2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar içimden geldi de :)
hepinizi çok seviyorum..Allah hepimizden razı olsun .....

kalpler ve gönüller ancak Allahın elindedir..çıkarsız ve umarsız sevmek güzel şey..beklentilerine cevap bulmak, derdine derman olacak kadar yakınında olmasan da daha hiç yüzyüze gelmediğin birine 'slm vermek, derdini dinlemek, geçmiş olsun demek, hayırlı olsun demek, çok beğenmek yada bir sebepten üzülmek, duayla mukabele etmek ne güzel.. ben de hepinizi seviyorum..Allah sizden razı olsun..bilmukabele kadercim..

özlemcim, peline bir kardeş düşünmeye başlamışsın..Hadi hayırlısı bakalım..Rabbim gönlünün muradına sağlıkla ve hayırla kavuşmayı nasip etsin..sen bana bakma benimkiler türlerinin son örneklerini teşkil ettiklerinden böyle :) yoksa herkes benim gibi değildir....

Rabbim herkesin dağına göre kar verirmiş..senin veletler inşallah seni yormazlar..akıllı uslu olurlar..kader, gizem, esra ve selma için de dileklerim aynı..

gizemcim hoşgeldin ardanın krese alışması çok güzel inşallah devam eder bu durum

kadercim aynı duyguları paylaşıyoruz canım bende hepinizi çok seviyorum benim hiç yakın arkadaşım yok
ablamla herşeyimi paylaşırım biDe sizler varsınız iyiki varsınız

merhaba arkadaşlar..kimsecikler yok mu..esracım sen online görünüyorsun..öpüyorum hepinizi..sevgiyle kalın..yumurcakları öpün yerime..

slm kızlar ahmet komsudayken bı bakıyım nete dedım nasılsınız?

cıs eytımlerı ne alemde ?

hala hamılelıgımın heycanını yasayorum rabbım tum ısteyenlere versın ınsallah

sinemcim, wc eğitimi konusunda kendi haline bıraktım ben..bu yaz düşünüyorum..kızım da büyür ikisini bir alıştıracağım..çünkü hiç uğraşacak zamanım yok.ikisi de çok yaramaz ve kızım bana çok bağımlı..beni bile yalnız wc ye göndermiyorlar :)) yani kendimle ilgili bile zamanım kısıtlı :)

ayy sen de heyecanlısın şimdi ikincisi de kız olur sağlıkla ve hayırla kucağına almanı dilerim.

ridacım şimdide seni aşapıda ben görüyorum canım merhaba

bizim 3 aydır tuvalet eğitimimizi tamamladık gündüzleri hiç bezlemiyoruz çok arad kaçırdığı oluyo çişi geldiğinde minnak var diye sürekli soylüyo kaksıda aynı

gece akşam yatarken yaparsa hiç ıslatmıyo kupkuru kalkıyo aslında tuvalete kaldırsam yapar ama uyku tulumu falan olduğu için kaldırmıyorum yaza inşallah ama genelde hep kuru kalkar kalmaz minnakıda yapar darısı size inşallah ben ikrayı hiç zorlamadım sadece tuvalate giderken yanımda götürdüm ona yapmak istediği sordum aparat aldım hoşuna gitti ona oturdu falan bi baktım kendi kendine soylemeye başlamış zorlamamak en mantıklısı sonra inatlaşma oluyo tuvaletten korkuyo fslsn önce sevdirmeyi tavsiye ediyorum ben

esracım kimse yok sanırım..ben de yoktom gazipaşadaydık..kayınvalide astım olmuş, ciğerlerini üşütmüş çok hastaydı, gittik..dün akşam döndüm..nete girme fırsatım olmadı bi bakayım neler olmuş dedim ama hiç bişey olmamış..inşallah herkes çok iyidir..hepinizi öpüyorum iyi akşamlar herkesee

slm kızlar ahmet komsudayken bı bakıyım nete dedım nasılsınız?

cıs eytımlerı ne alemde ?

hala hamılelıgımın heycanını yasayorum rabbım tum ısteyenlere versın ınsallah

sinemcim hemen ticker' ı yapmışssın :) çiş eğitimine gelince geçen ramazan ayında başlamıştım hazır annemlerdeyim, mevsimlerden yaz .. 5 gün uğraşabildim çünkü oruç bir yandan, taşınma telaşı bir yandan, veda ziyaretleri bir yandan ( anlayacağın gerektiği kadar ilgilenemedim bir hafta daha uğraşsaydım çok rahat öğrenirdi. bir de cadı tam iftar saati hoca ezanı okudu okuyacak "anne kakam geldi" yemin ederim aynen böyle oluyordum :) helinin tam ezan vakti kurulu saat gibi böyle yapmasına babam bile şaşırdı sıcakta zaten oruç başıma vurmuş bir de iftar saati böyle yapması da beni en çok zorlayan konuydu en sonunda oruçluyken günde 5 defa yer silince vazgeçtim (((
artvine gidince öğretirim dedim ama bakıcımız bu konuda pek istekli değil maalesef ben yanlış bir şeye sebep olmamak için tatile erteledim.şubat tatilinde ise evimiz kaloriferli olmasına rağmen soğuktu anlayacağın bu yaz halledeceğim inşaallah çünkü helin bu duruma şu anda oldukça hazır ancak ben hazır değilim :26:

"sinemcim, wc eğitimi konusunda kendi haline bıraktım ben..bu yaz düşünüyorum..kızım da büyür ikisini bir alıştıracağım..çünkü hiç uğraşacak zamanım yok.ikisi de çok yaramaz ve kızım bana çok bağımlı..beni bile yalnız wc ye göndermiyorlar :)) yani kendimle ilgili bile zamanım kısıtlı :)"
benim şahsi düşüncem ikisi birlikte daha çabuk öğrenirler. çünkü çocuklar birbirlerinden çok etkileniyorlar özellikle de kudurma konusunda şaka bir yana da çocuklar gerçekten de birbirlerinden çok etkileniyorlar. benim köydeki bakıcının oğlu misafir gelen kendisiyle akran kuzenini görünce o da tuvalete yapmak istemiş ve bir günde tuvalet eğitimini halletmişler annesi bana çok şaşırdığını çünkü uzun bir süredir uğraştığını ama misafir çocuğu gördükten sonra kendisinin istediğini söyledi. biz bir sene daha köyde kalsaydık helin geçen yaz çok rahat öğrenirdi tuvalete bile rahat gidememe dönemi biz de halen devam ediyor özellikle öğlen eve geldiğimde Allahtan banyomuz müsait onu da yanıma alıyorum

canım kayınvaliden için geçmiş olsun diyorum. inşaallah şimdi daha iyidir. Allah acil şifalar versin...

Son düzenleme:

maşaallah ikraya Allah nazarlardan saklasın :)

selam kızlar nasılsınız ,
ben de yoğunluk tam gaz devam ediyor maalesef ( ikinci döneme yoğun başladık ve görünen o ki hazirana kadar böyle devam edeceğiz ... her hafta milli eğitimden yeni bir icat geliyor bıktık yaaa .. adamlar ankaradan oturdukları yerden proje adına ne çıkaracaklarını şaşırdılar iyice...ben öğretmenlik yapmak istiyorum sekreterlik değil bundan sonra eğer nasip olursa sadece 1, 2 ve 3. sınıf okutmak istemiyorum ... 4. sınıftan itibaren bir evrak işi başlıyor ki sormayın ( ne olacak bu öğretmenliğin hali bilmiyorum ( mesleğimi de çocukları da çok seviyorum ama böyle giderse normal memurluğa geçiş için uğraşmayı düşünüyorum:26: en azında eve iş getirmem :)
hepinize iyi haftalar diliyorum , sizleri de kuzuları da çoook öpüyorum :))

Son düzenleme:
selam canlarım okuduklarımdan aklımda kalan tek şey..sizlerin sevgisi 'bende sizleri çok seviyoru..' biraz geç oldu ama valla yaptığım bişeyde yok yetişemiyorum zamana iş güç dr derken dr dr geziyoruz..alperenin bademcikleri iltihaplanmış muharremdede alt ıslatma sorunu vardı ilaç verdi dr..ayrıca muharre bey çok kötü grip olmuş sabaha kadar öksürüp durdu boğmaca gibi öksürüğü çıkmıyo bile ne olacak sabaha kadar üstleti açık( ridacım kayınvaliden hastalanmış geçmiş olsun canım..çocuklarda iyiidr inşallah
kader selma sizler nasılsınız...
esra ve özlem yanlış hatırlamıyorsam 2 . düşünüyorsunuz hayırlısı olsun ..bence ne kadar zor olsada çocuk kardeş sevgisini tatmalı ..uygun zamanda gönlnüze göre olur inşallah
gizecim seni görmek çok güzel arada bi uğra canım bizi unutmadığınnı hatırlat
sinemcim hayırlı olsun ..Allah tamammına erdirsin inşallah...tuvalet eğitiine gelince kardeşin etkisi büyük ben alperei muharree göre çok kolay alıştırdım.. gündüz alışınca geceyede alıştı ..2. yaş gününde başladım..şimdilik ii Allaha şükür arada kazalar oluyo tabi:)
kızlar yazacak şeylerim var ama çocuklar acıktı işlerim var öptüm hepiniz

slm arkadaşlar, hepinizi öpüyorum miniklerinizle birlekte..

bugün öyle moralim bozuk ki aslında dertleşmeye ihtiyacım var ama, ne yazacağımı bilmiyorum..

eşim yine tutturdu gazipaşaya yerleşim diyor..kaymakamla görüşmüş yeni çıkan torba yasada norm kadrolu işçilerle ilgili bir kanun varmış.belediye dışında başka yerlere örneğin MEB, Kaymakamlık gibi.. atama yolu açılmış..Benden bahsetmiş kaymakama..işe iadeyi halledin milli eğitime alalım demiş..daha bişey kesinleşmedi ama eşim gelip gitmek yerine orda ev kiralayıp gazipaşada kalmaya niyetli..çocukları annemden başkasına güvenmem..muhammedi pandufle yağmur altında yürüttü, kayın peder kucağına bile almadı yavrumu ağzımla dememe rağmen..bu haftaki gazipaşa gezimiz bir fiyaskoydu.2 gece 3 gün kaldık kayınvalidelerde..hastaydı..biz gittik ertesi gün düzeldi..( kadercim, geçmiş olsun dileklerin için tşk ler)şimdi olanları anlatıp ne sizin başınızı şişirmek istiyorum ne de olayları hatırlamak..çünkü canım sıkılıyor..

slm arkadaşlar nerelerdesiniz bakalım..yakışıklı ve güzel evlatlarınızı ve tabiki de onların tatlı annelerini öpüyorum..

selam kızlar mayıs bebeklerı cısten sınıfta kaldı :) mayıs olsunbaslarız artık kendı halıne bırakmak en ıyısı artık daha bılınclıler 1 sene once bebektıler zaten ıstahslık problemıız vardı bu ara duzeldı gıbı 2.yle nasıl ılgılenıcem valla allah kolaylık versın bana :) bı ce dıyelım dedık e malum artık hamıs forumundayız :) ekımde dogum yapıcam bu sefer ınsallah

slm arkadaşlar..sinemcim ekim annelerinde takılıyorsun sanırım..hayırlı olsun canım arada bizimle de ilgilendiğin için sağol canımm :)

slm arkadaşlar..yine kimse yok..herkes inşallah iyidir..hepinizi öpüyorum..sevgiyle kalın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…