2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

tesekkur ederım cnnm..ınsallah darısı tum bekleyenlere.. zor donemmıs ama gececek elbet

masal emerken yazıyorum ınsallah ıyı olucak hersey napayım artık dengeyı saglayamıyırum bı turlu suc bende belkı de.

Yerim onu :) Suç kimsede değil canım. Bunlar inan hemen hemen her evde yaşanan olumsuzluklar. İnsan bir anda patlayabiliyor. Annen gelince yaz durumları bize.

kızlar teşekkür ederim yorumlarınız içinn sumakcım üzülme ne olur çok zor bi dönemden geçiyosun eşinle konuş ve seni anlamasını iste ondan herşey düzelcektir sen moralini bozma canım

selam kızlar bende 2008 temmuz gelınıyım gecıkmısım bu topic ıcın ama olsun 1.5 yasında oglum var :):)

İnci nasılsın?

Koltuk örtülerin geldi mi?Aklıma geldi sorayım dedim?

İyiyim şükür, sen nasılsın? Evet dün geldi. Örtüler çok güzel iyi ki almışım, minder kılıfları da öyle ama küçük biraz. Keşke az daha büyük olsaydı. Eşim, bunların üzerine oturulmaz diyor ne yapsam bilemedim. Haftasonu Bauhaus'a gitmiştik, çok hoş minderler vardı kılıflarıyla birlikte. Onlara bakarım belki.

Bende iyiyim sağol.
Denetçiler gelecekti bugün gelmediler yine

İşe adapte olmaya çalışıyorum.

İade edemiyor musun?

Allah bağışlasın. Ne güzel ismi var. Ayrı kaldığınız için zor bir dönem geçiriyorsunuz?

sanırm ama onn ıcnde topic var ama bılemeyebılr neyseee buarada aranzda ızmırlı varmı kıslar

Konu sahibimiz Sumak İzmirli. Kendisi taze anne, pek gelemiyor bu aralar. Bu arada bizi aboneliklerine ekle de unutma :) Yeni gelenler genelde bir kaç kez gelip gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…