2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlarr ben geldim ama kimsecikler yokk..dün akşam eşime süpriz yapıcam diye çıktım tam eşimin çalıştığı avmye gelince eşim aradı sen gelecekmisin ben geleyimmi dedi bende süpriz yapıcam ya yok canım ben gelemem sen gel dedim ama anladı dışardamısın dedi yok dedimm..eşim bu aralar yıllık prim alabilmek için çok çalışıyordu hatta izin gününde bile gitmişti ama dün belli olmuşki 110 tlle kaybetmişiz tabi günümüz çok kötü geçti hiçbişey alamadan geri geldik bi yemek yedik sadece o kadar..

günaydı hanımlarr nasılsınız?benim biraz boğazım ağrıyo çağanda grip olmuş çok zor nefes alıyo ya bugün ve yarın eşim izinli tamda zamanında hastalandık offf..neyse bugün çağanı anneme bırakıcaz eşim bana daha önce satmak zorunda olduğumuz alyansımızı geri alıcak sanırım bide bana alışveriş yapıcazz.
ayşegül nasıl oldun canım?masal nasıl?
nissam sen nasılsın canım?ecem su nasıl?
hülyacım sen nasılsın canım?doğalgaz işin halloldu değilmi?
bga sen nasılsın canım?izne çıkmıyomusun daha?
sibelll sen nerelerdesin ilayda nasıl?

Günaydın Deryacım

Geçmiş olsun. Acil şifalar diiyorum hepinize.

Benim izin yalan oldu bu gidişle. Biraz işim var halledip gelicem.

Burdaysan sohbet ederiz.

Günaydın Deryacım

Geçmiş olsun. Acil şifalar diiyorum hepinize.

Benim izin yalan oldu bu gidişle. Biraz işim var halledip gelicem.

Burdaysan sohbet ederiz.

sağol canımmm hadi yaaa ne iyi olur çıksan izne dinlenirdinnn ne güzeell..canım eşim uyanmadan bakınayım dedim uyanınca kahvaltı filan derken giremiyorum bide zaten çok az görüşebildiğimiz için eşim sevmiyo o evdeyken nete girmemiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…