2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

MEsaj alınmıştır

Bir topikte denk gelmiştim senin yine sinirlerini zıplatmışlardı.

Sabah hamileyim ama hazır değilim diye bir konu vardı onda da başka bir üyeyi çıldırtmışlardı.

ahh kıyamammmm haklısın valla hehehe

MEsaj alınmıştır

Bir topikte denk gelmiştim senin yine sinirlerini zıplatmışlardı.

Sabah hamileyim ama hazır değilim diye bir konu vardı onda da başka bir üyeyi çıldırtmışlardı.

buarada bend ebazn ya 2.ye hamıle kalırsm dıye korkuyorum korundugm haldee:):) topic mi acsam nee

şaka şaka:):)

Ay sakın :) Korunuyorsan korkma, korunduğun halde de kalıyorsan Rabbimin hikmeti...

ya korunyrm ama ilaçla falan dııl

poşetle diim ilaca baslym dıyorm ama korkuyorm okdr yorgun dustumku uykszlk vs ınsan korkuyorrr yaa
ya olursa dıye ama hersy allah tn hayrlısı olsunn

Buldum konuyu, saydıracaktım sustum. Bir üye çok güzel yazmış, hislerime tercüman olmuş. Millet evlat diye yanar tutuşur bunun gibiler çocuk sahibi olur.

poşetle diim ilaca baslym dıyorm ama korkuyorm okdr yorgun dustumku uykszlk vs ınsan korkuyorrr yaa

Poşetle haha Biz de bunca zamandır onunla korunuyoruz canım korkma bir şey olmaz. Olursa da vardır bir hikmeti.

Nerede o konu, onun sahibine de çatayım biraz

Seni birtek bu konuda böyle görüyorum resmen sarıyorsun karşı tarafa

KEsinlikle İnci gibi düşünüyorum.

Krounmana rağmen oluyorsa vardır bir hikmeti onun dışuında zaten istemiyorsa kişi zaten korunuyordur

Dayanamıyorum gerçekten. Çok hassasım bu konuda ondan sarıyorum. Bir arkadaşım karşıma geçip bunu söylese tepelerim herhalde :)

Kızlar damacana su olarak ne kullanıyorsunuz? Ben mahallede bir sucudan alıyordum 4 TL'ye ama son zamanlarda tadında bayağı bozulma oldu, kokmaya falan başladı ben de kestim. Erikli'ye abone olduk fiyatını sormadan :) İlkinde sadece depozito aldılar, bugün ikinciyi aldım 9 TL Pahalı geldi ama tadı hepsinden daha iyi.

erikliyi işyerınd ekullanıyoruz gerckten guzel 6.85 e gelıyor tanesı anlaşmalı oldgmz ıcın olablr tabe
evdede nysa madran yada sırvan ıkı farklı ısımle gelıyor ama begndgmz ıcın degstrmedık

erikliyi işyerınd ekullanıyoruz gerckten guzel 6.85 e gelıyor tanesı anlaşmalı oldgmz ıcın olablr tabe
evdede nysa madran yada sırvan ıkı farklı ısımle gelıyor ama begndgmz ıcın degstrmedık

Anladım canım sağol. Evet anlaşmalı olunca öyle indirim yapıyorlar. Şimdi kış fazla su içilmiyor ama yazın haftada bir damacana değişiyor.

Bende damacana alıyordum sucum kayıp iki haftadır. Zaten bir topikte damacana suların sağlıklı olmadığı yazıyordu bulabilriseniz cam şişede alın yazıyordu.

Ya da kullan at. Sucum da kayıplara karışınca bende kullan ata döndüm.

Erikli en iyisidir ama en pahalısıdır.En son 7 idi 9 olmuş demekki

bga, görümcenin çocuğu nasıl? Görümcen yine eşine yükleniyor mu bazı durumlarda?

Aynı ya bir değişiklik yok.

Hatta bir de kalça ile ilgili problem var çocukta ameliyat olması lazım ama epey ağır bir ameliyat ne olacak bilmiyorum.
Büyüdükçe aradaki fark daha da açılıyor. Bu sene okula başlayamadı mesela.

Tabi tabi hastane işleri eşimin

Arıyo abisini gidiyorlar

Son düzenleme:

Evet pek sağlıklı değil maalesef. Kullan at nasıl oluyor, ilk kez duydum :26: Cam şişe çok güzel ama o da tuzlu tabi. Evde her yer şişe oluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…