2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar. uzun zaman oldu görüşmeyeli umarım herkes iyidir.
kuzey çok güzel konuşuyor artık. 3-4 kelimelk cümleler kuruyor. ne duyduysa söylüyor maşallah.
beşe kadar sayıyor ve parmaklarıyla gösteriyor.ailedeki çoğu kişilerin adını biliyor vr söylüyor.
buarada hala emmeye devam. biraz azaltıp kesmem en doğrusuymuş. birden kesmemek gerekiyormuş bişeyler sürüp falan kesmek doğru deyil diyo uzmanlar. siz ne yaptınız merak ettim?!!
herkese iyi gecler.

Gülhancım çok üzüldüm canım benim.. gençken bu halini bilip görsende aşkı gözü kördür deyimi burda devreye giriyo işte.. rabbim eşine hidayet versin umarım düzelebilir.
senin yazdıklarını okurken kendi durumum geldi gözümün önüne. eşim de benle doğan minicik bebeğimizle hiç ilgilenmezdi bilenler bilir aranızda sabah 4 de 5 te eve gelir iki kelime edemezdik nerde olduğunu sormaya bile çekirnirdim çoğu zaman sırf kavga etmeyelim diye telefonla arayamazdım bile.. sonra ne oldu o talihsiz olay aslında rabbimin bize bi lütfu biz birbirimizi kaybetmeden kaybetme duygusunun ne olduğunu anladık.. şimdi herşey sevgimiz bile birbirimize karşı öyle güçlü ki. her şerde bi hayır vardır dedikleri bu olsa gerek..
eşinde umarım bişeyleri farkeder.. ama bence de uygun bi zamanını buup konuşman en iyisi. dünya sadece onların etrafında dönmüyo.. rabbim sana da sabır versin.. kendini çok üzüp yıpratmamaya çalış zor olduğunu biliyo ve seni çok iyi anlıyorum..

kuzey çok güzel konuşuyor artık. 3-4 kelimelk cümleler kuruyor. ne duyduysa söylüyor maşallah.
beşe kadar sayıyor ve parmaklarıyla gösteriyor.ailedeki çoğu kişilerin adını biliyor vr söylüyor.
buarada hala emmeye devam. biraz azaltıp kesmem en doğrusuymuş. birden kesmemek gerekiyormuş bişeyler sürüp falan kesmek doğru deyil diyo uzmanlar. siz ne yaptınız merak ettim?!!
herkese iyi gecler.

bebişler kocaman oldu maşallah.. :nazar: bende Ecrini yeni kestim sütten, sadece uyuyacağı zaman veriyordum gün içinde isteyince vermedim uyurken beraber yatıyoruz biberonda sütü içiyo hadi kızım uyuyalım memede süt kalmadı dedim 10 gün oldu arada istedi yok kızım dedim oda bana süt artık biberonda mı anne dedi evet dedim. çok zorlanacağımı sandım ama kolay oldu.. bende bişe süremeyi pek doğru bulmadım kendimce sonra benden bile iğrenebilir.. allah kolaylık versin belki sende benim gibi şanslı olabilirsin memeden kesme konusunda..

merhaba ben yeni üyeyim. Nette derdime derman ararken siteyi keşfettim ve hemen üye oldum. faydalı paylaşımlarda bulunacağıma inanıyorum. Sorunum 22 aylık bir kızım var ve geceleriinanılmaz gaz sancıları oluyor. Acaba inek sütü mü yapıyor diyorum. Her gece zinco damla veriorum buna rağmen yine deli gibi ağlamalarla uyanıyoruz. Lütfen bana birçare.

selma ve canan kızlar ilginzi için çok teşekkür ederim..insan bazen kendini o kadare çaresiz hisssdiyorki derdini paylaşacak biri arıyo gidip annenize eltinize görümcenize kimseye anlatamıyosunuz içinizde büyüyo...sayenizde gerçekten çok rahatladım benim eşimi olduğu gibi kebullenmekten başka çarem yok ne demişler ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidicen..bana gütmek düşüyo kendisi dediğim dedik çok inat bi insan anladımki sesimi çıkartınca ben daha çok kaybediyorum kadın olarak eziğiz ne de olsa ama isteyipte yapamadığı şeyler ömür boyu insanın içinde kalıyo o ayrı tabi .....beterin beteri var diye kendimi teselli edicem artık..ilerde durular ne olur ne gösterir bilemiyoru ama herşeyin hayırlıısı canancım senin dediğinede katılıyorum düşünüyorum biraz kendi haline kalsa nasıl ollur çocuklarını beni özlermi diye oda olmuyo şimdilik zamana bıraktık bakalım hepnizi öpüyorum

herkese iyi gecler.

selam canım maaşallah kuzeye alperende konuşuyo baya ama anlaşılmıyo pek....ben 4 ay emzirdim zaten büyük oğlumda 14 ay emdi birden bıraktırdım süte düşkün değilmiş demekki zorluk yaşamadım
merhaba ben yeni üyeyim. Nette derdime derman ararken siteyi keşfettim ve hemen üye oldum. faydalı paylaşımlarda bulunacağıma inanıyorum. Sorunum 22 aylık bir kızım var ve geceleriinanılmaz gaz sancıları oluyor. Acaba inek sütü mü yapıyor diyorum. Her gece zinco damla veriorum buna rağmen yine deli gibi ağlamalarla uyanıyoruz. Lütfen bana birçare.

merhaba canım hoşgeldin aramıza...sorune net cvp veremice değişiklik gösterirmi bilmiyorum ama benim oğlumda süt içiyo gaz yapmıyo ama doğduğundan beri hiç gaz sorunumuz olmadı..dr ne diyo bu duruma sağlık ocağın afalan götürmüşmüydün?inşallah düzelir onun içinde senin içinde zordur eminim

günaydın kızlar,
gülhancım öncelikle yaşadıklarına çok üzüldüm evlilikte en ufacık bir sorunun bile insanı psikolojik olarak nasıl yıprattığını iyi bilirim Rabbim hepimizi evlilikle ilgili farklı farklı imtihan ediyor ....ne yapacağın konusuna gelince selmaya katılıyorum biraz ortalığın sakinleşmesini bekleyip konuşmayı dene ve boşanma lafını etme ayrıca cananın dediği gibi Allah inşaallah eşine hidayet verir de aklı başına gelir. inşaallah herşey gönlünce olur
gökçencim maşallah halen emziriyorsun kardeşim bir ay kadar önce bıraktırdı ve göğsüne siyah bant (hani şu elektrikçilerin kullandığı) yapıştırdı ve başardı. yusuf emre bile memeyi bıraktıysa herkes bırakır diyorum bir de öncesinde de sadece akşamları ve geceleri emzirdi yani gündüz emzirmeyi bıraktı tek problemimiz oğlumuz süt içmiyor. kuzeye de maşallah çocuklarımızın herşeyi kaptığı bir dönemdeyiz bunu iyi değerlendirmeliyiz diye düşünüyorum son bir haftadır helinin de dili iyice çözüldü.bir de herşeyi istiyor reklamları artık sevmiyorum :)
canancım genel olarak evliliklerde bu kaybetme korkusunun evlilikleri toparladığını düşünüyorum ama keşke böyle olmasaydı ama hayat bu gerçekten de insanın aklına gelmeyen başına geliyor inşaallah sen de en kısa zamanda eşine kavuşursun canım
ayşecancım sütten de kaynaklı oabileceği gibi ayaklarını üşütüyor da olabilir, sütü ılık içirmeyi dene bir ara ülker gazı önleyen laktaz süt çıkarmıştı bir de yemeklerine kimyon serp ve ara ara rezene çayı içir ama bence doktora da götürmelisin belki mide ve bağırsaklarla ilgili başka problem de olabilir çok geçmiş olsun canım.

Son düzenleme:
Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır..
sonun da kızlar mahkeme günümüz belli oldu. Yaz için bende planlar yapabilirim kocam kızım ve ben bu ne güzel bi tablo biz hiç bi arada vakit geçiremedik. Ecrin doğduktan sonra üçümüzün bi arada ilk fotoğrafı bile cezaevinde.. Haziranın 2 sinde mahkememiz ertesi gün aşkımın doğum günü sanırım alacağı en güzel hediye olacak.. Tek üzüntüm kızımızın 2. yaşını yine onsuz kutlayacak olmam ama allah can sağlığı versin diyorum kendimi teselli ediyorum.. bizim için dua edin çok yüksek ihtimal mahkemeyi gördüğünde dışarda ama olumsuzu da düşünmek gerek.. artık ne beklediğimi bilerek bekliyorum bunun öncesinde belirsizi bekliyordum en acısı amaçsızı da buydu..
kendinize çok iyi bakın. Allaha emanet olun....

artık denemediğim bir şey kalması. Sanırım kızımın süt alerjisi olabilir. Bunun için doktorumuzdan tahlil isteyeceğim. ılginize teşekkür ederim.

canım inşallah eşin hayırlısıyla tahliye olur ve artık kıymetinizin farkına vararak sana ve çocuğunuza sıkı sarılır

"canım inşallah eşin hayırlısıyla tahliye olur ve artık kıymetinizin farkına vararak sana ve çocuğunuza sıkı sarılır"
aozli' nin dediklerine ilave edecek birşey bulamıyorum gayet özlü ifade etmiş. zor bir süreç yaşadınız Rabbim bunun mükafatını verecektir canım.....
ayşecancım basit tedbirlerle düzelmiyorsa en doğrusu tabiki de doktora götürmendir. inşaallah testleri temiz çıkar canım gelişmeleri bildirirsin
hepinize mutlu pazarlar diliyorum.....

Son düzenleme:
selam kızlar sizlerle başbaşa oturup kahve içmeye benim çok ihtiyacım var.şuanda moralim o kadar bozukki ....belki biliyosunuzdur biz eşimle görücü usulu evlendik ama ben daha önce onu karşılıksız olarak 4 sene sevmiştim benim için görücü olmadı yani..aslında derler ya balık baştan kokar diye doğru....oda başatn evet dedi ama beni isteediği her halinden belliydi hiç arayıp sormuyodu...eviize gelmiyodu ama ben anlamadı işte...neyse evlendik ilgisizlik devam etti.başı boş istediği zaman istediği yere giidyodu ben bişey dediğimde sana hesapmı vericem diyodu ben evelndik ben hemen hamile kaldım.büyük oğlum doğdu biraz biraz daha ısındık çok ii olmasada idare ediyodu taki geçen pazara kadar. annemide alıp annene gidelim dedi ben istemedim olay çıktı sende bundan sonra annene gitmiyorsun dedi kendisi istediği yere gidiyo annesi aklın a gelmiyo kırk yılın başı benimle bi yere giidcek hemen annemde gelsin..tartıştık aramız limoniydi dememmi nbide sen iticisin bikaç gündür diye anneme göndermiyo diye boynuna sarılmamı bekliyodu herhelde annem tependemi giidyo diyo ya sorun o değil anlamıyoki beni zaten ne zaman anladıki:KK43:((( annesi somurtkan herşeye karışıyo çocukjlara nefes aldırmıyo gittiği yerde başı ağrıyo hemn kalkmak istiyo ben oturcam belki rahat olamaıyorum onun yanında kasılıyorum insan rahat olmadığı yere niye gitisn ki haksızmıyım kızlar...zaten varya 6 senelik evliliğimde hiç başbaşa bi yere gitmedik balayıda yapmadık ben onunla caddeye çıksam kar sayıyodum ondan fazla bişey istemedim ama on açok geldi...asıl sorun biraz önce oldu annesine seninle kapadokyaya gidelim diyo iş yeri götürüyomuş gözümün içine baka baka yanımda bunu söylüyo onada parası biraz fazla geldi ama gider sanırım kalbim resmen tuz buz oldu ya anlatama belki çok basit bşey ama beni en zayıf yerimden vuruyo kedi fare gibi oynuyo benimle:KK43:( 2 gün otelde kalırız diyo gezzdircekmiş anasını bide bana itici oluyosun surat asıyosun diyo ben napıymı şimdi onunla bir öür geçireceğimi sanmıyorum ama ayrılamamda 2 çocuk var ailemin maddi durumu çok ii değil çocuklarımıda bırakamam devam etmekte çok zor çok duygusalım ağlamaktan gözlerim kör olacak yakında böyle milletn karı koca tatil resimleri görünce imreniyorum ya hiç değer görmedim şımarıklık yapamadım nasaıl davrancapımı bilmiyorum bana fikirlerinizi yazarsanız sevinirim hoşçakalın...
erkaklkerin ruhunda var sanırım bu,ilgisizlik düşüncesizlik
çok zor bir durum canım ya sende görmezden gel artık boşanmayı düşünme ama onun için kendini harcama bak 2 tane meleğin varmış onlarla ilgilen tamamen

mrb.kızlar klavyem bozuk olduğu için kısa yazıyorum.10 şubatta spinal anesteziyle doğum yaptım.kızımı 37.haftada kucağıma aldım.adını ebru betül koydum.
Allah analı babalı büyütsün cnm,darısı başıma,bende 2009 mayıs annesiyim ve 4 aylık hamileyim,seninde bu kadar sık olmuş anlaşılan
Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır..
sonun da kızlar mahkeme günümüz belli oldu. Yaz için bende planlar yapabilirim kocam kızım ve ben bu ne güzel bi tablo biz hiç bi arada vakit geçiremedik. Ecrin doğduktan sonra üçümüzün bi arada ilk fotoğrafı bile cezaevinde.. Haziranın 2 sinde mahkememiz ertesi gün aşkımın doğum günü sanırım alacağı en güzel hediye olacak.. Tek üzüntüm kızımızın 2. yaşını yine onsuz kutlayacak olmam ama allah can sağlığı versin diyorum kendimi teselli ediyorum.. bizim için dua edin çok yüksek ihtimal mahkemeyi gördüğünde dışarda ama olumsuzu da düşünmek gerek.. artık ne beklediğimi bilerek bekliyorum bunun öncesinde belirsizi bekliyordum en acısı amaçsızı da buydu..
kendinize çok iyi bakın. Allaha emanet olun....

Allah kurtasın cnm eşini,inş eski mutlu günlerinize geri dönersiniz

canancım gerçekten zor günler geçirdiniz kızınla ikiniz..bazen şöyle bir düşününce anlıyo insan hayatta öyle zor sınavlar oluyoki karşısında sabretmesi zor olan ..inşallah sen kızın ve eşin en yakın zamanda birbirinize kavuşursunuz ve herşey çok daha güzel olur..dualarım sizlerle..öptüm canım

beyaz 16 yorumun için teşekkür ederim canım.. bi iyiyiz bi sorunlu işte..eşim ikizler burcu olduğu için çift karakterli onu tanımam anlamam zor oluyo.. bakalım hakkımızda hjayırlısı şimdilik devam sorun yok gibi ama başbaşa oturup konuşmayı dertleşmeyi bilmediğimiz için sorunlar içte kala kala patlıyo bi gün.. zaten en büyük sorunumuz iletişimsizlik biizm..bebeğin hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin moralini bozmak istemem ama biraz da geç olmmuş zaten inşallah yakınında sana yardımcı olabilecek biri vardır çok zor oluyo çünkü benim küçük oğlum çok kıskanç kimseylede durmuyo bi işim olduğunda kimseye bırakamıyoum bazen çok bunaltıyolar beni...beraber büyürler artık ..

kadercim senin yorumuna cvp yadımmı biliyorum ama sende sağol canım....
gizem elif diğer mayıs anneleri neredesiniz ya..eskiden arad da olsa bişeyler yazıyodunuz artık uğramıyorsunuz umarım hepiniz iyiisinizdir ..hepinize kucak dolusu sevgiler...opuyorumnanaktan

ridacım allah analı babalı büyütsün.

canan sanada hayırlı kavuşmalar eşinle...

gülhan umarım herşey biran önce yoluna girer...

hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum artık içimde bi kıpırtı var mutluluk adına çok amaçsızca bi yaşam sürüyordum artık bi amacım var eşim gelecek yeni ev açıcaz o geldimi yapacak çok şeyimiz var.. en başta kızım eşim ve ben başbaşa uzun zaman geçirmei düşünüyoruz.. çok heyecanlı bi bekleyiş içindeyim kızlar..
herkese sevgiler.. bebişleri öpüyorum.. bizim diğer mayıs anneleri nerelerde..

eşinden ayrı olmakne demek ben çok iyi bilirim.eşim 4 aydır yurt dışında görevde.dah önce de gitmişti. gerçekten zor. allah sana sabır versin canancım...

selam kızlar ...son msj üstünden 10 gün geçmiş herkes nerde.:KK43: nasılsınız ridacım sen naısl oldun kızn nasıl..selam kader kızlar sizler nasılsınız öptüm hepnizi...sağol gökçencim sesim çıkmazsa herşey yolunda oluyo şimdilik böyle bakalım ilerde ne oluruz allah bilir sen nasılsın kuzey nasıl

evt ne oldu bu topice böyle ama yaa olmazki böyle de...
gülhan ım ben o gün faceden seni ekleyecektim soyadını unuttum ya tekrar bana yazar mısın özelden...çok unutkan oldum bu arada ben ya...
annem geldi 3 gündür burda...benim keyfimde yerinde allah a bin şükür diyeyim...ela yemese da içmesede ne yapayım artık...:KK43:
3 senedir kendime doğru bişey almamıştım bir alışveriş yaptım kızlar anlatamamm bu arada herşey de pahalı ya...bana öyle geldi yani...siz ne yapıyorsunuz kilolar felan ne alemde...benim biraz göbeğim var o sinirimi bozuyor ne yapsam eskisi gibi incecik olamıyorum:KK43:
öptüm hepinizi...a.s.

iyi geceler kızlar,
nasılsınız? herşey yolundadır inşaallah. bu aralar hem işimin yoğunluğundan hem de 9-10 gündür internetin gelip gitmesi sonucunda pek bir şey yazamadım.bu hafta müfettşlerimiz vardı. çocukların müfettişin sorularına verdiği inanılmaz (!) cevaplar sonucunda ömrümün en komik teftişi oldu desem yeridir. 3.ders matematikti, vitaminden bölme işlemi konusunu işledik ve derste müfettiş vardı, bir sonraki ders müfettiş, bir önceki derste hangi konuyu işlediğimizi sordu ve sıkı durun öğrencinin verdiği cevap "karesel sayıları işledik" kafamçokkarıştı müfettişle gözgöze geldik ohaoldumsmile birbirimize gülümsedik adam ne sorduysa benimkiler bütün maharetlerini (!) döktürdüler. sadece bir öğrencim hiç beklenmedik kurtarışlar yaptı müfettiş gittikten sonra önce onu tebrik ettim ve sınıfa gösterdikleri üstün başarıdan (!) dolayı tebrik ettim ama sınıfımı görmeliydiniz :))) adam Çanakkale Deniz Zaferiyle ilgili sorular sordu bu konudan enson ne zaman konuşulduğunu sordu benim süperler "taaa birinci dönem,çoook oldu" demezler mi halbuki daha geçen hafta okulda etkinlik yapıldı :bbo: öğrencilerim hakkında bu şekilde konuşmayı sevmem bu sınıfım geçen haftayı salaklıkta tavan yaparak geçirdi.
gülhancım senin tarafta suların biraz durulmasına çok sevindim inşaallah zamanla daha iyi olacaktır. güzel düşün ki hayatında güzelliklerin çoğalsın canım. Rabbim gönlünde geçirdiğinden daha fazlasını nasip etsin canım.
selmacım kıyafetlerini güle güle kullan canım.sanırım yaptığın alışverişle bütün kışın stresini atmışsın galiba :)) bu arada facede resimlerine bayıldım. elacık çok tatlı maşaallah, aynı babasına benziyor .hamileyken bu kadar bakarsak babalara olacağı buydu :)
benimkilom da 53-55 arasında gidiyor ama göbeğim berbat fırlıyor dört- beşaylık hamileyim sanki :KK43:(( aslında bu ay yapacağım bazı çalışmalar ama ben daha günüm geldiği halde adet olamadım :bbo: geçen ayın 27sinde olmutum adetim genel olarak düzenlidir ve genelde erken olurum bekliyoruz bakalım ama ben şimdiden allak bullak oldum bile.bugün hafif bir lekelenme var ama gerisi gelmedi. daha önce demiştim eşimin ilk evliliğinden 2 çocuğu olmasa hiç düşünmem hatta zor olacağını bildiğim halde çok sevinirdim ama eğer öyle bir şey olursa edecek sana 4 çocuk....onların ihtiyaçları, eğitimleri vb. düşündükçe kafam karışıyor ya hayırlısı artık
ben yatsam iyi olacak artık sanırım yoksa sabaha kalkamayacağım:))
hepinize iyi haftalar diyorum . uzun zamandır göremediğimiz arkadaşları da topiğe bekliyorum.kendinize iyi bakın hoşçakalın.....

Son düzenleme:
evt ne oldu bu topice böyle ama yaa olmazki böyle de...
gülhan ım ben o gün faceden seni ekleyecektim soyadını unuttum ya tekrar bana yazar mısın özelden...çok unutkan oldum bu arada ben ya...
annem geldi 3 gündür burda...benim keyfimde yerinde allah a bin şükür diyeyim...ela yemese da içmesede ne yapayım artık...:KK43:
3 senedir kendime doğru bişey almamıştım bir alışveriş yaptım kızlar anlatamamm bu arada herşey de pahalı ya...bana öyle geldi yani...siz ne yapıyorsunuz kilolar felan ne alemde...benim biraz göbeğim var o sinirimi bozuyor ne yapsam eskisi gibi incecik olamıyorum:KK43:
öptüm hepinizi...a.s.
selmacım annen gelmiş gözünaydın canım....evet kıyafet konusunda sana katılıyorum 30-35 lira verdiğinin en basit kazak 2gün sonra tüyleniyo ömrü bitiyo...doğumdan sonra baya kilom kalmıştı şimdi biraz daha zayıfım bu seferde o aldıklarım bol gelmeye başladı canım benimde göbeğim var ama fazla kilo vermek istemiyorum çnkü uzandıımda yan yaraftaki kemiklerim çıkıyo geçen görümcemle konuşuyoduk dedim evlenmeden önce 45 45 kiloydum hiç kemiklerim çıkmıyodu şimdi 55 56 yım niye kemiklerim çıkıyo oda dediki doğum yaptığın içindir çatı açılması diyolar yanlarında genişliyo dedi bilmiyorum nedendir ama göbekle devam ...canım özelden söylerimben baktım bulamadım seni kendine ii bak canım elayıda öp benim için
iyi geceler kızlar,
nasılsınız? herşey yolundadır inşaallah. bu aralar hem işimin yoğunluğundan hem de 9-10 gündür internetin gelip gitmesi sonucunda pek bir şey yazamadım.bu hafta müfettşlerimiz vardı. çocukların müfettişin sorularına verdiği inanılmaz (!) cevaplar sonucunda ömrümün en komik teftişi oldu desem yeridir. 3.ders matematikti, vitaminden bölme işlemi konusunu işledik ve derste müfettiş vardı, bir sonraki ders müfettiş, bir önceki derste hangi konuyu işlediğimizi sordu ve sıkı durun öğrencinin verdiği cevap "karesel sayıları işledik" kafamçokkarıştı müfettişle gözgöze geldik ohaoldumsmile birbirimize gülümsedik adam ne sorduysa benimkiler bütün maharetlerini (!) döktürdüler. sadece bir öğrencim hiç beklenmedik kurtarışlar yaptı müfettiş gittikten sonra önce onu tebrik ettim ve sınıfa gösterdikleri üstün başarıdan (!) dolayı tebrik ettim ama sınıfımı görmeliydiniz :))) adam Çanakkale Deniz Zaferiyle ilgili sorular sordu bu konudan enson ne zaman konuşulduğunu sordu benim süperler "taaa birinci dönem,çoook oldu" demezler mi halbuki daha geçen hafta okulda etkinlik yapıldı :bbo: öğrencilerim hakkında bu şekilde konuşmayı sevmem bu sınıfım geçen haftayı salaklıkta tavan yaparak geçirdi.
gülhancım senin tarafta suların biraz durulmasına çok sevindim inşaallah zamanla daha iyi olacaktır. güzel düşün ki hayatında güzelliklerin çoğalsın canım. Rabbim gönlünde geçirdiğinden daha fazlasını nasip etsin canım.
selmacım kıyafetlerini güle güle kullan canım.sanırım yaptığın alışverişle bütün kışın stresini atmışsın galiba :)) bu arada facede resimlerine bayıldım. elacık çok tatlı maşaallah, aynı babasına benziyor .hamileyken bu kadar bakarsak babalara olacağı buydu :)
benimkilom da 53-55 arasında gidiyor ama göbeğim berbat fırlıyor dört- beşaylık hamileyim sanki :KK43:(( aslında bu ay yapacağım bazı çalışmalar ama ben daha günüm geldiği halde adet olamadım :bbo: geçen ayın 27sinde olmutum adetim genel olarak düzenlidir ve genelde erken olurum bekliyoruz bakalım ama ben şimdiden allak bullak oldum bile.bugün hafif bir lekelenme var ama gerisi gelmedi. daha önce demiştim eşimin ilk evliliğinden 2 çocuğu olmasa hiç düşünmem hatta zor olacağını bildiğim halde çok sevinirdim ama eğer öyle bir şey olursa edecek sana 4 çocuk....onların ihtiyaçları, eğitimleri vb. düşündükçe kafam karışıyor ya hayırlısı artık
ben yatsam iyi olacak artık sanırım yoksa sabaha kalkamayacağım:))
hepinize iyi haftalar diyorum . uzun zamandır göremediğimiz arkadaşları da topiğe bekliyorum.kendinize iyi bakın hoşçakalın.....
kadercim güzel dileklerin için sağol canım..Allah seninde gönlüne göre versin herşeyi ..çocuk konusunda işin zor gerçekten hayırlısı olsun canım..bu çocuuklar çok tuhaf benim akıllı muharrem iyiyi kötüyü biliyo azçok anaokuluna giidcek seneye geçen pazar boş damacananın tepesinde akrobasi yaparken düştü yüzü yara içinde kaldı bizde uyur uyanık arsıydık eşlimle alperen yanımıza geldi kardeş düştü diyo yardı istemeey gelmiş:)) babaannesi muharreme soruyo noldu diye kreşe gidiyo ya orda oldu demiş çok vurdumduymaz deli ediyo beni hiç laf dinlemiyo yapcaz bilmem yasemincim takip ediyorsan merak ettim seninkiler nasıl anlaşabiliyolarmı..kızlar öptüm hepinzii..

X