2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Evet pek sağlıklı değil maalesef. Kullan at nasıl oluyor, ilk kez duydum :26: Cam şişe çok güzel ama o da tuzlu tabi. Evde her yer şişe oluyor :)

Bildiğin plastik olanlar su bitince atıyorsun bakkalda en büyük boyları varya damacanaya benzeyen onu aluyorum atıyorum plastiği

Plastik normalde sağlıklı değil ya damacana yıkanırken falan artıklar oluyormuş çizikler felan mikroplar deterjan artıkları bu çiziklere yerleşebiliyormuş burada bir topikte okudum.İstersen bulurum topiği

Evlilik yıldönümüz ne zamandı? Yaklaşıyor sanırım. Ne kadar unutkan oldum ben ya. Daha geçenlerde söylemiştin.

Offf Allah yardımcısı olsun. O yavruya çok üzülüyorum Rabbim şifa versin. Görümcenle aran nasıl?

Amin amin aklıma gelidkçe iyileşsin diye dua ediyorum.

Görümceme hislerimi biliyorsunuz ama ona birşey hissetmiyorum o çocuğun hatrına birşey hissettirmiyorum.

Çağırısa felan gidiyorum ararsa konuşuyorum ama özellikle samimi olmaya yakın olmaya çalışmıyorum. Sevm,iyorum çünkü konuşma tarzını uslubunu felan

He tamam :) Ben de diyorum kullan at nasıl oluyor :) Yok canım zahmet etme şimdi. Zaten o damacanalar nasıl yıkanıyor Allah bilir. Bazılarında acayip çizik oluyor.

Çocuk ve yaşlılara karşı farklı bir hassasiyetim var. Sana bir zararı olmadıktan sonra boşver. Çocuk dolayısıyla da zorlanıyordur elbet.

21 inde az kaldı. İlk defa para sıkıntımız olmadan gönlümüze göre istediğimiz gibi bir evlilik yıldönümü kutlayacağız.

Önceden dışarda yemek yiyemezdik birbirimize hediye alamzdık.

Sadece koçişim bana gül alırdı. Hediye alamazdı

Bu defa da beklemiyorum ama bu defaki eğlenceli olaca biliyorum. Birşeyler planladık çünkü

Çok sevindim :) Ne planladınız çok özel değilse :)

Çok sevindim :) Ne planladınız çok özel değilse :)

Yok yok özel değil

Önce şu florya tarafında lokantalar varya oraya gidelim dedik.

Sonra orası çok pahalı vazgeçtik koçişimin sevdiği bir kebapçı var oraya gidelim dedi tıka basa yeriz orda dedi zaten kebaba çok düşkün çok seviyor.

Romantik değil ama eğlenceli işte

Birde bana tektaş yüzük almak istiyor ama şimdi aldırma rtaraftarı değilim benim zekat birde adak borcum var onları ödeyeyim diyorum borcum dururken ne gerek var diyorum.

Pek öyle aman aman değil ama işte böyle

İlerde inşallah evlilik yıldöneminde belki sevgililer blki onun doğumgününde 5 yıldızlı bir otelde geçirelim diyorum

Ama biz çok sıkıntı çektiğimiz için hemen kıyamaıyorum parayı çarçur etmeye İnci

Çocuk ve yaşlılara karşı farklı bir hassasiyetim var. Sana bir zararı olmadıktan sonra boşver. Çocuk dolayısıyla da zorlanıyordur elbet.

Pek zararı yk

BAzen ağzından çıkan laf nereye gidiyor onu düşünmüyor kırıyomuyum alınırmı yok

Eskisi gibi samimi olmadığım için böyle şeylere imkan vermiyorum sadece.

Ama öyle laf sokmak kavga etmek gidi durumlarımız yok çok şükür.

Çocuk yoruyor onu zaten anneme git diyorum kal haftaiçleri orda bazen gidiyor bzen gitmiyor oda

Florya tarafındaki lokantalar çok güzel. Bak orada belediyenin sosyal tesisleri de var, oraya da gidebilirsiniz. Bir çok lokantaya göre daha uygun. Biz de ramazana denk geldiği için orada iftara gitmiştik :) Benim de öyle bir hayalim var, inşaallah olur ileride. Aynen özellikle ilk sene çok sıkıntı yaşadığımız için ben de kıyamıyorum, hep sonra diyorum. Para kazanmak kolay değil gerçekten.

Patavatsız biraz. Boşver aldırış etme. Onun imtihanı da zor, Allah yardımcısı olsun.

Son düzenleme:

Aynen o nedenle bende hep sonra diyorum.

Oraya da sevgililer gününde gideriz artık kebapçı eğlenceli olcak bizim için

Patavatsız biraz. Boşver aldırış etme. Onun imtihanı da zor, Allah yardımcısı olsun.

Etmiyorum zaten artık alıştım duymuyorum

Amin amin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…