2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

l
hoşgeldin canım

merhaba kızlar hepiniz iyisiniz umarım
Hoşgeldin kuzu..Biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın?
Anlıyorum ben de yaşadım kpss maratonunu yıllarca çok şükür ki atandım ben.İş uğruna bazı şeyleri erteledim şimdi de peşinden koşuyorum olsun canım eğer nasibinde varsa çalışmak yiyeceğin ekmeğin varsa oluyor.Ben bilmeden yazdım ama yerleştirilmeyi mi bekliyorsun?
Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım elbet olacaktır.Çalışanı Rabbim görüyor inan.

Ben hiç buluşamadım etkinliklere ama telefonda birkaç kişiyle görüşüyorum gerçekten kaliteli nezih insanlar hepsi.Evet burda konuşalım ..Bu arada canım benim ben topiğinizi detaylı inceleme fırsatım olmadı.Herkes İzmirli değil demi

yok yok herkes Izmırlı degıl..

bu aralar herkes tatıle cıktıgı ıcın bıraz durgun topık..

ben gırdım ıste ama puanım dusuk yerlesemem sımdı 2012 ıcın baslıyacagım calısmalara ama bebegımle nasıl olur bılmıyorum ya

nasıl kazandın sen ben lısans işletme mezunuyum o kadar yuksek kı puanlar nasıl olur bılmıyorum olmadı dukkan acıcıaz zaten tıcarete atılacagım

bakalım hersey kısmet

Canım ben çeko mezunuyum :) aramızda pek fark yok..Merak etme bebeğin kısmetini sana değdirecektir ben inanıyorum.Çok isteyince ve çalışınca gerisi geliyor.Bol Bol test çöz inan konuyu daha iyi kavramana yardımcı oluyor bu.Bir de eline hani o sürekli yayınlardan değil de hiç ummadığın başka başka yayınları al yanına.Mesela matematik ve tarihe önem ver.Soruların %80 nini bunlara harca.Sana detaylarımı özelinden yazarım istersen.Ticarete atılman da güzel.Kendi işin sahibi olmak inan daha güzel geliyor bana :)) hayırlısı tabiii

Evet canım millet tatilde . gelsinler kaynaşırız Allahın izniyle :)) Neyse seni ve Masalını öpüyorum , yarın iş var çıkıyorum ben.Dualarını içtenlikle bekliyorum aşkım iyi geceler.Şimdiden Allah razı olsun.Ben de sen ve senin gibi tüüüüüüm atanmayı bekleyen arkadaşlarım için inşallah her şey gönüllerince olur diyorum .amin

gecen sene gıttım dershaneye sıkı da claıstım dershane de netlerım guzelken sınav anında batırdım herseyı
bu sene ınsallah masalım ugurlu gelır bana ..
Kıssmet ıste bır sene daha deneyım sonra dukkanımı acıcam ınsallah yoksa bu yasta ev hanımı olmak o kadar zor kı evde yaptıgım hıc bırsey yok sadece fotolarla ugrasıyorum
o da sıkıyor ..
kısmet

tamam gel boyle sık sık ,dua etmem mı her gece edıyorum tüm bekleyenlere ,bekledıgım ıcın bılıyorum ne demek oldugunu ..uzun uzun konusuruz yıne

opuyorum senı

Selam kızlar.
Nasılsınız?
Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz

iyiyim diyemiycem canım hastayım mide bulantısı,kusma,halsizlik 2 gündür yatıyorum dün annemlerdeydim annem baktı çağana akşam eşim sabah yine annem geldi gitti mutfağımı filan topladı gitti şimdi daha iyiyim çok şükür..
sen nasılsın canım?
ayşegülcüm evet bunlar tatlı heyecanlar ben hamişken yeni bişeyler aldıkça çok hoşuma giderdi sürekli açıp açıp bakardım kızının ismide çok ama çok güzelll rabbim adıyla yaşatsın
yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz

Çok geçmiş olsun canım.
Yediğin bir şey falan mı dokundu acaba?
Sıcaklarda çok dikkat etmek lazım yediklerimize.
Hele şimdi ramazan da geliyor.
Ben çok şükür iyiyim.
İşteyim.
Ramazan yaklaştı ya düzen oturtmaya çalışıyorum :)

Selam kızlar.
Nasılsınız?

ıyıyım ben sen nasılsın

gecmıs olsun cnım dıkkat et kendıne

tesekkur ederım bakalım heyecanla beklıyoruz :)

Evet geldi çok şükür :)
Ramazan programı yapmaya çalışıyorum :)
Nasıl olsun koşturmaca devam aynen.
Geçen pazar 2,5 aydan sonra ilk kez izin yaptım.
Eşimle evde olmayı özlemişim.
Sen neler yapıyorsun?

ıyı gelmıstı tatıl :)
ben de aynı evdeyım Masalımın odasını duzenledık bızde gorumcemle esımın teyzesının kız geldı topladık sıldık süpürdük
bana bırsey yaptırmadılar hıc valla
sımdı dolabına fılan banıyoruz ıste
oyle bazen cıkıp dolasıyoruz fılan gun gecmıyor ama günler kısalsa da dızıler baslasa artık sıcacık evde otursak fılan
:)

Hadi bakalım odası da hazırlanıyor :)
Hazır takımlardan mı alacaksınız yoksa özel mi yaptıracaksınız?
Evet ya ben de özlemeye başladım kısa günleri dizileri de :)

maşallah canım. cinsiyetiniz belli olmuş çok sevindim. hayırlısıyla dünyaya gelir inşallah.
ay ne güzel oda hazırlıklarına başlamışsın. masal gibi bir oda yaparsın, resimlerine de koyarsın bakarız.ben de 2008 geliniyim, topiklere bakarken buldum brasınu. bi baktım, sen:)yazmadan geçmiyeyim dedim.

merhaba kızlar nasılsınız bugün ne sıcaktı öyle ya denize gittik yanı başımızda ilk kez hepimizi güneş çarptı felaket bir hava var

Selam kızlar.
Nasılsınız?
Hoşbuldum aşkım , sen de hoşgeldin biraz geç oldu ama :))
Allah razı olsun tatlım.Hakkında hayırlısı ne ise o olsun güzel arkadaşım.Ben inanıyorum ki tüm çabaların karşılığı bir gün gelir.
Hoşbuldum canım.Sana da çook geçmiş olsun.Havalar sıcak çok bu etkili olmuş olabilir.
Canım ben seni hatırladım ama 2008 topiklerinden :)) net olmasa da.Hoş geldin sen de.
merhaba kızlar nasılsınız bugün ne sıcaktı öyle ya denize gittik yanı başımızda ilk kez hepimizi güneş çarptı felaket bir hava var

İyi akşamlar canım gerçekten İzmir çook sıcak ya..Dışarda kalanlara Allah yardımcıları olsun.

Sorma canım ya aşırı bir sıcak var.
Sabah kendimi zor atıyorum işe.

Hoşbuldum aşkım , sen de hoşgeldin biraz geç oldu ama :))

Sağol canım.
Ben seni hatırlıyorum sanki.
Daha önce bu topikte yazmış mıydın?

Canım vala ben nerden olduğunu hatırlamıyorum ama :) 5 yıldır kk dayım.Kimbilir nerde neler paylaştık :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…