2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhabalar..nasılsınız dostlar..
selmanın elası, kaderin helini, gizemin ardası, gülhanın muharremi alpereni, tuğbanın karnındaki minik kızı beyzası ve kreşteki buğrişi..özlemcim senin kuzunun adını hatırlayamadığım için beni affett..uzun bir aradan sonra katıldın ya hatırlayamadım..öpüyorum minnoşlarınızı
bu arada eşim bizi biraz gezintiye çıkardı..biraz alışveriş filan yaptık..bizim pc bir anda bozuldu..meğerse tozlanmış...yeni geldi hemen yazayım dedim.. ve ..benim telefon yine gitti servise..teknosadan almıştık..henüz bir yıl bile dolmadı geldi servisten şarj olmadı yine gitti..nerdeyse bir aydır telefonsuzum..:KK43:(

eşim uyumak istiyormuş..kızımı tutuyor ben bunları yazarken o da huysuzlanıyor..kaçtım bennn sevgiyle kalın..

merhaba kızlar
evi biraz toparladım..gizem cim ben zaten ayda 2 sefer alıyorum kadın:) 15 gün önce eşim vardı ya evde bakıcım da arada gelip< işlerini yapıyordu neyseki ev çok toz olmmaış..ben sadece kıyafetleri yıkayıp ütüleyip kaldırdım:) kızlar iç çamaşırlarınızı nereye koyuyorsunuz çekmecelerinizi yetirebiliyor musunuz...ela ya dolap felan almadım ya benim <çekmecelerimizn bir kısmı ona ait...eşya koyacak yer bulamıyorum:KK43: koçtaşta nasıl desem kutu gibi hurç gibi bişeyler var onlardan alıcam çamaşırlar için dolabın altına koyarım...sizin fikriniz var mı onlardan?

ela ciddi anlamda yemior burası çok sıcak:KK43: yumurta yaptım bekliyor jhalen yiyecek die.ç-ukulata açtım onu bile yemiyor su içior durmadann..
, tuğba cım bende seni merakla bekliyorum...casser de sezeryana çok karşıydı öyle hatırlıyorum... inşallah ikinizde normalle halladersiniz..
bu 2.yi yapanlara halen hayranım bu arada eşimde istiyor 2.yi ciddi ciddi...ama ben istemiyorum korkuyorum...
rida cım cidden görüşsek ne güzl olurdu...belki ilerde çocuklar büyüyünce 2008 mayıs anneleri olarak tatile çıkarız nasıl olur?

MERHABA KIZLARRRRRRR
dün bayağı uzun yazmıştım ama silindi gitti.selmacım işerinin bittiğine sevndim
selma arda da hiç bir şey yemiyor bayağı zayıfladı kuzucum:KK43:
selma bende 2. ciden korkuyorum ama arda biraz büyüsün bir düzene sokayım yapcam inş
elbise çözümü konusunda benim ardaya oda almıştım gardrobu komidini var herşeyi yetiyor ama bizim dolaplar bize yetmiyor bende katlı düzenleyicilerden kullanıyorum dolaplarım içi büyük olmadığı için senin dediklerinden bakmadım ama kutu gibi olanlardan koçtaş ve ikea nın düzenleyicileri çok güzel dediğin gibi onlaar bakabilirsin

merhabalar herkese.tatilden döndükten sonra imkan varsa evi temizletmek en iyisi.hem kendin için hem de ihtiyacı olan insanlara iş imkanı .ben de ayda iki kere almayı tercih ediyorum.şu an benim de bakıcı sorunum var.kütahyada bakıcımızdan çok memnundum.şimdi bir sürü kişiyle görüşüyorum ama gözüm tutmuyor.aslında kreşe göndermek istiyorum ama ben7:30 da eşim 7:00 de evden çıkacak.servisler en erken 8 de alıyor. napıcam bilmiyorum.herkese iyi günler

merhaba canım bakıcı zor iş inş istediğin gibi bulursun .ama saatler ayarlanırsa kreş daha iyi olur bencede

kızlaaaaarrr BEN DOĞUMA GİDİYORUM.......:lepi:

demeyi çok isterdim ama malesef hala tık yokkafamçokkarıştı haber vereyim dedim sağ salim bekliyoruz kızımla. annemde beklemekten sıkıldı doğuma giderken haber ver gelirim dedi gitti. kadında hapis oldu yanımda sıkıntıdan patladı. iş yok güç yok buğra yok ev dağılmıyor bile akşama kadar yatıyoruz ikimiz. bende şimdi dışarı çıkıcam gezeyim kapı kapı pazar var bugün pazarı dolaşayım vakit geçsin bari napim:sm_confused:

ay çok hoşsun vallahiiiiolumunekankayizsmile
hadi bakalım git gez son günlerin bebiş gelince evde oturacan bi süre
buarad o gün ben cevap yazarken şekertas online ,di bayağı uzunda kaldı bende ona seslendm ama yinede cavap yazmamış

herkese merhabalar..nasılsınız dostlar..
selmanın elası, kaderin helini, gizemin ardası, gülhanın muharremi alpereni, tuğbanın karnındaki minik kızı beyzası ve kreşteki buğrişi..özlemcim senin kuzunun adını hatırlayamadığım için beni affett..uzun bir aradan sonra katıldın ya hatırlayamadım..öpüyorum minnoşlarınızı
bu arada eşim bizi biraz gezintiye çıkardı..biraz alışveriş filan yaptık..bizim pc bir anda bozuldu..meğerse tozlanmış...yeni geldi hemen yazayım dedim.. ve ..benim telefon yine gitti servise..teknosadan almıştık..henüz bir yıl bile dolmadı geldi servisten şarj olmadı yine gitti..nerdeyse bir aydır telefonsuzum..:KK43:(

bizde öpüyoruz sizi.arda da muhammed gibi 1 dk durmuyor ve tlfnum hep elinde ben 7-8 ayda bir tlfn değiştiriyorum o süre zarfında da sürekli serviste zaten

benimde iki senede 3 telefon oldu.aslında vermek istemiyoruz ama kaşla göz arasında kapıyor bizim çoook yaramaz pelin.ben de herkesin ismiyle hitap etmek isterim ama bilemiyorum.birtek Rida kendi ismin galiba.her seferinde anlamını merak edip bakmak istiyorum ama hep bir pelin telaşıyla internetten çıktığım için kalıyor.Kardelen sendeki de iyi cesaret valla aman dikkat et ben de çok korkarım.hamileyken daha karnım küçücükken bile okulda koridora korkarak çıkıyordum öğrenciler gelip çarpar diye

kızlar nasılsınız? eşimi markete gönderdim bi cp yazayım dedim.:)) gizemcim şuanda iyiler isilikleri geçti baya..
tuğbacım insan evde sıkılıyo ama dikkat et canım ..birde yalnız giidyorsun galiba..başın falan döner tansiyonun düşer Allah korusun.haberlerini bekliyoruz yüreğimiz ağzımızda... eltimde yan tarafta oturuyo beni her görse sorardı sancın varmı daha gitmedinmi diye az ses duymasam doğum agittin sandım dyodu etraftakiler daha meraklı..ah ah ne çok isterdim sancılanıpta gitmeyi ikiisndede nasip olmadı.:KK43:
kader selma kızlar sizler neler yapıyorsunuz kadercim wc eğitimi bittimi..?
özlemcim inşallah istediğin gibi olur bakıcı durumun
şimdilik benden bu kadar

özlemcim istersen ben sana hatırlatma yapayım:)
kardelen..........tuğba
rida......................rida
helinim.................kader
[COLOR="Red"]benimminikela.......selma

murgiz..................gizem
erence..................gülhan
unuttuğum varsa affola:kedi:

ay ben kimseye rastlamıyorum okadar sık girdiğim halde:)))

gittim bugün bayabi gezdim dolaştım. arkadaşımla gittim yanlız değildim. oğluşuma caollu nevresim takımı aldım yatağına. bide beyzadan hediye olarak doğumdan sonra vermek için caollu bebek aldım. kendime göğüs pedi kızışıma bakım kremleri filan buğrişten kalanları eşimin bi akrabası vermişti onun oğlundan kalmıştı kullanmıyayım dedim onları tarih filan yazmıyor üstünde neolur neolmaz kaç sene oldu. kafa dağıttım yani bugün.

yarında kontrolümüz var saat 11 de. bugün kendi dr burda değilse doğumuma gelicek diğer dr la görüştüm telefonda. kendisi aradı özel dr olunca demkki böyle oluyormuş. durumumu filan sordu. ama üzüldüm konuşma sonrası. bi ilaç vardı açılma olunca vericekti dr açılmayı hızlandırmak için. sezeryan dikişli olduğum için günü geçenlere vermiyoruz rahime zarar verebilir diye dedi. 1 haftadan fazlada beklemicez. o ilaca ümit bağlamıştım bende eğer sancım gelmesse diye. bakalım yarın kendi dr ne dicek belki der gel ilacı verelim daha beklemeden açıklık felan varsa diye düşünüyorum. bukadar beklemişken yine hüsrana uğramak istemiyorum. keşkeler olsun istemiyorum sancım bişeyim gelse mücadelemi etsem tamam ama keşke şukadar daha gün bekleseydim belki olurdu demekte istemiyorum. ammmaaan napim ya hayırlısı artık yarın gideyimde bakalım bi neticeye kavuşsun ne durumdayım bekliyelimmi neyapalım. bunlar abili kardeşli annesine işkence yapıyorlar azcık erken gelseler neolurdu ille bekleticekler anneyi. yaramazlarım beni:))))

ridacığım bizde senin kuzularını öpüyoruz tuğba buğra ve beyza olaraktan:)))
ben pek pipirikli değilim canım hiç düşünmem öyle şeyleri çok şükür çarpan filanda olmadı hiç:))
ay senin nedir bu telefondan çektiğin. iyi pc hallolmuş bari bekletmemişsiniz tamir olayını.

özlemciğim gülhan yazmış isimlerimizi. bende zamanla alıştım yeni olan isimlere karıştıra karıştıra:) rida zaten daimi elemanı buranın onu unutmak mümkün değil:)))))

buarada bugün cananla görüştüm msn de. söyledim merakta olduğumuzu fırsatı olmuyormuş nete girmeye pek. en azında haberdar etsin merakımızı gidermesini söyledim. akşama yazarım dedi bakalım müsait olursa. heralde ecrini uyutup anca girer çünki bırakmadı bizide zilli kız çıktı hemen canan.

tuğba cım sen orda bekliyorsun biz burda bekliyoruz sabırsızlıkla:)
dediğin gibi o kadar bekledin inşallah normal olur...seni anlıyorum ela da bende öyle olmuştum 19 mayıs beklenen tarihti bizimki 31 inde ancak gelmeye niyetlendi o da sancı çekiyorum açılma yok ay ne berbattı:KK43:
sen düşünmemeye çalış biliyorum elinde değildir ama...şöyle düşün şurda sezeryanın kaç yıllık bir tarihi var hep kadınlar bağıra bağıra normal doğurmamışlar mı? padişahların karıları mesela?
..yani sende yaparsın eminim buna...pozitif düşün:)
bende gezdim bugün bakıcımı çağırdım...ama ela onu görür görmez bastı çığlığı ağladı ağladı...benden ayrılmadı bir türlü bir kandırıp atamadım kendimi dışarı sonradan neyse yine yakınlaştı kadına oynamaya felan başladılar ama hep gözü üzerimde en son kapıdan çıkarken kapı sesini duydu geldi yine başladı ağlamaya:KK43: onu öyle bıraktım çıktım...maksat diş doktoruna geçmekti ama doktor da tatildeymiş şansından:KK43: bir arkadaşımla görüştüm gezdik bişeyler aldım ben öyle caillu felan almadım:) meyan kökü aldım arkadaşım tavsiye etti...lezzetini de beğendim 3.bardağım şimdi çok faydalıymış:) kızıma ceviz aldım...keçiboynuzu pekmezi aldım ama yediremedim...sütüne kattım hemen anladı içmedi sütü:KK43:(
:ecrin_bebek: aldıklarım bunlardan ibaret...ha birde limon tuzu aldım ketılın içindeki kireçleri gideriyormuş ondan ve gerçekten de gitti:)kaydirigubbakcemile2
sonra akşam ela bol bol huysuzluk yaptı peşimden aralaşmadı şunu anladım bu kız bu huylarını ben onu bıraktığım zaman yapıyor yoksa ikimiz beraberken hep böyle değilmafoldumben
rida cım bende muhammeti öpüyorum hemde sıkaraktanopuyorumnanaktan
şimdi uyuyorken bende yazıyorum da yazıyorum:) burası sıcak uyunmuyor yaweyvahedigeldismile
hepinizi öpüyorum:)

günaydın kızlar nasılsınız
gülhancım oğluşlarının isiliklerinin geçmesine sevindim ardanın da olmuştu geçti.havalarda serinledi tabi.
kızlatr bişiy sorcam bıldırcın yumurtası veriyomusunz bebişlere ben şimdiye kadar pek çekindim ama bugün ilk defa 2 tane verdim.siz ne yapıyonuz nasıl veriyonuz veriyosanız

ay ben kimseye rastlamıyorum okadar sık girdiğim halde:)))

gittim bugün bayabi gezdim dolaştım. arkadaşımla gittim yanlız değildim. oğluşuma caollu nevresim takımı aldım yatağına. bide beyzadan hediye olarak doğumdan sonra vermek için caollu bebek aldım. kendime göğüs pedi kızışıma bakım kremleri filan buğrişten kalanları eşimin bi akrabası vermişti onun oğlundan kalmıştı kullanmıyayım dedim onları tarih filan yazmıyor üstünde neolur neolmaz kaç sene oldu. kafa dağıttım yani bugün.

yarında kontrolümüz var saat 11 de. bugün kendi dr burda değilse doğumuma gelicek diğer dr la görüştüm telefonda. kendisi aradı özel dr olunca demkki böyle oluyormuş. durumumu filan sordu. ama üzüldüm konuşma sonrası. bi ilaç vardı açılma olunca vericekti dr açılmayı hızlandırmak için. sezeryan dikişli olduğum için günü geçenlere vermiyoruz rahime zarar verebilir diye dedi. 1 haftadan fazlada beklemicez. o ilaca ümit bağlamıştım bende eğer sancım gelmesse diye. bakalım yarın kendi dr ne dicek belki der gel ilacı verelim daha beklemeden açıklık felan varsa diye düşünüyorum. bukadar beklemişken yine hüsrana uğramak istemiyorum. keşkeler olsun istemiyorum sancım bişeyim gelse mücadelemi etsem tamam ama keşke şukadar daha gün bekleseydim belki olurdu demekte istemiyorum. ammmaaan napim ya hayırlısı artık yarın gideyimde bakalım bi neticeye kavuşsun ne durumdayım bekliyelimmi neyapalım. bunlar abili kardeşli annesine işkence yapıyorlar azcık erken gelseler neolurdu ille bekleticekler anneyi. yaramazlarım beni:))))

oh iyi yapmışın güzel gezmişsin.doğum konusunda da hayırlısı olsun inş sancın gelir de bu kadar beklemn boşa gitmez.ama olmazsada artık sağlıklı gelsinde yapacağın bişy yok sezeryanla alırlar sağlık olsun canım

günaydın kızlar....daha ben uyanamasamda:)) herkeste uyuyor sanırım..tuğbacım bizde muharreme caiulu nevresim takımı alıcaz ama harçlıklarını biriktiripte:)) hadi bakalım hayırlısı bugün büyük gün senin için..eğer bugün doğumun gerçekleşirse değişik bi hayata adım atacaksın ..heran haberini bekliyoruz
selmacım kadınlara alışveriş iyi geliyo sende biraz stres atmışsın ne güzel .bizde dut pekmezi almıştık ama tadı ekşi geldi kavanozuda 28 liraydı geri verdik beğenmeyince.
rida ve kadercim sizler nasılsınız afacanlarla nasıl gidiyo
gizemcim sarınırım online sın nasılsın arda nasıl

gizemcim ben hiç bıldırcın yumurtası vermedim..bende size bişey sorıcam benimkiler kahvaltı da yapıyolar ama arasıra coco pops yiyolar içinde bir sürü vitamin minarel var eşimde sıklıkla alıyo faydası oluyomudur acaba

günaydın herkese.Gülhan isimler için çok teşekkür ederim.ben bıldırcın yumurtası hiç denemedim ama bizimki deli gibi pekmez tüketir. günde defalarca sulandırılmış pekmez(dut.üzüm .keçi boynuzu farketmiyor) içiyor biberonla.yani biberonu bırakmadık bırakmaya da niyetimiz yok.çok fazla da süt tüketiyoruz.ama normal yemek çok az. evde hep tarhana çorbası içmek istiyor ama dışarda her türlü fastfood kebab farketmiyor hepsini yiyor.peynir hiç yemiyor mesele ama kilosu iyi.ben de kızıma pazardan çeşit çeşit kayuu tişörtleri aldım bayılarak giyiyor dayısı da kayuu bebek almış sahte mahte idare ediyoruz artık herkesi öpüyorum

özlemcim kızının yemesine bayıldım:nazar: benimki pek yemez biberona pek alıştırmadım ben onu pekmezi normalde yemiyo ama sütüne katıp vermeyi denicem..benikinin çorbadan yemekten sorunu yokta baklagilleri yemiyo.

X