2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gizem cim çıkmaz mı ateşi gece baya çıktı azaldı bazen bazen çıktı sabaha kadar uyumadım doğru dürüst...bu arada benimde boğazım alarm veriyor burnum akıyor hafiften bana da geliyor yani...birde ela üst azı dişlerindne birini çıkarıyor hafif ucu belirmiş...
of kızlar kreş sık hastalatıor diyorlarya kötü oldum şimdi bak...ama bu kız bu hastalığı benim dikkatsizliğimden kaptı onu da biliyorum...
kreşte çok mutluydu gizem çok iyi gidiyordu yemesi de düzene girecekti nerdeyse...parmak boyası felan yapmışlar değişik şeyler yapıolardı...
bakalım neyse hafta sonuna denk geldi düzelir inşallah..

selmacım çok geçmiş olsun canım kreşde hastalıklar artıyo haklısın ama gece üstü açık yatıyosa camda açıksa onunda etkisi olmuş olabilir ateşe yine yükselirse doktora götür derim canım rabbim şifalar versin

selmacım sağol canım..sizede geçmiş olsun ..canım oralar sıcakmı biz baaydır cam kapalı yatıyoruz..çok terlediği için bende bazenn atlet giydirmiyorum...hava serin diye uzun kollu giydiriyorum ben üşüyorum onlar sı içinde hortlamaktan:)) canım havalarda malum çok kişiyi hasta gördüm kaynım bile 40 yaşında üşütmüş serum takmışlar moralini bozma düzelir inşallah..

iyi geceler arkadaşlar..evet gülhancım bakım vardı uğradık ama bakım olunca haliyle yazamadık:)) esra gülhan sizin yazdıklarınızı da okuyunca çok mutlu oldum..kızlar konuşma konusunda erkek çocuklara göre daha baskın oluyor diye düşünüyorum..sanırım öyle..bizim oğlan yeni yeni bir kaç kelimeyi tam söylemeye başladı..ama ben iyice içime kapandım..çocuğu da dışarı çıkarmıyorum..bu süreçte benim de çok büyük hatalarım var..ama büyüyor çok şükür veledler..Rabbim sağlık versin hepsine..ve tabi ki annelere de..

gizemcim ebru konusunda haklısın canım az biraz yoğurt veriyorum meyvelerden muzu seviyor..ama öyle çok değil..azar azar..hatta tadımlık diye bilirm..muzu versem hepsini bitirebilir yani o kadar çok seviyor..üzümü veriyorum arada bir..hepsi o kadar ..mercimek havuç prinç çorbası yapmıştım..çok az yedirdim..bir kaşık kadar aldı..elimdeki kaşığı itti..

selmacım ela nasıl oldu canım..atlet giydir artık havalara güven olmuyor..buraya geçen gece sabaha kadar yağmur yağdı..orda da serinlemiştir geceleri...biz çocukların hastalığını bayram sırasında atlattık..üşütmüş sanırım ikisi de..muhammed öksürürken boğuluyordu..ondan önce de 4 gün ateşlendi..düştü yükseldi sürekli...ben azı diş mi çıkarıyor diye düşündüm ama üşüttük sanırım oğluşu..babasıyla balkonda yatıyorlar..bir aydır filan..üstü açılmış..sabaha karşı soğuk oluyor ne de olsa..sabahın serinliği çarpmış olacak..

tuğbacım..nerelerdesin şeker..beyzamız nasıl..buğra tatlı bir abi olmuş..resimler süper..umarım herşey yolundadır..

kader arada bir bakıyorsan iyiyim diyiver canım..yaa..merak ediyoruz..helin de iyidir umarım..evine yerleşmişsindir okuluna alışmışsındır ve bir problem yoktur inşallah

günaydın herkese.geçmişi biraz okudum maşallah kızlar negüzel konuşuyor. benimki de kız ama o kadar fazla konuşmuyor.zaten yaramazlıkta erkek çocuğunu aratmıyor.cümle kuruyor ama ekler yok.mesela baba beni uyandırdı ona küstüm demek istediğinde baba beni uyan tüstüm diyor.bu aralar bana özlem demeye taktı öşlen seni öptüm diyor.yavaş olsun güç olmasın napalım.tuvalet olayı fa fiyasko bizde.üstelik artık yüzsüzlüğe vurmaya başladı.önceden altına yapıp bebek yaptı kayu yaptı falan diyordu.şimdi ben yaptım tulet olmaz hayır diyor.napalım 3 ü bulacak herhalde.herkese kolay gelsin öpüyorum

kızlar günaydın

ridacım evet kızlar biraz daha erken kınuşuyo sanırım ama bebekdeb bebeğede değişir sanırım geç olsunda gç olmasın nasıl olsa bundan sonra bol bol konuşacaklar :)) sağlıklı olsunlarda

kızlae nerelerdesiniz tuğbacım nasıl olsun sen umarım iyilişmişsindir selma elanın ateşide inşallah düçmüştür bütün bebişler allah emanet inşallah

ridacım tuğbacım sizi facede gördüm ekledim selmanın sayesinde isterseniz sizde eklersiniz herkesi öpüyorum

kızlar merhabalar...
geçen akşam size yazdıktan sonra yine bi üşüme nöbeti girdi göğüsümün biri yine şişti bütün gece uyuyamadım ya üşüdüm ısınamadım ya terden su gibi oldum. perşembe günü dr gittim göğüslerimden sebep olmuşum öyle enfeksiyon kapmışım biraz felaket ağrıyorlardı. antibiyotik ağrı kesici filan verdi çok şükür iyiyim 2 gündür. bügünde annem gitti artık eve yanlız kaldık bebeciklerimle. biraz zorlanabilirim belki girerken artık nete. belkide olmam bakalım. bugün annemle yengeme kahvaltıya geçtik beraber onlar aynı apartmanda oturuyorlar benim evdelede bikaç sokak var aramızda. eve dönerken çoçuklarla tek başıma yaya döndüm beyza kucakta buğra elimde baya zorlandım. anladımki zor olucak dışarı çıkmam 2 çoçukla.

neyse beyza uyandı devam ederim müsait olursam öpüyorum herkezi

selam canlarım..kızlar kardeşiin face den baktım fotolarınız çok güzel hepinizn....eltimin kızları bayramda benimkileri çekmişti bilg gönderdiklerinde paylaşıcam..tuğbacım evet canım zor oluyo ama kişiye ve çocuğa göre değişiyo benim için zordu ama ben istisnayım zaten düşünebiliyousun alpereni okula götürmüyorum muharremle ilgilenemem diye 2 -3 kişi var hemen hemen alperenle yaşıt kadın her yere çocuk arabasıyla katılıyo..ve işin ilginç yanı öğretmen ilk gün benim resmimi yapın demiş duymamışı ..ikinci gün çocuğun boyama olarak verdiği kağıda çocuğun düşüncelerini yazın demiş onuda duymamaışım ben nerde yaşıyorum bilmemki..daha çok küçükler bu kış biraz zor olur ama dediğine göre akrabaların yakın sana yardımcı olurlar
özlemcim alışmıyosa zorlama canı istediğinde kendisi bezi çıkarır zaten..herşey zaman..

ridacım kendini suçlama bende haftlarca evde dururum pek sevmiyorum dışarı çıkmayı..biizm mahallede kadınlar sabahtan akşama kadar kapılarda sen nasıl duruyorsun diyolar napıyım hergün hergünde çıkılmıyoki

merhaba canlarım
hepinizi öyle özledim ki anlatamam... tam bir ay sonra internete kavuştum o da vınnn ile ...sinirden delireceğim aslnda gelir gelmez nakil oldu ama gel gör ki eve gelen hatta problem yok ama evin içindeki hatta problem var ve adamlar gelip de yapmaya tenezzül etmiyorlar ..arefe günü adam zoraki geldi ve o kadar baştan savma yaptı ki sadece 5 dk net geldi ve bir daha interneti rüyamda gördüm sadece 1 kere okulda gizlice girip baktım 1030 a kadar geldim şimdi biraz daha okuyacağım ayrıntıları size yazacağım
en pişman olduğum ise gülhanın telefonunu kaydetmemek oldu :KK43:(

tuğba cım geçmiş olsun...tek başına çıkma çocuklarla sakın...
kader cim neyseki döndün aramıza...kızlar bende uuzn yazamayacağım akşam yazarım yine öptüm...

sayfaları okuyana kadar aynen böyle oldum kafamçokkarıştı okadar çok şey olmuş ki bir sürü şeyi kaçırmışım :KK43:(

X