2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ne oluyo canım ya:26:ne mahkemesi
giremeoim ne zamandır uzak kalınca hiç bişeyden haberim yok of off çok özledim hepinizi ya canlarım hepinizi iyimisiniz

kızlar bende yeni tatilden geldim sayılır eşimle ege turu yaptık izmirden başlayıp heryeri gezdik tatil bölgesi olan çok güzeldi

Çok şükür canım.
Oh ne güzel tatiller yapılmış :)
Çok iyi gelmiştir.

Merhaba kızlar
Bende 2008 geliniyim:)) bu topiği yeni gördüm.
18 Mayıs 2008 de oldu düğünümüz.Ne de çabuk geçmiş.
Bebişimiz henüz yok..

Hoşgeldin canım.

tatilimiz bitti ..sayfa da bomboş kalmıs kızlar hadı toplanın

Hoşgeldin Sumakcım.
Nasılsın?

Eşinin gelmesine sevindim canım.
İstanbul'a taşınma fikrini düşün derim.
Sorunların ana kaynağı kayınvaliden.
Ondan uzak olacaksın
.

hoş geldin kız anasınasılsın bakalım.sen gittin pek gelen giden olmadı bende dahilherkes damlar artık sen geldin ya

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
Bebişimiz henüz yok..

Hoşgeldin aramıza.

Hoşgeldin. Minik kızın nasıl? Seni gördüm rüyamda göbüşünü gösteriyomuşsun

hakkında hayırlısı olsun cnım..dusun bence de ıstanbul'a tasınma işini ..sorun zaten kayınvalıdenız dımı uzak olunca rahat olursun..

hoş geldin kız anasınasılsın bakalım.sen gittin pek gelen giden olmadı bende dahilherkes damlar artık sen geldin ya

ıyıyım sız nasılsınz..

sayfaya ıyı bakın dedım ben sıze dımı :))

tek tek ısım yazamadım kardesım eylulde evlenıyor ya onun telası basladı ev mobılyaları alınıyor artık bende kendımce bırseyler yapıyorum onlarla ugrasıyorum fılan
yarın esımle gıdıcez o da avızelerı takıcak fılan cuma gunu de ev serme baslıyacak davul zurna fılan yakın olsam hep gıderdım herhalde

cok heyecanlıyım sankı ben evlenıyorum ..bugun gelınlık alınıcaktı bakalım nasıl olucak ..

opuyorum sızı gelın sık sık

ayyy ayyy seninde kizin olucak oylemi,hayirli olsun canim.saglikla gelsin yegenimiz

rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin....

eeee nasil gidiyor tatil,tadini cikar canim

slm canim,hosbulduk...

iyiyiz tsk.ederiz tayzesi ufaklikta cok iyiartik tekmelemeye basladi,ayyy super bir duygu...

rabbim en kisa zamnda hayirlisini nasip eyler canimmmm

hülyacım iyiym canım sen nasılsın bende durumlar aynı 1.5 aydır ne bir özür ne bir arama yok ben mahkeme kağıdını bekliyorum canım

sibelcigim rabbim hakkinda hayirlisini nasip eylesin...

ilos nasil bu arada,,,

Merhaba kızlar
Bebişimiz henüz yok..

hosgeldin canim...oyledir ya zamanin nasil gectigini farkedemiyoruz bile birde bakiyozki yillar su gibi gecmis...

merhabalar herkese.hülyacım bilmiyorum yarın son bir görüşme olcak kesin karar vercem hayırlısı olsun diyorum artık

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?geçmiş okuyamadım bayağı var çünkü biz iyiyiz çok şükür ama yaklaşık 2 haftadır bende bi halsizlik var kendime gelemiyorum sürekli bi uyku hali var.
hülyacım sağol sormuşsun benide ya evde pek olmuyorum annemlere filan gidiyorum bide evde tadilat var mutfağaın balkonunu yıktık mutfağa dahil ettik daha bitmedi tabi bir sürü iş var çağan zaten hiç bırakmıyo beni anne anne diye

Ben de 06/07/08 de evlendim.
Buralarda o zamanlar her gün takipli bir topikteydim ancak bulamadım nese ben de geldim :))
hoşgeldin canım aramıza

ayşegülcüm evet sorun o ama inan öyle bir kadınki evlerden ırak diyorum yetişir diyorum yine çok kararsızım sen ve minik kızın iyisiniz umarım

bugüngünlerden aralık canım ben büyükçekmecedeyim sen nerdeydin ama görüşmek inan isterim sizlerle nasılsın bu arada

nissam sağol canım iloş hanımda iyi bir dillendi maşallah yemelik ama çok fena erkek çocuk gibi sen bebişin nasılsınız

nasılsın sibelcim?bayağıdır girmiyorum topiğe mahkeme kağıdı filan demişsin hayırdır canım?
bende tam sana yazdım canım eşimle boşanma eşiğindeyiz mahkeme açtım ama olaylar biraz karışık şuan eylül ekim gibi sanırım olcak mahkeme ozamana düzelmesse boşancaz

cnm bir haftadır bend eöyleyim havalardnamı ne artık kafamı kaldıramıyorum

bende tam sana yazdım canım eşimle boşanma eşiğindeyiz mahkeme açtım ama olaylar biraz karışık şuan eylül ekim gibi sanırım olcak mahkeme ozamana düzelmesse boşancaz

canım ya çok üzüldüm özel değilse sebep ne peki?

kaynana birinci sebep birde eşim bir iki hat yaptı ben burdayken konu açmıştım o var aslında okadar çok şey varki evliliği yürüten hep ben oldum can ım artık benden pes dedim

ALLAH yardımcın olsun sibelcim çok zor bi durum şimdi nerdesin neler yapıyosun?

şimdi istanbuldayım canım annemlerdeyim sağolsunlar bize eşimden iyi bakıyorlar bayramdan sonra işe girmeyi düşünüyorum ama benim için iyi olur

şimdi istanbuldayım canım annemlerdeyim sağolsunlar bize eşimden iyi bakıyorlar bayramdan sonra işe girmeyi düşünüyorum ama benim için iyi olur

off çok üzüldüm sibelcim rabbim sizin hakkınızda hayırlısını versin sakın yıkılma sen ayakta durmalısınki kızına bakabilesin birbirinizden güç alacaksınız kızınla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…