2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ay sınır oldum ya zaten bebegımı de goremedım kı esım anllattı o gordu hep..

ne bebegımı gordum ne cınsıyetı bellı oldu ne de ıstedıgım seyler ustume oldu zaten hava sıcak sıkıldım resmen
oturup aglayacaktım ya

bebegım ıyı allahtan ama kesınlesmeyınce uzuluyor ınsan ya..

tatıle Alanya'ya gıdıyoruz pazar gunu ..

orada herkes onceden hanı bebek yok mu derdı sımdı cınsıyetı ıcın bı ton soru yorum..

sumak burda sıkıntı yapcak bişi yok.sen gerginsin bence biraz.bebeğin sağlıklı çok şükür ve senle beraber.varsın daha geç öğren cinsiyeti.bunu nasıl laf etcek çevre ona da şaştım belli olmadıysa nesini laf etcekler ki ederlerse de etsinler boş ver sen tatilin tadını çıkar

sumak burda sıkıntı yapcak bişi yok.sen gerginsin bence biraz.bebeğin sağlıklı çok şükür ve senle beraber.varsın daha geç öğren cinsiyeti.bunu nasıl laf etcek çevre ona da şaştım belli olmadıysa nesini laf etcekler ki ederlerse de etsinler boş ver sen tatilin tadını çıkar

yok sıkıntı yapmadım ..cevre laf etmez mı sımdıden bıle neler ne yorumlar..

yok gostermedı kesn kız bak ben bılyıordum
erkek o erkek göbegıne baksana

ay aynı seylerı tekrar tekrar ,esımde dedı tatıle gıdınce bK SIMdı sen yorumlara :))

aman salladım gıttı zaten

bugun de saglık ocagına gıttık ıgne yaptılar tetenoz bır tanesı de bır ay sonra ımıs..

selam kızlarrrrr..

dun aksam yıne gün vardı bulustuk ,herkes oglun olur senın dedı ..karnım sıvrıymıs :))

hadı bkalım dedım ..ogrenene kadar boyle surecek snaırım..

bugunde cok ısım var ,temızlık yapıyorum evde ..

daha agda da yapıcam ama ozel bolgeyı degıl tabı ona dayanamıyorum ..

esım gıt kuafore dedı ama baktım azıcık cıkmıslar bacaklarım fılan uzamamıs agda bantlarını aldım bakalım yarım yamalak yaparım herhalde :)

pazara da gıtmem lazım

yarın sabahtan tatıle cıkıyoruz ıyı gelecek.

oyle dınleneyım dedım actım netı ama sımdıde basından kalkmam :)))

slm kizlar ben geldim ama kimsecikler yok.

nerelerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK53::KK53::KK53:

sumakcigim iyi tatillerrrr,tadini cikarrrr:80::80:

merhaba arkadaşlar kandlinz mubarek olsun dualrımız kabul olsun bayadır yazamadım özledm sizleri bugün diyetisyene gittim yarın sıkı bir diyete başlıyom inş.ayşegülcm senn bebişin cinsiyeti netleştimi canım

selam kızlar tatile devam edıyorum tam gaz ..

hemen gırıp cıkayım dedım ..

ALanya 'da hamıle oldugumu ogrenmıstım

sımdı ıse Kızım olucagını % 100 kızım olacagını

Masalım gelıyorrrrrrr :)

öpüyorum sızı

Kızlar selamlar...
Nasılsınız?
Uzun zaman giremedim, işler acayip yoğun.
Bu hafta izin bile kullanamayabilirim :KK43:

Sumakcım canım hayırlı uğurlu olsun.
Allah gönlüne göre verdi :)
Tatil nasıl geçiyor?

bga nasılsın canım?
Cuma evdeydim ama iş yapmaktan girmeye fırsat bulamadım.
Sende durumlar nasıl?

Sibel nasılsın?
Son durum nedir?

nissam hoşgeldin canım nasılsın?
Nasıl gidiyor hamilelik?
Ufaklık iyi mi?
Bu arada isim düşündünüz mü? :)

derfat uzun zamandır yoksun?
İnşaallah ters bir durum yoktur.

mltem sen de yoksun bacım.
İyisindir umarım.

mugemete sen nerelerdesin? :)
Nasılsın? Yumurcak nasıl?

mavera da 1 ay oldu yok.
Evine yerleşmiştir iyice.
Kısa zamanda gelir inşaallah.

Nihancım bir ses ver sen de :)

Kızlar öpüyorum hepinizi...

Son düzenleme:
hülyacım iyiym canım sen nasılsın bende durumlar aynı 1.5 aydır ne bir özür ne bir arama yok ben mahkeme kağıdını bekliyorum canım

hülyacım iyiym canım sen nasılsın bende durumlar aynı 1.5 aydır ne bir özür ne bir arama yok ben mahkeme kağıdını bekliyorum canım
ne oluyo canım ya:26:ne mahkemesi:KK59:
giremeoim ne zamandır uzak kalınca hiç bişeyden haberim yok of off çok özledim hepinizi ya canlarım hepinizi iyimisiniz

kızlar bende yeni tatilden geldim sayılır eşimle ege turu yaptık izmirden başlayıp heryeri gezdik tatil bölgesi olan çok güzeldi

Merhaba kızlar
Bende 2008 geliniyim:)) bu topiği yeni gördüm.
18 Mayıs 2008 de oldu düğünümüz.Ne de çabuk geçmiş.
Bebişimiz henüz yok..

ne oluyo canım ya:26:ne mahkemesi:KK59:
giremeoim ne zamandır uzak kalınca hiç bişeyden haberim yok of off çok özledim hepinizi ya canlarım hepinizi iyimisiniz
canım ya bazı tatsızlıklar var malesef sen nasılsın yoktum gezmelerdeymişsn oh iyi yapmışın canım
yanlız benden haberler var

dün akşam ablam sahile inelim diye tutturdu gece 11 de tamam dedim çay bahçesine oturduk ablam aa duygu dedi duygu bizim burdan komşumuz taşındı ama aile dostumuzdur nışanımızı takan nikah şahidimiz falan hep eşidir neyse yanında kim olsun müstakbel babamız şok geçirdim planlıymış zaten ben gidiyim diye yapmışlar ben suratına falan bakmadım ilk önce onlara gitmiş çok ağlamış falan ben yuvamı yıkmam karımı seviyorum çocuğumun özleminden ölcem falan neyse hadi dedm 5 dakika konuşalım annesi ile sorunumuzu konuştum falan samsuna asla gelmem dedim hem dava açmışken çekmeyide düşünmüyorum dedm bugün ilaydayı göster dedim lütfen dedi gösterdim pazartesi döncekmiş ogünde göster dedi iyi tamam dedim evi taşıyım istanbula 1-2 ay ver diyor burdan oraya taşınmak 5bin tlyi buluyor bakarız dedim bir bakıyım davayı çekmem asla dedim ama ben pek sıcak bakmıyom dava açmışken bitisn diyorum bu çocuk oyuncağı değil benmde ailemin bir hasiyeti var bilemniyorum oda kabul etti adli tatil dedi bakalım duruşmaya kadar dedi ama ben tatlı davranıcam her şekilde boşansın diye ama ilayda için görüşmek zorundayız olayların başlangıcı ise ben buraya gelmeden kaynanam üsütme yürüdü kavga etti benmle para biriktiremiyoz diye allah onun cezasını vercek ne diyim ..çok uzun oldu kusura bakmayın

Merhaba kızlar
Bende 2008 geliniyim:)) bu topiği yeni gördüm.
18 Mayıs 2008 de oldu düğünümüz.Ne de çabuk geçmiş.
Bebişimiz henüz yok..
hoşgeldin canım bende 1haziran 2008 de evlendm ama evliliğimde problemler var malesef 2 yaşında kızım var 25 yaşındayım
tatilimiz bitti ..sayfa da bomboş kalmıs kızlar hadı toplanın
hoşgeldin canım valla sayfa valla bomboş kaldı

X