2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ayy benim bilgisayarım da bir zamanlar o haldeydi..jetten mi kaynaklanıyor..format mı gerekiyor aceba...

günaydın kızlar
günaydın ridacım inş gelirsiniz çok memnun oluruz.ben yazları bdışında burdayım en güzel mevsimi ilk bahar sonbahar oluyor kışı size soğuk gelebilir ama yazın sıcağına sizde alışıksınız burasıda felaket sıcak
rida jetten kaynaklanıyor :KK43:

gizecim sanada günaydın canım her ne kadar öğlen olsada:))))))) güzel dileklerin için sağol canım..marem okula gidince alperen yalnız kalacak dediğin gibi baştan üzülcek bende gitcem diye ama alışır zamanla hiç anlaşamıyolar çünkü..
selmacım sizin kreşte hayırlı olsun umduğundan çabuk alışır düzeniniz kurulur inşallah..
kadercim nerelerdesin kayboldun meraktayız
kızlar unuttuğum varsa da öptüm:))

gizem cim geç kaldım ama zaten öğrenmişsindir bugün okul yoktu...
ama bana vardı kızımla kreşe gittik biz:)
ela kreşe hemen uyumsadı ama tabi yanında ben vardım ...ama sabah kalkmaz zor oldu ele ya 8 de kalktık o yüzden öğlene doğru hemen uykusu geldi mızlananmaya başladı...sabah bişey yemedi maalesef orda...öğretmenleri çocuk gelişimi mezunu hep..üniv..bu hoşuma gitti gençler ilgililer...
öğlen geldik eve ama nasıl yorulmuşum ela da öyle...bir uyuduk 3 saat..
tek endişem ela uyku saatlerine ve yeme düzenine uyum sağlar mı oldu..

kızlar herkese merhaba sabahtan beri kkya giremiyorum geçmişde bayağı birikmiş bugunde niyetliyim ramazan boyunca hiç ağrımayan başım bügün tuttu birazdan çıkıcam geçmişi biaara okuyacağım herkese sevgiler bebişleri öpüyorum

selmacım sen heyecanı atlatmışsın şimdi sıra bende:)))bende markete gitmiştim alacaklarımı bırakıp silgi kalem etiket aldım..öğretmeni liste verecek ama bunlar sabit şeyler..fena yorulmuşsunuz gerçekten ..canım geçen sene muharremde aynıydı erken kalktığı için ben onu öğlende uyutuyodum..biraz huysuzluk yaptı ama alıştı elada alışır zamanla
esracım Allah kabul etsin canım bende niyetliyim borcula beraber 15 gün tutmak istiyorum bakalım nasip

uff aya bu bilgisyar beni çıldırtacak bi sürü şey yazdım bağlantı yok dedi zaten zor girmiştim.
iyi geceler kızlar elayı merak ettim bugün naptı diye maaşalah selmacım çok sevindim inş gittikçe daha çok sever.yemesi ve uykusu zamanla düzene girecek bak sen bile şaşıracan önemli olan alışması
selma ben bugün okula gittim vardı bize sabah aradım gel dediler:KK43:
gülhancım inş maremde sever okulunu onuda merakla bekliyoruz

kızlar herkese merhaba sabahtan beri kkya giremiyorum geçmişde bayağı birikmiş bugunde niyetliyim ramazan boyunca hiç ağrımayan başım bügün tuttu birazdan çıkıcam geçmişi biaara okuyacağım herkese sevgiler bebişleri öpüyorum

allah kabul etsin esra ikraa iyi oldu dimi

gizemcim bağlantı konusunda sorun yaşıyorsun ya..gerçi sen daha iyi bilirsin ama.. ben hatırlatmak adına yine de yazayım..yazılanları cevaplamadan önce; her zaman yazdıklarını mavi işaretle sağ tıklayıp kopyala de ve sonra cevapla tuşuna bas..bağlantı yok derse yenile ve bağlantı oluştuğunda cevap kısmına sağ tıklayıp yapıştır..başka bir sağ tıklayıp kopyala yapıncaya kadar o yazılanları hafızada tutuyor pc..ben bunu birkaç kere denedim..faydasını gördüm...

esracım ve gülhancım Allah kabul etsin oruclarınızı..bir de aklınızda bulunsun şevvalin 13-14-15.günlerini oruçlu geçirirseniz bir yılı oruçlu geçirmiş kadar sevabı var..tabi ki yalnız şevval değil diğer tüm aylar için geçerli bu oruç günleri..ben de teyzemi bekliyorum misafirlerim gitsin birlikte tutalım dedi.. 6 gün borcum var bu aydan..geçen yıl kızıma hamileyken ondan önce muhammede hamileyken ve süt verirken tutamadım..valla sağlam 3-4 ay oruç tutmam gerekiyor..bu kış günler kısalıyor ya o zaman full tutmayı düşünüyorum..nasip artık

selmacım kızınla ilk gününüz yine iyi geçmiş inşallah elanın kreşe alışması korktuğun kadar zor olmaz..tüm annelerin gözünde çocukları büyüseler de hep çocuk olarak kalırmış ya..bizimkiler daha çok ufak ve bizim bebişlerimiz onlar..kıyamıyor üzerlerine titriyoruz haklı olarak..heyecanını anlayabiliyorum..bugün birlikteydiniz ama yarın sensiz birgün geçirecek diye daha çok endişelisindir sen..Allah kolaylık versin inşallah her ikiniz için de verimli ve eğlenceli bir gün olur..

gülhancım sizin tatlı telaşınız da başlamış..hadi hayırlı uğurlu olsun..ohh defter kitap kokusuna bayılırım ben..eşim de öyle..bir AVM ye gidilince ilk işimiz kırtasiye bölümünü gezmek oluyor..kalemlikler kalem dolu ama hala alıyoruz..ve ben eşime eşim de bana alır gördüğümüz güzel bir kalemi :)) biz de diyoruz çocuklar okula başlasa çıkmayız kırtasiyelerden..sen bu konuda bizden biraz daha öndesin gülhancım..hadi hayırlısı..alperen abisini yine de özler bence..birlikteyken birbirlerini yerler ama ayrılınca kıymetlenirler..:) yavrularım benim yerim ben onları..yakışıklılar sizi.....

bugün erken uyanacağım tuttu..sabah ezanı için eşime sordum daha vakit var dedi.. yarım saatten fazla oldu..ezan bekliyorum bir türlü okunmadı... bir bakayım dedim..ama hala ezan yok..aceba okundu da ben mi duymadım? neyse hepinizin sabahı hayır olsun..yeni doğan gün hanelerinize huzur bereket mutluluk bol kazançla birlikte HAYIRLAR getirsin.. haneniz ŞEN olsun..:))

evet işte sabah ezanı karanlığın üzerine Allah'ın nurunu yaymaya başladı...asırlardır bizi namaza davet eden ses..yankılanıyor..haydi namaza haydi felaha..

ES-SELATÜ HAYRUN MİNEN-NEVM..şüphesiz ki namaz uykudan hayırlıdır...Bu ne güzel bir çağrı..

günaydın kızlar ...gizemcim burası mutluluk ve sıkıntılarımız paylaştığımız en güzel yer..anlatırım okul maceralarımızı..ridacım o günler adet olabilirim bir hafta kadar var günüme:KK43: borçları sorarsan bende daha çok benden 10 yaş büyük yengem var 2 gün borcum var deyince ağzım açık bakıyorum ben net kaç gün olduğunu hiç bilmiyorum..Allahım yardım etsin inşallahta kısa günlerde tutalım...sabah namazını denk gelince bende kalkıp kılıyorumda genelde kılmıyoruz işte..iş konusunda eşimin gelidği son nokta kamyonculuk...kendi işini yapmak istiyo biraz önce abiisyle gitti biraz onunla takılacak ortamı görecek sonra kendisi kamyon alıp şehir içi çalışacak bu arada da ehliyeti büyütüyo...benim pek gözüm kesmiyo yapacağına dair ama bakalım çünkü zahmet isteyen iş pek sıkıntıya gelemez biizmki..hakkımızda hayırlısı olsun..inşallah üstesiden gelir

tuğbacım sen nerelerdesin nasılsın..çocuklar nasıl..kızlar herekste bi grip soğuk algınlığı dır gidiyo..salgın var galiba Allah korusun çocuklarımızı.. riadcım hatırlamışken bende sorayım yasemincim çocukların nasıllar sen nasılsın arada ses ver..

kızlar günaydın
selmacım ela kreşe başladı sanırım canım hayırlı olsun şididen inşallah çabuk uyum sağlar senin içinde kolaylık olur hem bakıcı kapriside çekmezsin

gülhancım muharremde ana okuluna başlıyo sanırıım rabbim kolaylıklar versin kardeş bayağı arar onu ilk günlerde ama alışır oda zamanla gülhancım seninde oruçların kabul olsun inşallah canım bende yanlış hesaplamadıysam 34 gün borcum var bu yılla beraber sevvali 25 gün tutmayı düşünüyorum bakalım inşallah rabbim nasip eder

ridacım ne güzel sabah namazına kakmış bide buraya yazmış ben 2 gündür kalkamıyorum beş gibi kalkıp su içiyorum birazda karpuz yiyiyorum sonra uyuyakalıyorum 6 ya doğru okunuyo ezanda hatta bayram sabahı tam yarım saat ezan okundu farklı farklı yerlerden merkezi sistem yapsalar çok iyi olucak

gizemcim saol canım ikra iyi çok şükür kabızlığı geçti kaçgündür alıştık birbirimize sabah ayrılmaz çok zor geliyo 2 gündür fena ağlıyo

slm dostlar..gülhancım eşin için sevindim..inşallah her şey istediği gibi gelişir eşinin..herkes kendini bilir, yapacağına kanaat ettiyse neden olmasın..biraz çevre bu işlerde önemli..hayırlısı olsun..Allah evlatlarınızın rızkını bol versin..

geçmişi okudum
kızlar merhaba kızım bugün kreşte ve ben zırt pırt yöneticilerini arayıp duruorum ela napıor diye...
ela duruyormuş alışmış sabah yememiş öğlen yemiş...şimdi uyuyormuş nasıl rahat ettim...inşallah böyle devam eder...
kızlar siz borç yazmışsınızda benim dünya kadar borcum var bu aydan 9 gün sadece iki sene hiç tutamadım...ay çok fena ya....okul varken tutabilir miyim acana bir denesem...c.tesi pazar bile tutsak sadece o bile epey eder ama bir tembellik...
ya da düzen kurmak lazım c.tesi pazar birde perşembe cuma haftada 4 gün...neyse biraz daha gitsin şu sıcaklarda başlayayım...aklıma geldi bugün tutsamıydım diye ama okulda kitapları tek tek poşetledik..zümremde gelmedi sağolsun hepsini benyaptım resmen şapır şapır terledim zorlanırdım ya...

neyse bende gidim namazımı kılzayım...nolacak halimiz bilemm ne namaz tam ne oruç...

X