2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

off çok üzüldüm sibelcim rabbim sizin hakkınızda hayırlısını versin sakın yıkılma sen ayakta durmalısınki kızına bakabilesin birbirinizden güç alacaksınız kızınla
başta etkilendim canım ama geçenlerde baya psikolejim bozuldu şimdi iyiyim alıştım artık bu duruma

Ben de 06/07/08 de evlendim.
Buralarda o zamanlar her gün takipli bir topikteydim ancak bulamadım :KK43: nese ben de geldim :))
:KK52:

hosgeldın aramıza bızı de kaybetme :)

sumakcım şimdi gördüm kızın oluyomuşş çok sevindim canım

tesekkur ederı cnım

napıyorsunuz kızlar ben yogunum ..bugun masalımın odasını duzenledık nereye ne konur fılan hesapladık cok heyecanlı ya :)

25 yaşındayım.3 yıllık evliyim.gezmeyi severim özel bir şirkette çalışıyorum ve sizleri çoookkk seviyorummmm

hoşgeldin canım aramıza

ayşegülcüm evet sorun o ama inan öyle bir kadınki evlerden ırak diyorum yetişir diyorum yine çok kararsızım sen ve minik kızın iyisiniz umarım

bugüngünlerden aralık canım ben büyükçekmecedeyim sen nerdeydin ama görüşmek inan isterim sizlerle nasılsın bu arada

nissam sağol canım iloş hanımda iyi bir dillendi maşallah yemelik ama çok fena erkek çocuk gibi sen bebişin nasılsınız
Canım benimmm teşekkür ederim hoşbuldum :))
hosgeldın aramıza bızı de kaybetme :)

tesekkur ederı cnım

napıyorsunuz kızlar ben yogunum ..bugun masalımın odasını duzenledık nereye ne konur fılan hesapladık cok heyecanlı ya :)
Kaybetmem kaybetmem :)) sanırım o topik kapanmış :KK43: hehe

Sumakcım öncelikle bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım..
Ben de kendimi biraz tanıtayım.Ben de İzmirdeyim Karşıyakalıyım tabiki.Çalışıyorum ve malesef akşamları girebiliyorum.Henüz bebeğim yok biraz sorunluyum bu konuda maleesef..Sen dahil tümmmm arkadaşlarımdan dualar istiyorum.Rabbim yüzümüzü güldürsün bizim gibi olanların..
izmirdeyim..henüz bebişim yok ama çoookkk istiyom

sen nerdesin??

ayy inşallahhh en kısa zamanda hayırlısıyla gelsinnn

karşıyakadayımmm

Canım amin inşallah sen de istediklerine kavuşursun tatlım..Bu arada hemşerim benim.Ben yeni taşındım yaa şu an çiğlideyim :)

ayy inşallahhh en kısa zamanda hayırlısıyla gelsinnn

karşıyakadayımmm

amın :)

Canım benimmm teşekkür ederim hoşbuldum :))

Kaybetmem kaybetmem :)) sanırım o topik kapanmış :KK43: hehe

Sumakcım öncelikle bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım..
Ben de kendimi biraz tanıtayım.Ben de İzmirdeyim Karşıyakalıyım tabiki.Çalışıyorum ve malesef akşamları girebiliyorum.Henüz bebeğim yok biraz sorunluyum bu konuda maleesef..Sen dahil tümmmm arkadaşlarımdan dualar istiyorum.Rabbim yüzümüzü güldürsün bizim gibi olanların..

Canım amin inşallah sen de istediklerine kavuşursun tatlım..Bu arada hemşerim benim.Ben yeni taşındım yaa şu an çiğlideyim :)

Izmır'lıler cogaldı bırden ben de ızmırdenım :)

dua etmem mı ederım tabı ..senı tanıyorum ben mesajlarından ınsallah tez zamanda bebıslerınız konar gobüşlerinize..

Evet tatlım ben de görüyorum seni :p
İzmir'in neresindensin hehe burası İzmirliler topiği gibi oldu.Artık oraya pek kimse girmiyor malesef :KK43: eskiden buraları daha şenlikliydi.Çoğu arkadaşlarımla gerçi yine görüşüyorum ama göremediklerim özlediklerim oluyor.Mesela 2008 gelinleri vardı yine hani kaybettiğim.Öyleki 3-5 kere yeni topik açılmıştı.Şimdi ise yoklar :KK43: Olsun sizlerle tanışmış oldum :)
Sen neredesin neler yaparsın Sumak?

Evet tatlım ben de görüyorum seni :p
İzmir'in neresindensin hehe burası İzmirliler topiği gibi oldu.Artık oraya pek kimse girmiyor malesef :KK43: eskiden buraları daha şenlikliydi.Çoğu arkadaşlarımla gerçi yine görüşüyorum ama göremediklerim özlediklerim oluyor.Mesela 2008 gelinleri vardı yine hani kaybettiğim.Öyleki 3-5 kere yeni topik açılmıştı.Şimdi ise yoklar :KK43: Olsun sizlerle tanışmış oldum :)
Sen neredesin neler yaparsın Sumak?

netım o kadar kötü ki gidip gleıyorum ya..

ben Aliağa'dayım cnım ..ben o topiğe bir kez gırdım daha da gırmedım ..bır kez de bulusmaya gıtmıstım Izmırlıler bılmem nesı dıye..
evet eskıden cok daha zevklıydı forum artık eskılerden kımse yok..
bızım de 2008 sonbahar gleınlerı dıye vardı artık o da gıttı oradan goruyorum bı kac kısıyı ama konusmuyoruzda
neyse bız tkaılırız burada :)

ben hıc bırsey yapmıyorum..evdeyım kpss maratonum baslıyacak yıne bakalım beklıyoruzv oyle

X