2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar,hepinize iyi haftasonları diliyorum :))
cumartesi gününün klasikleşen haftalık temizlik maratonunu başarıyla bitirdim ve hazır kız uyuyorken elime kahvemi alıp bilgisayarın başına geçmeye hak kazandım :)
topiğimiz ne kadar sessiz böyle? çocuklar iyice hareketlenince bilgisayarın başına geçmesi de zorlaştı sanırım...ama yine de arada bir şenlendirelim burayı ...
gülhancım ben de bu arada inat ettim şu göbekten kurtulacam spora başladım spor dediysem mekik,egzersiz artı yeşil çay.... bir ara mekik çekmiştim aslında baya işe yaramıştı ama yarım bıraktım bu sefer bırakmayacağım ama azmettim :jeyyar: bende zaten sadece şişlik var şöyle 4-5 ay hamile gibi :) pörsüme , çatlama yok çok şükür ilginç olan aslında göbeğime çplak olarak baktığımda çok şişlik yok ama kıyafette nasıl o kadar şiş duruyor anlamadım CADIARZU neyse onun da icabına bakacam .
bu arada hamile değilmişim içim rahatladı şu aşamada hem maddi hem de manevi anlamda çok zorlanacaktım hayırlısı buymuş demek ki... bu da benim göbek eritme çalışmalarıma gaz verdi:)
selmacım kıyafetlerini giyip gezmelere başladın herhalde sesin soluğun çıkmıyor:)))
ridacım ikinci olduktan sonra seni iyice kaybettik herhalde arada bir ben burdayım de canım.
canancım sen neler yapıyorsun? sayılı gün çabuk geçer bak martı da bitirdik hayırlısıyla kavuşmanıza az kaldı inşaallah...
adını sayamadığım tüüüüm mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum.kuzuları da çooook öpüyorum a.s.

merhaba arkadaşlar,hepinize iyi haftasonları diliyorum :))
cumartesi gününün klasikleşen haftalık temizlik maratonunu başarıyla bitirdim ve hazır kız uyuyorken elime kahvemi alıp bilgisayarın başına geçmeye hak kazandım :)
topiğimiz ne kadar sessiz böyle? çocuklar iyice hareketlenince bilgisayarın başına geçmesi de zorlaştı sanırım...ama yine de arada bir şenlendirelim burayı ...
gülhancım ben de bu arada inat ettim şu göbekten kurtulacam spora başladım spor dediysem mekik,egzersiz artı yeşil çay.... bir ara mekik çekmiştim aslında baya işe yaramıştı ama yarım bıraktım bu sefer bırakmayacağım ama azmettim :jeyyar: bende zaten sadece şişlik var şöyle 4-5 ay hamile gibi :) pörsüme , çatlama yok çok şükür ilginç olan aslında göbeğime çplak olarak baktığımda çok şişlik yok ama kıyafette nasıl o kadar şiş duruyor anlamadım CADIARZU neyse onun da icabına bakacam .
bu arada hamile değilmişim içim rahatladı şu aşamada hem maddi hem de manevi anlamda çok zorlanacaktım hayırlısı buymuş demek ki... bu da benim göbek eritme çalışmalarıma gaz verdi:)
selmacım kıyafetlerini giyip gezmelere başladın herhalde sesin soluğun çıkmıyor:)))
ridacım ikinci olduktan sonra seni iyice kaybettik herhalde arada bir ben burdayım de canım.
canancım sen neler yapıyorsun? sayılı gün çabuk geçer bak martı da bitirdik hayırlısıyla kavuşmanıza az kaldı inşaallah...
adını sayamadığım tüüüüm mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum.kuzuları da çooook öpüyorum a.s.

:)) kader cim şu göbek olayını ne güzel ifade etmişsin...çıplakken bakınca bişey yok ama kıyafette var bende anlayamıyorum bu nasıl oluyor:)dediğin gibi benimde pörsüme yok ama çatlak var maalesef...bu arada face de baktığım resimlerde hiç kilon yok ama..çok zayıfsın aksine...gayette hoş bir bayansın:) keşke diyarbakır günlerinde tanışıklığımız olsaymış dedim geçen...ben halen orda tanıştığım arkadaşlarımla görüşüyorum...üniv.arkadaşlarımdan daha vefalı çıktılar...
sizde de öyle oldu mu üniv.arkadaşlarınızla görüşüyor musunuz? arkadaşlarınıza vakit ayırabiliyor musunuz?bu anlamda aslında ******** iyi oldu bir sürü arkadaşımı buldum eskilerden...ama kopmuşuz ne yalan...
adana da hava çok güzel kızlar...ama kızım çok huysuz bir yere gidecekken iki kere düşünüyorum:)
evet nerdesiniz kızlar girin arada bir kaç bişeyler yazın ama....öptüm hepinizi....a.s.a.s.a.s.

Kizlar hepinizi cok ozledim Gecen gun upuzun bir mesaj yazdim tam gondermek uzereyken kayboldu cok uzuldum.Umarim herkes iyidir..Bizde iyi olmaya calisiyoruz..1 haftadir Kayrayla hastayiz.Kuzucugumla koyun koyuna yatiyoruz,Bi corba yapanimiz bile yok..
Bu arada mayis bebislerinin ablasi olarak Kayra'nin pazar gunu dogumgunu..Gecen sen beraber olan arkadaslar hatirlar neler cektim .Cocugumun ilk dogumgununu goremedim .Bu sene kismetse acisini cikartacagim.Bu arada mayis bebislerinin aslinda en buyugu Ayprencigimin kizi NEHIR SU'YDU...1o nisan diye hatirliyorum .Onlara Happy birthday diyeyim ..
Hamis anneler nasil?Ridacigimdan baska kuzusuna kavusan var mi?Bnede temmuzda teyze oluyorum biliyorsunuz..Kardesimle annem buraya gelecekler allahin izniyle dogum icin..
Esimle durumlar biraz daha iliman gibi..Nedenide gecen sene biliyorsunuz yine bi rahim kanseri korkusu atlatmistim..ilk testlerde oyle bir ihtimal gormuslerdi ama sonrakiler temiz cikinca isin ucunu birakmistik ..Bu sene kasiklarimda surekli bir agri sikayetiyle dr gittim .SAnki birazdan doguracakmisim gibi siddetli agri cekiyordum..Dr ufak ufak kistlerin neden oldugunu soyledi..cok siddetli agri verdiginden ve kanser rski omasin diye rahmi ve gerekirse yumurtaliklari alacgiz dedi..Nasil olsa baska cocukta dusunmuyorsun dedi..O kadra rahat soyluyo ki sanki disini cekicez der gibi..Neyse bi cok testten sonra biopsi yapildi tahlile gitti.Simdi sonucunu bekliyoruz..Bu sikinti esimle olan sorunlari biraz yumusatti gibi..
Bu yaz bizimkiler gelecegi icin turkiye'ye de gelemiyorum ..Aslinda istiyordum ama ne yapalim.
Bu arada face'de olan arkadaslar varmis..Benide ekleyin arkadaslar resimleriniiz goreyim..Bizimde bir suru resmimiz var...Bana ozelden isim soyad yazarsaniz sevinirim Gecen mesajdan aklimda kalanlar bunlar.Bu da kaybolmadan yollayayim..Hepiniiz ve bebisleri opuyorum ..Simdiden hepsinin dogungunlerini kutluyorum

elifçim uzuuuuuuuuuuun bir aradan sonra merhaba:)
ben de o uzun mesajların gazabına az uğramadım : )) hatta bir keresinde o kadar sinirlendim ki bilgisayarı atacaktım kötükedihüso
canım ilk doğum gününde yanında olamadın ama Rabbim size daha nice doğum günlerini nasip etsin ... geçen senenin acısını bir güzel çıkar arkadaşım . senin hamile olduğunu bilmiyordum hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah canım.bu aralar etrafımda o kadar hamile var ki hamileliğimi çok özlüyorum. ama benim eşimin ilk eşinden iki çocuğu olmasa hiç düşünmem bile. sonuçta her şey dönüyor duruyor maddiyata... neyse canım itiraf edeyim hamileliğinden daha çok eşinle aranın düzelmesine sevindim. inşaallah test sonuçların da temiz çıkar canım diğer hamilelerden de ses seda yok. ayperin de hamileydi sanırım onun dışında ışıl vardı bir de hatırladığım. arada bir ses verseler iyi olur değil mi canım?
bu arada madem 10 Nisan Nehirsu nun doğum günü onun da doğum gününü kutlayalım alkisalkisalkis
facedeki resimlerin hepsi birbirinden harika kızların çok tatlı maşallah :nazar: inşaallah bir gün yüz yüze de görüşürüz canım
selmacım sen de kızında maşallah adanayı yakıyorsunuz kaydirigubbakcemile3 spor ne oldu diye soracaksan üç gün sonunda çeşitli mazeretlerle sona erdi :)) göbeğimle mutlu olmaya çalışıyorum :)
gülhancım sen neler yapıyorsun arada ses ver
hepinizi çok öpüyorum kızlar hoşçakalın

herkese merhaba,

Kuzular büyüdü artık 2. yaşları geldi geliyo Kayracımı kutluyorum daha nice mutlu yıllar diliyorum annesi ve babasıyla inşallah. ne yazıkki biz ikinci yaşımızı da babamız olmadan geçircez umarım son ayrı kalışımız olur.. Siteye girip yazılarınızı okuyorum fakat bişey yazmak içimden gelmiyor tek odaklandığım konu eşimin mahkeme tarihi 49 gün kaldı o kadar heyecanlıyım ki bunu tarif etmek bile mümkün değil. hayal bile kuramıyorum geldiğinde ne yaparız diye.. ama acısını çıkartacağımız kesin. düşüncemiz henüz bi evimiz yok ve biz kayınvalidemlerle beraber oturuyorduk onun için ilk 3-5 günü kimse olmadan başbaşa geçirmek istiyoruz. Annem bunun için kardeşime gidicek ve ilk günlerimizi burda geçircez kocişime sürprizler hazırlamalıyım.. bizim için özel olmalı çünkü biz balayı da yaşayamamıştık evlendiğimizde benim için fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.. ne yemekler yapsam hangi yemekleri özlemiştir off çok heyecanlıyım kızlar..

kim hamile bu arada anlayamadım ben elifin kardeşi hamile diye anladım ama arada kaçırdığım bişemi oldu?? hamile kalmayı ve tekrar bi bebek büyütmek düşündüm de biraz zor geldi geçenlerde yeni doğan bi bebek görmeye gittik orda bebeği görünce Ecrin kocaman geldi gözüme ama zor iş bee birden bakınca bebeğe zor geldi bana

Bir face sim bile yok resimlere bakamıyorum :))

bütün bebişleri sevgiyle kucaklıyorum kendinize çok iyi bakın..

merhaba canan cım
heyecanların , üzüntülerin, sıkıntıların inşaallah en kısa zamanda sona erer de ferahlığa çıkarsın canım.Allah yardımcınız olsun. Eşinin hangi yemekleri sevdiğini bilirsin ona göre güzel bir şeyler yaparsın ecrini de annenle gönderirsin diyecem ama ne sen ne de eşin ondan ayrı olmaya dayanamazsınız :))
sen şimdi kim hamile deyince tekrar okudum aceleden ve yazıların küçüklüğünden yanlış okumuşum kaydirigubbakcemile3 elif değil kardeşi hamileymiş kaydirigubbakcemile3
face için üzülme be güzelim açarız sana da bir face :))))
kendine iyi bak ecrini de öp yerimize

elifçim uzuuuuuuuuuuun bir aradan sonra merhaba:)
ben de o uzun mesajların gazabına az uğramadım : )) hatta bir keresinde o kadar sinirlendim ki bilgisayarı atacaktım kötükedihüso
canım ilk doğum gününde yanında olamadın ama Rabbim size daha nice doğum günlerini nasip etsin ... geçen senenin acısını bir güzel çıkar arkadaşım . senin hamile olduğunu bilmiyordum hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah canım.bu aralar etrafımda o kadar hamile var ki hamileliğimi çok özlüyorum. ama benim eşimin ilk eşinden iki çocuğu olmasa hiç düşünmem bile. sonuçta her şey dönüyor duruyor maddiyata... neyse canım itiraf edeyim hamileliğinden daha çok eşinle aranın düzelmesine sevindim. inşaallah test sonuçların da temiz çıkar canım diğer hamilelerden de ses seda yok. ayperin de hamileydi sanırım onun dışında ışıl vardı bir de hatırladığım. arada bir ses verseler iyi olur değil mi canım?
bu arada madem 10 Nisan Nehirsu nun doğum günü onun da doğum gününü kutlayalım alkisalkisalkis
facedeki resimlerin hepsi birbirinden harika kızların çok tatlı maşallah :nazar: inşaallah bir gün yüz yüze de görüşürüz canım
selmacım sen de kızında maşallah adanayı yakıyorsunuz kaydirigubbakcemile3 spor ne oldu diye soracaksan üç gün sonunda çeşitli mazeretlerle sona erdi :)) göbeğimle mutlu olmaya çalışıyorum :)
gülhancım sen neler yapıyorsun arada ses ver
hepinizi çok öpüyorum kızlar hoşçakalın

kadercim iyiyim canım bende biliyorsun büyük oğlum kreşe giidyo küçüğüde uyutup işlerime bakıyorum.. eşim işten gelince pc bana kalmıyo zaten bide kimse kalmadı mayıs annelrinden bakıyorum bazı yerlere günlük kaç sayfa atlıyo bizde tık yok :KK43:((((face de daha ii görüşürüz belki
herkese merhaba,

Kuzular büyüdü artık 2. yaşları geldi geliyo Kayracımı kutluyorum daha nice mutlu yıllar diliyorum annesi ve babasıyla inşallah. ne yazıkki biz ikinci yaşımızı da babamız olmadan geçircez umarım son ayrı kalışımız olur.. Siteye girip yazılarınızı okuyorum fakat bişey yazmak içimden gelmiyor tek odaklandığım konu eşimin mahkeme tarihi 49 gün kaldı o kadar heyecanlıyım ki bunu tarif etmek bile mümkün değil. hayal bile kuramıyorum geldiğinde ne yaparız diye.. ama acısını çıkartacağımız kesin. düşüncemiz henüz bi evimiz yok ve biz kayınvalidemlerle beraber oturuyorduk onun için ilk 3-5 günü kimse olmadan başbaşa geçirmek istiyoruz. Annem bunun için kardeşime gidicek ve ilk günlerimizi burda geçircez kocişime sürprizler hazırlamalıyım.. bizim için özel olmalı çünkü biz balayı da yaşayamamıştık evlendiğimizde benim için fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.. ne yemekler yapsam hangi yemekleri özlemiştir off çok heyecanlıyım kızlar..

kim hamile bu arada anlayamadım ben elifin kardeşi hamile diye anladım ama arada kaçırdığım bişemi oldu?? hamile kalmayı ve tekrar bi bebek büyütmek düşündüm de biraz zor geldi geçenlerde yeni doğan bi bebek görmeye gittik orda bebeği görünce Ecrin kocaman geldi gözüme ama zor iş bee birden bakınca bebeğe zor geldi bana

Bir face sim bile yok resimlere bakamıyorum :))

bütün bebişleri sevgiyle kucaklıyorum kendinize çok iyi bakın..

canacım üzülme canım daha nice yaşgünleri kutlarsınız inşallah...Allah biran önce kavuştursun sizleri eşinle ayrı vakit geçirmeniz çok ii olur canım hiçbir hazırlık yapmasan bile senin özlemin sevgin ona yeticektir bence..inşallah eşin gelince ikinciyi yaparsınız o doğana kadar ecrin baya büyür sende kandine ii bak canım
merhaba canan cım
heyecanların , üzüntülerin, sıkıntıların inşaallah en kısa zamanda sona erer de ferahlığa çıkarsın canım.Allah yardımcınız olsun. Eşinin hangi yemekleri sevdiğini bilirsin ona göre güzel bir şeyler yaparsın ecrini de annenle gönderirsin diyecem ama ne sen ne de eşin ondan ayrı olmaya dayanamazsınız :))
sen şimdi kim hamile deyince tekrar okudum aceleden ve yazıların küçüklüğünden yanlış okumuşum kaydirigubbakcemile3 elif değil kardeşi hamileymiş kaydirigubbakcemile3
face için üzülme be güzelim açarız sana da bir face :))))
kendine iyi bak ecrini de öp yerimize

Herkese mutlu pazarlar diliyorum.

Ben pek sevmem bu pazar günlerini... herkes dışarda geziyo ben evde oturuyom kocama mektup yazıyordum bi bakıyım dedim bizim topic ne durumda aynı yerde duruyoruz bi değişiklik yok.. belliki herkes geziyo :) gezin bakalım bizimde gezmemize az kaldı 45 gün sonra inşallah kocişim ve kızımla gezicez..

Kadercim dediğin gibi sevdiği yemekleri bi gün öncesinden yapıcam hazırlıcam kendi elceğizlerimle :):) ama kızımı annemle göndererem çünkü benden ayrı hiç kalmadı ecrin durmaz ve aynı zamanda göndermek istemememdeki en önemli sebep babasının ondan ayrı durmak isteyeceğini sanmam bunu onlara yapamam ben önce kızımla kocam bi araya gelecekleri için seviniyorum kendimden çok öncelikle onların ayrı olmalarına üzüldüğüm için... ama o uyuduktan sonra gecenin geri kalan zamanı benim :):)
ben face istemiyorum kendime çünkü benim koca çok kıskanç o kim, o ne, bu niye böle yazdı yok anam ben ağrısız başıma ağrı istemem :)

Gülhancım dediğin gibi allah ömür verdikten sonra daha nice yaşlar kutlarız inşallah. ben ikinci için pek acele etmeyi düşünmüyorum bu olay olmadan önce araları 2 yaş olsun diyordum. yani bende bu aralar doğururdum eski planlarıma göre ama evdeki hesap çarşıya uymadı. sağlık olsun kociş gelsin kendimizi bi toplayıp önümüzü bi görelim hayırlısıyla o zaman ikinciyi yaparız diye düşünüyorum.
Şimdi Ecrin babadan ayrı büyüdü babaya bi tam alışsın kardeş öyle yaparız.. alışacağı sırada bide annesinin karnında kardeşi olacağını bilirse babasına uyuz olabilir baba geldi kardeş getirdi diye kıskanç benim kızım sizinkilerde öylemi bilmem....
hepinizi öpüyorum bebişleri daha da çok büyüdü desekte halen bebiş bizim kuzular.
sevgiler...

canancım ben pek gezmiyorum valla dün yeğenimin nişanı vardı yan tarafta.. ayrıca da kardeşime kız istemeye gittik gelinimizin adıda canan:))pazar günü söz yapılacak kısmet olursa bugün anneme gidip biraz yardım ettim..eşimide işten çıkardılar b,kaç gün önce araba almıştık pek fazla olmasada kredi borcumuz var önümüzdeki aydan itibaren bakalım bizi neler bekliyo ..inşallah hayırlısıyla biran önce bulur ..sizin içinde zordur canım ecrinin masrafları olur kayınvalidnlermi karşılıyo..

Kizlar nasilsiniz? Bende bugun tekrar diyete basladim .Hala kilo vermekle mesgulum ..Yoprgunum,bitkinim ve sinirliyim
Cuma gunu biopsi sonuclarini alacagim.Bakalim ne diyecekler..
Canancim inan o kadar sik aklimdasin ki artik gecmisi degil gelecek guzel gunleri dusun ve mutlu ol arkadasim.
Herkesi opuyorum

Son düzenleme:
kızlar mrb ..
2009 mayıs annelerindenim... sizlere sormak istediğim birşey var..
kızım 1 yaşına girdi ve hala pütürlü gıdaları red ediyor yani makarna pilav coğu sulu yemeği falan ...ve azcık zorlasam tam yutacagı zaman kusuyor :KK43:(

aranızda bu durumu yaşayan oldumu ve ne kadar surdu??
cvp yazarsanız sevinirim....

merhaba kızlar
elif cim inşallah sonuçlar iyi olacaktır iyi şeyler düşün...yaz da geliyor eminim fazla kilolarını da hemen atacaksın üzerinden:)
gülhan cım hayırlısı olsun eşin için...allah bir kapıyı kapar ötekini açar...
canan cım inşallah sende çok çektin ve bunların hepsine değecek kadar güzelleşecek eminim hayatında herşey...sayılı gün çabuk geçermiş hem...allah kuzunun hatrına yoluna sokacaktır herşeyi...
hepinizi çok öpüyorum...

kızlar mrb ..
2009 mayıs annelerindenim... sizlere sormak istediğim birşey var..
kızım 1 yaşına girdi ve hala pütürlü gıdaları red ediyor yani makarna pilav coğu sulu yemeği falan ...ve azcık zorlasam tam yutacagı zaman kusuyor :KK43:(

aranızda bu durumu yaşayan oldumu ve ne kadar surdu??
cvp yazarsanız sevinirim....

canım ben bu sorunu yaşamamıştım ama birde şu yolu denesen...birden değilde yavaş yavaş pütüre geçsen..sevdiği yemeklerden özellikle...a.s.

merhaba kızlar
elif cim inşallah sonuçlar iyi olacaktır iyi şeyler düşün...yaz da geliyor eminim fazla kilolarını da hemen atacaksın üzerinden:)
gülhan cım hayırlısı olsun eşin için...allah bir kapıyı kapar ötekini açar...
canan cım inşallah sende çok çektin ve bunların hepsine değecek kadar güzelleşecek eminim hayatında herşey...sayılı gün çabuk geçermiş hem...allah kuzunun hatrına yoluna sokacaktır herşeyi...
hepinizi çok öpüyorum...

Canim sagolasin .Insallah dedigin gibi olur.Gunler gecmiyor..Hep aklima diger ihtimalde geliyor..Bazen kendimel dalga geciyorum ..off diyorum adet sancisindan,oraya gectimi buraya gectimi derdinden kurtulucam,biraz gecikse hamilemiyim diye telas yok...Ama insanin icinden gecen farkli oluyor..ERkenden menopoza girme fikri beni mahvediyor..ins alirim su sonucu hayirlisiyla 3 aydir git gel ultrason ,olmadi bi de sonogram hadi baska dr hadi biopsi fenalik geldi

merhaba kızlar, nasılsınız
10 gün kadar önce eşimin teyzeoğlu vefat etmişti bize de haftasonu için izin verilince haftasonu akşehire gittik tanımadığım ne kadar akrabası varsa hemen hepsiyle tanıştım güzel geçti sağolsunlar onlar da benden güleryüzlerini eksik etmediler.... benim yaramaz sıpa önce biraz yabanilik yapsa da sonra maşallah bütün marifetlerini sergiledi.bir sürü çocuk olunca iyice coştu. Ara sıra da edepsizliğini de :)) ama odaya çekip başbaşa güzel güzel konuşunca maşallah kendisine çeki düzen verdi serseri :))
gülhancım eşinin işten çıkarılmasına üzüldüm ... selmanın dediği gibi Allah bir kapıyı kapatırsa başka bir kapıyı açarmış. Rabbim eşine hayırlı kapılar açsın inşaallah... bu arada arabanız da sözünüz de hayırlı olsun canım...
selmacım 23 nisan da okulda neler yapacaksınız burda köy okullarında faaliyetler tam gaz.... on gündür prova yapıp duruyoruz güzel etkinlikler hazırladık ama çocuklarda iş yok öğrenci sayısı az olduğu için tuttuğumuza görev verdik ya bakalım hayırlısı....
elifçim sonuçlarını burda merakla bekliyoruz olumlu güzel şeyler düşünelim ki güzel sonuçlar gelsin canım. iyi haberlerini alacağız inşaallah . ben de bıraktığım spora yeniden başladım dün gece göbeğimi streç filmle sardım sabah kalkınca 21 mekik birkaç hareket arkasından bazlamalı kahvaltı :)) anlayacağın yaptığım sporu da böyle ziyan ettim.... neyse inşaallah sen başaranlar grubundan olacaksın canım:)
canancım şafak kaç oldu sen de ? vakit daraldıkça insanın içi içine sığmazmış Allah sabrını versin güzelim...
kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum

merhaba kızlar, nasılsınız
10 gün kadar önce eşimin teyzeoğlu vefat etmişti bize de haftasonu için izin verilince haftasonu akşehire gittik tanımadığım ne kadar akrabası varsa hemen hepsiyle tanıştım güzel geçti sağolsunlar onlar da benden güleryüzlerini eksik etmediler.... benim yaramaz sıpa önce biraz yabanilik yapsa da sonra maşallah bütün marifetlerini sergiledi.bir sürü çocuk olunca iyice coştu. Ara sıra da edepsizliğini de :)) ama odaya çekip başbaşa güzel güzel konuşunca maşallah kendisine çeki düzen verdi serseri :))
gülhancım eşinin işten çıkarılmasına üzüldüm ... selmanın dediği gibi Allah bir kapıyı kapatırsa başka bir kapıyı açarmış. Rabbim eşine hayırlı kapılar açsın inşaallah... bu arada arabanız da sözünüz de hayırlı olsun canım...
selmacım 23 nisan da okulda neler yapacaksınız burda köy okullarında faaliyetler tam gaz.... on gündür prova yapıp duruyoruz güzel etkinlikler hazırladık ama çocuklarda iş yok öğrenci sayısı az olduğu için tuttuğumuza görev verdik ya bakalım hayırlısı....
elifçim sonuçlarını burda merakla bekliyoruz olumlu güzel şeyler düşünelim ki güzel sonuçlar gelsin canım. iyi haberlerini alacağız inşaallah . ben de bıraktığım spora yeniden başladım dün gece göbeğimi streç filmle sardım sabah kalkınca 21 mekik birkaç hareket arkasından bazlamalı kahvaltı :)) anlayacağın yaptığım sporu da böyle ziyan ettim.... neyse inşaallah sen başaranlar grubundan olacaksın canım:)
canancım şafak kaç oldu sen de ? vakit daraldıkça insanın içi içine sığmazmış Allah sabrını versin güzelim...
kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum

canım sorma bu 23 nisan telaşemizi:)sevgi çiçekleri çocuk şarkısıyla ront hazırladık zümremle kendi öğrencilerimden kıyafet parasono getirebilecekleri ve yapabilecekleri ayırdık öyle...bugün prova vardı fena değildi güzel oynadılar..yalnız bu kıyafet sorunu başıma bela oldu diyebilirim..bugün 4 öğrenci getirmmeiş ben verdim paralarını cebimden:KK43:
kader cim bunca işin gücün arasında gezebiliyorsunda ne güzel valla oh..benim yerimede gez bol bol sen:)
a.s.:nazar::nazar:

Kizlar nasilsiniz? Bende bugun tekrar diyete basladim .Hala kilo vermekle mesgulum ..Yoprgunum,bitkinim ve sinirliyim
Cuma gunu biopsi sonuclarini alacagim.Bakalim ne diyecekler..
Canancim inan o kadar sik aklimdasin ki artik gecmisi degil gelecek guzel gunleri dusun ve mutlu ol arkadasim.
Herkesi opuyorum

elifçim inşallah sonuçların iyi çıkar..kadın olak gerçekten çok zor..geçen arkadaşımla beraber konuşuyoruz spirali dr tavsiye etmiyo iltihap yapıyomuş falan dedi kendiside hap kullanıyo memnun değil bende spiralden memnun değilim yaradan kistten çok korkuyorum ama çareszilik işte eşlere kalsa umrunda değil ...benim ne temiz olduğum belli ne adet olduğum belli yani diyeceğim o ki kadın hastalıklarından korktuğum kadar başka bişeyden korkmuyorum sade muayene bile mahvediyo insanı canım sonucun ii çıkarda inşallah gerginliğin yorgunluğun geçer ..

kader ve selma kızlar güzel dilekleriniz için sağolun...bu giidişle ben çalışıcam galiba..evde olunca birbiriizi yiyoruz gene..en azından birbirimizi görmeyelimde herşey yolunda olsun..annesiyle kapodokyaya gidiceklerdi yazık oldu ii hava atıyodu hanım ama hvası söndü..geçen aramızda bişey geçti kaynanamla dün akşam ben yokken eşime anlatmış oda akşam bişey demedi sabah alperenle muharremi servise bindirdik kapıda kaldık anahtarıda almıştım ama kapıda anahtar kaldığı için açamadım 30 kere zile bastım açmadı çıktım biraz kaynanamda oturdum alperen altın ayaptı kapıyı yin eaçmadı tel ettik sonra telide kapattı zilide kapattı bana yin ekapıyı açmadı sebep annesinin bulaşğını yıkamamam

X