2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

gunesim çok geçmiş olsun.

İyi değilim canım hiç iyi değilim. Umutlarım tükenmek üzere. Kendimi alıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor.

canım sakın böle dusunmeeee....

herseyın hayırlısııı...

olumlu dusun guzel dusun en ıyısı olacaktırrr mutlaka ..

pes etmek yok bu yoldaaa...

sen pes etmekı birgunde bu cabaların karsılıgını mutlaka al

Allah yardımcın olsun canım. Aşı zordur ama ne yapacaksın onlar için. Gelip geçiverir inşaallah.

İnşaallah inşaallah. Saat 10 olmasını bekliyorum :18: Evet anestezi aldım, iyi uykular dediler ve hemen uyudum :) 15 dakika falan sürdü. Uykuyla uyanıklık arasındaydım, bazı sesler duyuyorum ama ne olduğunu anlamıyorum :) Bir ameliyathaneden farksızdı. Başımda 4-5 hemşire ve doktor. Nasıl uyanıp sedyeye konduğumu bile hayal meyal hatırlıyorum. Mide bulantım oldu çok ve baş dönmesi. Ama geçti çok şükür. Şimdi ağrım var biraz. O da geçer inşaallah.

anestezı ıle ıle ıse ıyı olmus yoksa zor olur canlı canlı

Kızlar dua edin bana hiç iyi değilim :KK5: Sadece dua istiyorum sizden...

aradın mı ne dedıler o yuzden mı ..dualarımız senınle canım..

canım benim dualarımız seninle gönlünü ferah tuttu bitanem

kızlar size birşey sorcam fikriniz varmı acaba çıldırcam.ilaydanın pazartesi gününde beri yanağı kızarık birazda sıcak bende babamın sakalı var belki çok öptü tahriş oldu diye düşündüm ama akşam geçti sabah yoktu baktım şimdi yanağın minik bir bölümünde yine başlamış ne yapsam bilmiyorum ihmal etmek istemiyorum çocuk doktoru anlamaz die düşünüyorum özele getircem sevk yaprsa muayne ücreti olmasın diye decvamlı bilmiyorum çok üzlüyorum

gecmıs olsun canım ıhmal etme gotur yıne de aklında kalmasın

saol cnm

1 aydr hastalıgı atamadı sutunden grıptı

en son doktora bırdaha gotrdk

oda ıgne verdııı 3 tane vuruldu haftasonu cok kustu gece uykusndaaaa ... sonra ıshale donduuu halada devam edıyor ıshalı ama okdr cok ılac kullandıkkı artık doktr gormek ıstemıyoruz bır sure bırde krese baslamstk

sanırm onunda etkısı var hastalıgı atamamasında

cok gecmıs olsun bız bugun rota vırus asısı da yaptırdık ıshale karsı koruyormus..kresten olmustur belkı cok gecmıs olsun ıshal cok zormus

gunesim çok geçmiş olsun.

İyi değilim canım hiç iyi değilim. Umutlarım tükenmek üzere. Kendimi alıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor.

olcaka yeter kı kaybetme umıdını ..

bız ası olduk ..cok agladı kuzum ..babası tuttu..ben tutamadım sonra bı daha agladı sonra bı daha

sonra araba bındık arabada emzırdım barıstık..sonra ben gıttım baska doktora ,doktor bu dıkısler eırmez dedı alınması lazım

o an bıttım benı 2 aydır oyalıyorlar resmen erıyecek dıye ya muayeme olamadım kastım kendımı..

kendı doktorumda gıttı baska bırıne gıdıcem burada neden oyaladınız benı dıyecegım oyle batıyor oyle zorluyor kı sıze anlatamam

nereden yaptım orada dogumu ..bır daha mı asla ..hele normal dogum bıttı benım ıcın..

anestezı ıle ıle ıse ıyı olmus yoksa zor olur canlı canlı

aradın mı ne dedıler o yuzden mı ..dualarımız senınle canım..

gecmıs olsun canım ıhmal etme gotur yıne de aklında kalmasın

cok gecmıs olsun bız bugun rota vırus asısı da yaptırdık ıshale karsı koruyormus..kresten olmustur belkı cok gecmıs olsun ıshal cok zormus

olcaka yeter kı kaybetme umıdını ..

bız ası olduk ..cok agladı kuzum ..babası tuttu..ben tutamadım sonra bı daha agladı sonra bı daha

sonra araba bındık arabada emzırdım barıstık..sonra ben gıttım baska doktora ,doktor bu dıkısler eırmez dedı alınması lazım

o an bıttım benı 2 aydır oyalıyorlar resmen erıyecek dıye ya muayeme olamadım kastım kendımı..

kendı doktorumda gıttı baska bırıne gıdıcem burada neden oyaladınız benı dıyecegım oyle batıyor oyle zorluyor kı sıze anlatamam

nereden yaptım orada dogumu ..bır daha mı asla ..hele normal dogum bıttı benım ıcın..

cnm saol evet o asıyı bızde olduk 2 dozunudaaa ama bılmıyorum belkı ası sayesınde hafıf atlatyrz bakalım devam ederse tahlıl yaptrcam doktoru dınlemıcm

cnm saol evet o asıyı bızde olduk 2 dozunudaaa ama bılmıyorum belkı ası sayesınde hafıf atlatyrz bakalım devam ederse tahlıl yaptrcam doktoru dınlemıcm

bence oyle yoksa ıshal cocugu berbat edıyormus.

bızım kız aglıyor aglıyor susuyor uyuyor..gece de hep uyanık olucak oyna benle dıyecek kesın..

atesı 1 derece arttı ınsallah 1 derece daha artmaz..36,5 sımdı..

bence oyle yoksa ıshal cocugu berbat edıyormus.

bızım kız aglıyor aglıyor susuyor uyuyor..gece de hep uyanık olucak oyna benle dıyecek kesın..

atesı 1 derece arttı ınsallah 1 derece daha artmaz..36,5 sımdı..

36.5 sa sımdılk sorun yok cnm aman cıkmaz ınssss uyanık kalması falan bişey deıldeeee hastalıkları bızı cok yoruyor uzyor ole deılmıı merak etme 1 yas sonrası gece uykuları duzene gıryorms bebıklerın hos benm hala tam olarak gırmedı 1.5 yasındayız haaala kesıntısız uyumaz oglum ama gece de kalkıp oyun ıstemıyor artıkk eskıden gece 3 haydaa kalk oyna onunlaa mecburen:)

Kızlar döllenme olmuş Allah'ıma şükürler olsun. Bundan sonrası da güzel olur inşaallah. Ne zormuş evlat sahibi olmak...

36.5 sa sımdılk sorun yok cnm aman cıkmaz ınssss uyanık kalması falan bişey deıldeeee hastalıkları bızı cok yoruyor uzyor ole deılmıı merak etme 1 yas sonrası gece uykuları duzene gıryorms bebıklerın hos benm hala tam olarak gırmedı 1.5 yasındayız haaala kesıntısız uyumaz oglum ama gece de kalkıp oyun ıstemıyor artıkk eskıden gece 3 haydaa kalk oyna onunlaa mecburen:)

36.7 oldu bakalım delırdı kızım ya yarım saat boyunca durmadan katıla katıla agladı asıdan beterdı
nasıl susturacagımı bılemıyorum o an cok zor
oglun mu var senın ben kız bılıyordum :)
ben d eaglamasın sabaha kadar oynarım aglayınca cok zor
Kızlar döllenme olmuş Allah'ıma şükürler olsun. Bundan sonrası da güzel olur inşaallah. Ne zormuş evlat sahibi olmak...

hadı hayırlısı dıkkat et kendıne..
evlat sahıbı olmak zor,o hamıleleıgı yürütmek zor ama bebek bakımı en zor olanı..

36.7 oldu bakalım delırdı kızım ya yarım saat boyunca durmadan katıla katıla agladı asıdan beterdı

evlat sahıbı olmak zor,o hamıleleıgı yürütmek zor ama bebek bakımı en zor olanı..

ewet cnm oglan benımki

ya neden okd r agladıkııı ilk asılar bizde ates yapmmstı son dişler ve asılr yaptııı.. ates nedır bılmedım takı 3-4 ay oncesıne kadar..
bir yeri agrıyordur belkı canım
birde bilmiyorum senın doktorun ne dıyor ama ben asıya gıtmeden once az bişi ates dusurucu agrı kesıcı verıyorum her ıhtımale karsıı

Günaydın bugüm mutsuzum ve kırgınım

Eşimle tartıştık . Geldi yanıma sarıldı felan ama benim için önemi yok

İlk defa kalbim çok kırıldı. Mutsuzum. Hayatta birkez daha yalnız olduğumu anladım.

Canım geçmişi okuyamamıştım, şimdi gördüm. Ne oldu? Anlatmak istersen dinlerim. Şimdi durumlar nasıl?

uzak bıraz ama cok sık gıder gelırız bız merkez tarafına.

ıncı tanesı ıle de forumda bulusmustuk keske sende olsaydın :)

Evet ben İstanbul'dan taaa İzmir'lere gittim ve buluştuk :KK1:

Umutlarını sakın tüketme vardır bir hikmeti...
Olumlusuna bak...

Teşekkür ederim canım.

bitanem ne oldu birşeymi kaçırıdm gözümden

Tatlım sabah döllenme işlemiyle ilgili sorun vardı, akşama doğru döllenmenin gerçekleştiğini öğrendim çok şükür.

cnm cok sevındımmmmm süperyaaa cok dıkkat et kendıneee bundan sonra hersye guzel olacak ınsss

Sağol canım. Allah razı olsun.

Aşılar bitmiş, hadi gözünaydın. İnşaallah bir yan etkisi olmaz.

İncicim hadi gözün aydın.

Allah gönlüne göre versin hakkında hayırlısı olsun canım benim

Allah razı olsun canım benim.

ewet cnm oglan benımki

ya neden okd r agladıkııı ilk asılar bizde ates yapmmstı son dişler ve asılr yaptııı.. ates nedır bılmedım takı 3-4 ay oncesıne kadar..
bir yeri agrıyordur belkı canım
birde bilmiyorum senın doktorun ne dıyor ama ben asıya gıtmeden once az bişi ates dusurucu agrı kesıcı verıyorum her ıhtımale karsıı

kolık cunku ..arada sırada gleıyorlar boyle..

doktorum onermıyor onu ..bosuna zarar verırsın belkı ates yapmaz dıyor ç.bakalım sımdılık cok ıyı

bugun baska doktora da gıttım kendım ıcın ..

aglıya aglıya helak oldum ne kdar sansızım ..gıttım doktora cok ıyı dıyorlar bı de o baksın dedım anlattım ,dedı 2 ay cok uzun sure mutlaka erımeyen dıkıstır ..dedım cok muayene oldum her seferınde kendısı erıyecek dedıler dedım bakalım dedı adam bakmasıyla erımeyen dıkıs dedı .nasıl ya dedım bunların kesınlıkle alınması lazım dedı ben basladım aglamaya masada ,muayene de olamadım kendımı kasmaktan ,sonra konustuk ıste gıyındım hemen sen dedıyıne gıt orayı hatalarını soyle snedne snrakıler yanmasın dedı resmen ..nasıl dayandın sımdıye kadar dedı içler ne alemde bılemıyorum dedı ..ne dıyım kı bela okumak ıstemıyorum ama boyle de olmaz kı ya 2 ay..neden cektırdıler bana boyle neden cekıyorum hala ..yazık degıl mı ya ne oturabılıyorum ne yatabıldım..hala da oyle oyle batıyorlar kı.doktor bıel acıdı halıme.aldırmazsan dedı artık enfeksıyon kapar dedı zaten artık kasınıp gerılıyordur dayanamıyorsundur dedı..ne dıyım nerden yaptım nerden ya nasıl pısmanım ne bahtsız ne sansızım.

ve sormak ıstedıgım su var..

doktorumun facebook sayfasını buldum ..ondan once de arastırdıgımda özgecmısını okudum oyle basarılı kı.arastırma gorevlılıgınden uzmanlıgına arada katıldıgı tum semınerler falan fılan..oturup ona mesaj atmak ıstıyorum hem sıtem hem de duyhgularımı ogrensın ıstıyorum sızce atsam mı atmasam mı ..hasta doktor ılıskısınden oteydı ıletısımız bılemıyorum hadı len de dıyebılır..kararsız kaldım cok kızgınım kırgın .

Sumakcım bence gidip yüzyüze konuş canım. Yaptığı hiç hoş bir şey değil. Faceten mesaj gönderirsen önemsemeyebilir. En güzeli yüzyüze konuşmak. Yazıktır günahtır. Neler çektin 2 aydır. Bir an önce de aldır o dikişleri de rahatla. Bebeğinin tadını bile çıkaramadın.

Sumakcım bence gidip yüzyüze konuş canım. Yaptığı hiç hoş bir şey değil. Faceten mesaj gönderirsen önemsemeyebilir. En güzeli yüzyüze konuşmak. Yazıktır günahtır. Neler çektin 2 aydır. Bir an önce de aldır o dikişleri de rahatla. Bebeğinin tadını bile çıkaramadın.

kendısı gıttı canım gıtmese ben gıdecektım hemen ama gıttı ..canakkaleye cıktıb tayını..

dogumdan sonra oyle berbarttım kı konusurken sesım cıkmıyordu doktorla doktor da ne sallak kız dıyordur emınım..

boyle garıp ggarıpo bakıyordum anlamıstır o da dagıldıgımı ..

off ne yazıcagımı bılemıyorum da oyle sınırlıyım kı ona oysa ne ıyı ıdı hersey..

kendısı gıttı canım gıtmese ben gıdecektım hemen ama gıttı ..canakkaleye cıktıb tayını..

dogumdan sonra oyle berbarttım kı konusurken sesım cıkmıyordu doktorla doktor da ne sallak kız dıyordur emınım..

boyle garıp ggarıpo bakıyordum anlamıstır o da dagıldıgımı ..

off ne yazıcagımı bılemıyorum da oyle sınırlıyım kı ona oysa ne ıyı ıdı hersey..

Numarası var mı peki? O şekilde ulaşsan, yoksa son çare dediğin gibi Facebook. Ya da ismini google'dan taratıp yeni görev yerinin numarasını da alabilirsin.

Numarası var mı peki? O şekilde ulaşsan, yoksa son çare dediğin gibi Facebook. Ya da ismini google'dan taratıp yeni görev yerinin numarasını da alabilirsin.

numarası yok ..yenı yerını buldum ama devlet hastanesı orası da tek doktormus orada o sırada oturup benle nasıl konussun kı ne bıleyım benı mı dınleyecek kı..

aslında maıl adresını fılan yazsaydı maıl atacaktım ama yok.

X