2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam kızlar..

dunden berı kardesımle esı bızdeydı sımdı gıttıler

kayınvalıdem de geldı bır hafta sonrav sonunda bakmaya.5 dk durdu gıttı

pazartesı de arkadasları geleckemıs tee cuma dan dedı,gıderrken de ben yarın hamur ısı yapıp getıreyım mı dedı ..

yok dedım ben hallederı m

off be kadın halımı goruyosun getırıyorsan getır ne oyle getırıyı mı getırım mı demek geldı ıcımden tuttum kendımı

bakalım yarın yapmaya claısacagım artık olmazsa dayayacagım hazır seylerı onune..bı de gleınce oturma gıbı yapıyorlar ne kızla ılgılenıyorum ne onlarla

şu yapıyımmı demeye sinir oluyorum yapıcaksan yapıcam de işte bu arada gelen kayınvalidenin arkadaşları dimi

Yuh ya hem kendi arkadaşları gelecek hem de yapayım mı diyor. İnsan sen yorulma kızım ben bir şeyler yapıp getireyim der nezaketen. Mesafe koy aranıza Sumak. Sinir oldum

şu yapıyımmı demeye sinir oluyorum yapıcaksan yapıcam de işte bu arada gelen kayınvalidenin arkadaşları dimi

evet kendı arkadasları .

Yuh ya hem kendi arkadaşları gelecek hem de yapayım mı diyor. İnsan sen yorulma kızım ben bir şeyler yapıp getireyim der nezaketen. Mesafe koy aranıza Sumak. Sinir oldum

zaten mesafelıyız cnaım gleınce konusmuyoruz bıle..o kadar sogudum kı

ınsan der ben getırıcem bırseyler sen kıza bak der hlaımı goruyor sonucta ..uykusuzluktan geberıyorum

ev tmeızlenecek bı yandan bakalım ..bugünden bırseyler yaparım yarında evı tmeızlerım belkı yarın durmazsa kız hazır olsun..

Ya şimdi düşündüm de keşke deseydin 1-2 çeşit sen yaparsan iyi olur, ben daha evi temizleyeceğim, kendime çeki düzen vereceğim diye. Otursun yapsın

Ya şimdi düşündüm de keşke deseydin 1-2 çeşit sen yaparsan iyi olur, ben daha evi temizleyeceğim, kendime çeki düzen vereceğim diye. Otursun yapsın

yapacak olsa yapardı o gezmesını düşünsün ..kesın bıryerlerdedır sımdı benı mı dusunecek..

esım gelsın gırecegım mutfaga artık

kız uyuyor su an ama kalkar mı dıye korkudan gıdemedım mutfaga

Bir gün de gezmesi kusur kalsın tövbe tövbe. Yapıyorsundur şimdi. Kolay gelsin, çok yorma kendini boşver.

Bir gün de gezmesi kusur kalsın tövbe tövbe. Yapıyorsundur şimdi. Kolay gelsin, çok yorma kendini boşver.

yapmıyorum

hala koca gelecek evde yumurta yok markete gıtt dedım hala gıdecek yemek yapmadım daha ..1-1*5saat ısı varmıs en az 7-8 de gleır artık ondan sonra claıs aysegul calıs

yapmıyorum

hala koca gelecek evde yumurta yok markete gıtt dedım hala gıdecek yemek yapmadım daha ..1-1*5saat ısı varmıs en az 7-8 de gleır artık ondan sonra claıs aysegul calıs

Geldi mi canım? Ah yakın olaydık, aynı şehirde olaydık yapıp getirirdim ne istersen. Kaynanan aradı mı hiç?

su getiriyimmi lafına bende sinir olurum ya kızım sen yapamazsın uğraşma ben yapar getiririm demesi lazım yaa ..neyse canım sen kendini zorlama hiç masalla ilgilenn o utansınn bu kız nasıl yapacak diye o düşünsünn

günaydınnn..kızım bu gece uyutmadı hıc esımde ıse gıttı sımdı kıyamadım ona d asen yat ben bakarım dedım 1den sonra aldım..saatv 2.30 da yattı 4.30 da kalktı 6 da yattı saat 7 de kalktı o saatten berı ayaktayız..

uyuynca yapacagım artık..

dün esım saat 8 de geldı yemek yok bırseyler aldı geldı yedık saat 9 oldu..gırdım mutfafa pastayı yaptım 10 oldu ..

ıstemeyerek yaptım ya hıc olmadı her zaman yaptıgım seyı sımdı yapamadım sınır oldum neredeyse atacaktım..,,

sonra banyo yaptım saat 11 oldu yattım sonra da 1 de kalktım ıste..

bugun de borekler kaldı bı de ev supurulup sılınıp toz laınacak ıste..

Geldi mi canım? Ah yakın olaydık, aynı şehirde olaydık yapıp getirirdim ne istersen. Kaynanan aradı mı hiç?

ah canım benım ya..yok aramadı hıc..sızın kadar düşünmüyor kı baksana..

demesı lazım ama demeyıro hatta gleınce oturur o da hızmet bekler oyle ..yardım edecek mı bakalım..

boylew bı olay daha yasandı annem pervane oldu resmen onlerınde hızmetcı gıbı olayı detaylı anlatmayayım o an bıttı bu kadın benım ıcın..

bakalım yapayım da o utansın ..ne dıyım..

esıme de dedım annen yapayım mı dedı ben ıstemedım dedım ..yapıp getırse daha ıyı olmaz mıydı dedı olurdu tabı kı dedım ee dedı

yapacak ınsan sen yapma ben getırıcem der yada yapayım mı demez dedım

kıme desem bana bı kek yapar mısın dıye herkes yapar dedım..yapacak olan yapayım mı demez dedım

anladı tabı ..

ınsanları zor gunde tanıyorsun ya ne kadar da dogru..o da bnedn sıkayetcıdır ..

Aramadı he Sinir insan! Çok kasma kendini boşver, olduğu kadar. O senden niye şikayetçi olsun canım benim. He soğuk davrandığından şikayetçiyse hakediyor kusura bakmasın!

Kızlar ben çarşamba günü opu'ya gireceğim. Allah yardımcım olsun. Dualarınızı eksik etmeyin... Çok ihtiyacım var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…