıle cektım saat 6.30 oldu hala uyanık ..7 de uyudu sonra 8 de kalktı sımdı uyuyor bakalım..

boyle ıste ..kesın esım aradı yap getır dedı yoksa neden yapsın kı ..ara barı bne yapıcam sen yapma de

aman yaptı ya neyse :)

Ben yoğun çok yoğun ölesi ağız alışkanlığı değil gerçkten yoğunım ve yoruldum çok
gunaydın kızlarrrrr nasılsınızzzz ? açılışı yapayım dedımmm:)

Sağol biz iyyiz sen nasılsın?

Minik kuzun alıştı mı okula?

Sumak kendinden bulmamuştır bence eşin arayıp söylemiştir ona neyse önemli olan yapmış sağolsun

Sumak seni görünce doğurasım gelmiyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…