2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Aramadı he Sinir insan! Çok kasma kendini boşver, olduğu kadar. O senden niye şikayetçi olsun canım benim. He soğuk davrandığından şikayetçiyse hakediyor kusura bakmasın!

yok araamadı aramasın ..ben haşşettım zaten bı fırına verme ıslemı kaldı ..bakalım gelır gulerek bırsey olmamıs gıbı
Kızlar ben çarşamba günü opu'ya gireceğim. Allah yardımcım olsun. Dualarınızı eksik etmeyin... Çok ihtiyacım var...

hadı hayırlısı ..bol bol yumosların olmustur ınsallah kalıtelı kalıtelı..

bga nasılsın canım cok mu yogun ısler.

Acayip sinir oldum ben bu kadına ya. Eminim Masal ileride babaanneye fazla ilgi duymayacaktır.
3 yumurtam var canım, diğerleri küçük onlar alınmayacak. Umarım 3'ü de kalitelidir...

İim sağol sen nasılsın?

Gerçi okuyorum ama takma lütfen boşver herşeyini kendim yapki sana diyecek lafı olmsaın eminimki zor olur ama sana diyecek lafı olmaz.

Amin canım inşaallah. Umarım hepsi olgunlaşır...
Nasılsın? Nasıldı hafta sonu?

Hala aynıyım ama yoğğunluktan sinirlerim bozuldu çok hassaslaştım.

Haftasonum iyi geçti zannetmiştim. Ama geçmemiş uzun hikaye yoruldum artık evliliğin senin aile benim aile kavramlarından biri laf söylüyor ama benim diyecek daha çok lafım var bana söz khakı doğuoy rhaberleri yok.

Huzur istiyorum çokmu birşey istiyorum

Çekip gidesim var sadece

Son düzenleme:
Acayip sinir oldum ben bu kadına ya. Eminim Masal ileride babaanneye fazla ilgi duymayacaktır.
3 yumurtam var canım, diğerleri küçük onlar alınmayacak. Umarım 3'ü de kalitelidir...

kesınlıkle..sevmeyecek zaten soguk bı kadın ..anneannesıne bayılacak kesınlıkle :)
bakalım o zaman da torunum dıye gezınır..emegı hıc yok dmeıyım ama o kadar az kı..
nedne boyle yaPIYOR anlamadım esım de dıyor kendı cocuklarına bakmamıs masala mı bakıcak dogru ..cok sey beklememek lazım..

ben ıkıncı adetımı de oldum off ya ne kadar sansızım daha dıkıslerım duruyor..

bence olucak ıcıme oyle doguyor olmaması ıcın engel goremıyorum ..transfer ne zaman olucak pekı.

yok takmıyorum artık anlasın ona gerek duymadıgımı ama ınsan azıcıkta dusuncelı olmaz mı ya..kendı kızı olsa naaprdı acaba

herkesın ayrı derdı var ıste ya

Eminim sinirlerine dokunuyordurda ben senin erinde olsan çok sevinirim bu duruma emin ol.

Ben bebeğimi kayıınvalidemle paylaşamam uzak dursun benden hazzetmiyorum zaten oohh işime gelir.

yok takmıyorum artık anlasın ona gerek duymadıgımı ama ınsan azıcıkta dusuncelı olmaz mı ya..kendı kızı olsa naaprdı acaba

herkesın ayrı derdı var ıste ya

Zaten gelinsin diye oluyor bunlar Kendi kızlar olunca oo nasıl kaçacaklarını şaşırırlar kızlarına, Kaynanaları yapmassa da (kızlarının) o kaynanaya demdiklerini bırakmazlar.

Bebekli kısmı yaşamadım henüz ama o gelin kız ayrımcılığını fazlasıyla gördüm Ayşegül hemde en zor zamanlarımda gördüm.

Onun için boşver sen evine bak enz ro günlerin yavaş yavaş geride kaldı kalmak üzere. En azından birşey yaptım değmez daha iyi değil mi?

Çok yoruldun ve bu nedenle sinirlerin bozuk anlıyorum. Bir şeyler olmuş ama lütfen sinirlerini yıpratmalarına izin verme...

Eşin doğru söylemiş :) Ben de öyle düşünüyorum açıkçası ama bir yandan da şöyle bir şey var. İnsanlar kendi çocuklarının büyüme evresinde hayat gailesine fazlaca kapıldıkları için pek ilgilenemiyorlar ama torun olunca ilgilerini onlara veriyorlar. Senin kayınvalide numune :)

İnşaallah canım olur. İlk denemede tutma ihtimali az diye okudum bir çok yerde ama Allahım isterse, nasip ederse hiçbir şey engel olamaz. Embriyoların gelişimine göre belli olacak transfer. Doktorum büyük ihtimalle 3.gün embriyosu olur dedi bu da cumartesiye geliyor.

Son düzenleme:
Ay bunların emrivakileri çıldırtır insanı. Sen ne dedin? Eşin haberdar mı bu plandan?

Son düzenleme:
Eminim sinirlerine dokunuyordurda ben senin erinde olsan çok sevinirim bu duruma emin ol.

Ben bebeğimi kayıınvalidemle paylaşamam uzak dursun benden hazzetmiyorum zaten oohh işime gelir.

benım de oyle zaten sımdıye kadar oyle ıyıydık kı..15-20 gunde bır gelırdı gıderdı ..ama sımdı gelıp bebegımı sevmesıne dayanamıyroum boyle yapmacık yapmacık
sevıyorsa azıcık ılgılensın ya off anlatsam roman olur su yaptılları

dıyor kı demese keske ..annemı gonderdı ben bakarım ben bakarım dıye bakmadı bıle..sımdı ıdyor kı gleınde kaldım kac gun vs ..basıcaksın tokadı ..

bı yattın sabah zor kaldırdım senı ıdyecegım olmayacak ..

numunee :)

bakalım ınsallah olucak ıcıme guzel seyler doguyor sen olumsuz hıcbır yazıyı okuma lutfen olumlu dusun

Keşke laf soksaydın annemi gönderdin ama ben yardım göremiyorum diye.
Hayatımın sayılı önemli haftalarından birini yaşıyorum :) Umutluyum ben de, Allah'ın izniyle olacak.
Siz kayınvalidelerden şikayetçi ben annemden Unutur muyum bilmiyorum ama fena kırgınım. Kayınvalidem uzak olduğu için pek şikayetçi olamıyorum galiba.

oraları anlatmadım :) anlatsma sasr kalırsınız valla

annene neden kırgınsın ben ncelerı anlasamazdım annele ama sımdı nasıl pısmanım o guneelere basımın tacı kadın :)

Sumak ne zaman gelecekler?

4te..yemekteı stemezler ınsallah :) yapmadım cunku kızı uyuttum sımdı bende yataım bıraz uzanayım her yerım agrıyor fena

Anlat bir ara :) Yok canım bir de yemek istesinler, yapmayacaksın tabi. Hadi dinlen biraz sen de. Öpüyorum.

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınızzz?

cnm daha cok yenı erken olmussun dımı adetınııı bend eerken olmstum emzırdıgım halde ama yıne 3-4 ay olmadım dıye hatrlıyorm

Anlat bir ara :) Yok canım bir de yemek istesinler, yapmayacaksın tabi. Hadi dinlen biraz sen de. Öpüyorum.

uyuyamadım mı mızıklandı durdu kızım kalktım sımdı beklıyorum gozlerını acsın dıye

selam kızlar nasılsınızzz?

cnm daha cok yenı erken olmussun dımı adetınııı bend eerken olmstum emzırdıgım halde ama yıne 3-4 ay olmadım dıye hatrlıyorm

evet erken oldum ılk adetımı 40ımın cıktıgı gun oldum ıkıncısı de bugun ..emzırıyorum bende ama nedne boyle oldu bılmıyorum gecen ay doktora gtttım hemen sut hormonun azalmıs demek kı dedı ılac verdı sımdı yıne oldum bır daha gıdeyım en ıyısı

hım ben gıtmedım erken oldum dıye dokotra ama sımdı eskıler gıbı deıl sanırım kıme sorsam emzırdıgı halde erken adet oluyor.. normal dogummuydu senın bırde dıks varmı sende bende dıkıs alma falan olmadı sezerayn oldum ama . sadece 1 hafta sonra kontrole gıdp bandajımı cıkarmıstı doktor.

yanlısda okumus olabılırım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…