2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ışılcım biz de seni özledik..hamileliğin normale dönmüş..hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım..hadi bakalım hayırlısıyla cinsiyetini de öğrendiğinde bizimle paylaş hemen..merakta bırakma bizi..benim bebiş şubat sonu geliyor..benim kızım olacak nasipse..tek sağlıklı sıhhatli olsunlar da gerisi boş...

cnm cok az kalmis doguma allah kurtarsin hayirlisiyla bebisini kucagina al insallah,kizina isim dusundun mu cnm allah mutlulugunu bozmasin cok sanslisin bi erkek bi kiz ,tabi once saglik dedin gibi gerisi bos..

herkese iyi geceler,
ışılcım seni tekrar görmek güzel. senin doğum ne zaman olacak hayırlısıyla?
ben bir şeyi çok merak ediyorum ikinci hamileliğinizde de ilkinde duyduğunuz heyecanı,mutluluğu duyuyor musunuz? bana nedense ilk olan o kadar özel geliyor ki sanki ikincide aynı mutluluğu aynı heyecanı duyamayacakmışım gibi geliyor.
heline hamileliğim o kadar güzel o kadar rahat geçmişti ki hayatımın en güzel günleri desem yalan olmaz bazen zamanı helini ilk öğrendiğim tarihe geri çevirmeyi o kadar istiyorum ki o güzelliği, o heyecanı, o huzuru yeniden yeniden yaşamak istiyorum.....

cnm benim dogum haziranda kismetse,diger arkadaslari bilmiyorum ama ikinci hamilelik daha siradanlasiyo,hep bildigin seyler,mutluluk oluyo fakat ilk ki kadar heyecan olmuyo,ilk hamileligimde kendimi dunyanin merkezi gibi hissediyodum sanki tek hamile bendim ,ama ikincide bunun cok normal oldugunun farkina vardim

ışılcım hoşgeldin canım .. hayırlısıyla gelsin bebişin bizlerde çok şükür herşey yolunda arada delirsemde yuvarlanıp giidyoruz ridacım sen nasılsın iyiisn inşallah kızlar hepinzii öptüm

sagol cnm bende tekrar burda oldugum icin sizinle yeniden kaynattigim icin de cok mutluyum cok ozlemisim hepinizi

kulaklarımda bi çınlama hissediyorum...
nasılsınız iyi misnizi kızlar..
herkese iyi yıllar diliyorum..
artık pek girmiyorum kızlar yaa..
umarım herkesin keyfi yerindedir.. görüşmek üzere..

slm kizlar sizlri cok ozledim benim hamilelik yeni yeni normale dondu bulantilarim cok fazlaydi ,simdi iyiym ama gecmisi okuyamadim hersey yolundadir umarim saohpetlerimizi,dertlesmelerimizi kisacasi herseyi cok ozledim hepinizi opuyorum,buarada bebisimin cinsiyeti daha belli degil belki carsamba soyler doktor,kismetse haziranda 2.kez anneolucam.herkese sevgileropuyorumnanaktan
canım hayırlı olsun seninde ikinci hamileliğin. bende 7 haftalık hamileyim. negüzel ikinci kez anne olucak kısmet olursa:))
herkese iyi geceler,
ışılcım seni tekrar görmek güzel. senin doğum ne zaman olacak hayırlısıyla?
ben bir şeyi çok merak ediyorum ikinci hamileliğinizde de ilkinde duyduğunuz heyecanı,mutluluğu duyuyor musunuz? bana nedense ilk olan o kadar özel geliyor ki sanki ikincide aynı mutluluğu aynı heyecanı duyamayacakmışım gibi geliyor.
heline hamileliğim o kadar güzel o kadar rahat geçmişti ki hayatımın en güzel günleri desem yalan olmaz bazen zamanı helini ilk öğrendiğim tarihe geri çevirmeyi o kadar istiyorum ki o güzelliği, o heyecanı, o huzuru yeniden yeniden yaşamak istiyorum.....
evet ikincide bi tecrübe var başına gelen şeyleri daha olağan karşılıyorsun ama hamile kalmaya niyetlendikten sonra günler geçmek bilmedi adeti beklerken ilkinde bukadar heyecenla beklemedim. 3. ayda anca hamile kaldım kalmasaydım çok üzülüp ümidi kesicektim galiba. bu sefer ikinci çizgiyi görünce daha bi sevindik eşimle. ilkinde acemelik olduğundan tekmeleri hissedene kadar pek anlamamıştım bişey. dün dr gittim ilk kez heyecandan bayılıcaktım nedensekalp atışını görmek için sabırsızlanıyorum.

kulaklarımda bi çınlama hissediyorum...
nasılsınız iyi misnizi kızlar..
herkese iyi yıllar diliyorum..
artık pek girmiyorum kızlar yaa..
umarım herkesin keyfi yerindedir.. görüşmek üzere..
herkez iyi ama heralde işten güçten kimse gelmiyor artık:)
sen nasılsın? kızçen nasıl?:)) sen neden giremiyorsun işlerinmi yoğun canım?

bu arada kızlar dün dr gittim moralim bozuldu kalp atışını göremedik. 6. haftada gören bile var bende tık yok dr haftaya gel dedi. ya geç döllenme oldu yada gelişmiyor. hayırlısı artık ama üzülücem haftayada göremezsem:KK43:(

ışılcım demek bir oğlun daha olacak..hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum Yüce Yaradandan..ben kızıma şeyma betül ismini koymak istiyorum eşim hümeyra istiyor..ebru ve mercan isimlerini de düşündük ama uzun hikaye vazgeçmek zorunda kaldık bu isimlerden..sanırım yine benim dediğim olacak yani şeyma betül..

tuğbacım hayırlısıyla bebişinin kalp atışlarını duyarsın inşallah..ben 7 haftalıkken gittiğimde de çok iyi hatırlıyorum kalp atışı yoktu ve haftaya gelmemi yada alttan bir aletle bakmayı önerdi..korktuğum için bir hafta beklemiştim..ve 8.haftada duydum bebişin kalp atışlarını..inşallah korktuğun gibi bişey değildir..ALLAH gönlüne göre versin tatlım..güzel ve hayırlı haberlerini almak dileğiyle..

deryacım seni görmek ne güzel.kulaklarını ben çınlatmıştım..işe yaramış anlaşılan..hatice ceren hanımı öp benim için kendine iyi bak canım..

bu arada kızlar dün dr gittim moralim bozuldu kalp atışını göremedik. 6. haftada gören bile var bende tık yok dr haftaya gel dedi. ya geç döllenme oldu yada gelişmiyor. hayırlısı artık ama üzülücem haftayada göremezsem:KK43:(
tuğbacım hemen üzülme bizde alperende duymamıştık bir haftasonra tekrar çağırmıştı yine duymadı alttan bi cihazla baktı sende haftaya duyarsın inşallah
kizlar ikinci kez erkek annesi olcam.oglum hic yanliz kalmicak insallah..
ışılcım Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla çok svindim oğlanları çitlicen benim gini
ışılcım demek bir oğlun daha olacak..hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum Yüce Yaradandan..ben kızıma şeyma betül ismini koymak istiyorum eşim hümeyra istiyor..ebru ve mercan isimlerini de düşündük ama uzun hikaye vazgeçmek zorunda kaldık bu isimlerden..sanırım yine benim dediğim olacak yani şeyma betül..
ridacım seninde sayılı günlerin kaldı bulduğun eşine bakma senin bulduğun isim daha güzel:))

kadercim sende inşallah hamilelik duygularını yeniden yaşarsın
deyacım seni buralarda görmek çok güzel sıkıldınmı bizlerden niye uzak duruyorsun elif gizem ebru çoğu arkadaşlarımız yok zaten umarım herşey yolundadır hepsi iyiidropuyorumnanaktan

erence ??? nickini mi değiştirdin canım??? tanıyamadımm kusura bakma uzun zamandır girmiyourm

ridacım sen nasılsın iyi misin.. evet uzun zamandır gelmiyorum. ne bilim bi zaman sıktı şimdi yine sardım. bende yeniden anne olmak istiyorum ama eşim daha istemiyor. bana kalsanız hemen olsun derim. evde aldık biliyorsunuz daha tadilat yaptırılcak masraf çok yani.. gerçi nasipli geliyor kuzularımız. hatice ceren e hamileyken işlerim çok güzeldi. sonra kriz ortamı azaldı.. hatt ageçen eşime dedim ki
yeniden hamile kalsamda ne güzel olur demi dedim.. ben korummuyorm ama eşim korunuyor..
hatta işi pişmişliğe döktüm.. dedimki '' çocuk istemeyen korunsun '' :p ee hal böyle olunca istemeyn korunuyor daha zamanı var die.. ama nasıl olsa ben onu yazın faka bastırcamm :))
diğer bütün hamile arkadaşları çok çok öpüyorum. nasıl sınız iyi misinzi kızlar.. ilk hamileliğinizden farklılıklar varmı çok merak ediyorum. bide ben hala 60 kiloyum kilomu veremedim..
ridacım şimdide kızın olcakmış çok sevindim k
totsak ikinci kez erkek bebek bekliyormuş
kardelen in bebişi daha yeni..
herkesin hakkkında hayırlısı..
görüşmek umuduyla... hoşçakalın

merhaba canım ar4kadaşlarım bende çok giremiyorum geçmişide fazla okuyamadım ama anladığım kadarıyla çok güzel haberler var
ridacım kızının ismi çok güzel bence şeyma betül olmalı:)az kalmış doğumuna sağlıkla al kucağına kzıını
canım iş durumu makhkeme falan ne oldu
ışıl hayırlı olsun ikinci oğlun ne sağlıkla gelsin oğluşunun kardeşi
kardelencimde hamileymiş hayırlı olsun
valla ne yalan diyim ben galiba hiç düşünmeyecem ikinciyi :)
deryacım sanada meraba seni görmek güzel
kader sen nasılsın
göremedim ama gülhan elif gökçensizler ne yapıyosunuz hepinizi çok özledim valla ama kızlar hiç vakit bulamıyorum girmeye halim pe yatıyor perişan arda sabah 7 de kalkıyor gece 11de yatıyor gecede yeni bebek gibi iki saate bir kalıyor gündüz ben okuldan gelince bu saatlerde iki saat yatıda dinleniyorum
bi dk durmuyor tüm mobilayalarımı kırdı :KK43:çok hareketli ve inatçı bir çoçuk lafda dinlemiyor inanın elektirik düğmelerine kadar çıkartıyor
yani girecek zamanım yok yatmadan bi bakayım dedim hepinizi öpüyorum

merhabalar,naslsınız?bende 2009 mayıs annesiyim,15 mayısta doğdu kızım şimdi yine hamileyim,kazara oldu,6 haftalık başta üzüldüm ama ne yapayım ikiz gibi büyürler artık,sizlerde de hamileler var galiba,sağlıcakla kucaklarına alırlar inş
benimle aynı durumda olan var mı acaba aranızda,ban cevap yazarsa sevinirim

selam kızlar nasılsınız maşallah size ya ne cesaretlisiniz hemen ikinciyide yapmışsınız:)) bende pc yok diye giremiyorum uzun zamandır 33rabbim sağlıkla kucğınıza almayı nasip eder inşallah
öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun

erence ??? nickini mi değiştirdin canım??? tanıyamadımm kusura bakma uzun zamandır girmiyourm

ridacım sen nasılsın iyi misin.. evet uzun zamandır gelmiyorum. ne bilim bi zaman sıktı şimdi yine sardım. bende yeniden anne olmak istiyorum ama eşim daha istemiyor. bana kalsanız hemen olsun derim. evde aldık biliyorsunuz daha tadilat yaptırılcak masraf çok yani.. gerçi nasipli geliyor kuzularımız. hatice ceren e hamileyken işlerim çok güzeldi. sonra kriz ortamı azaldı.. hatt ageçen eşime dedim ki
yeniden hamile kalsamda ne güzel olur demi dedim.. ben korummuyorm ama eşim korunuyor..
hatta işi pişmişliğe döktüm.. dedimki '' çocuk istemeyen korunsun '' :p ee hal böyle olunca istemeyn korunuyor daha zamanı var die.. ama nasıl olsa ben onu yazın faka bastırcamm :))
diğer bütün hamile arkadaşları çok çok öpüyorum. nasıl sınız iyi misinzi kızlar.. ilk hamileliğinizden farklılıklar varmı çok merak ediyorum. bide ben hala 60 kiloyum kilomu veremedim..
ridacım şimdide kızın olcakmış çok sevindim k
totsak ikinci kez erkek bebek bekliyormuş
kardelen in bebişi daha yeni..
herkesin hakkkında hayırlısı..
görüşmek umuduyla... hoşçakalın
evet deryacım nick değiştirdim ben marem alperren gülhan yani:))
merhaba canım ar4kadaşlarım bende çok giremiyorum geçmişide fazla okuyamadım ama anladığım kadarıyla çok güzel haberler var
ridacım kızının ismi çok güzel bence şeyma betül olmalı:)az kalmış doğumuna sağlıkla al kucağına kzıını
canım iş durumu makhkeme falan ne oldu
ışıl hayırlı olsun ikinci oğlun ne sağlıkla gelsin oğluşunun kardeşi
kardelencimde hamileymiş hayırlı olsun
valla ne yalan diyim ben galiba hiç düşünmeyecem ikinciyi :)
deryacım sanada meraba seni görmek güzel
kader sen nasılsın
göremedim ama gülhan elif gökçensizler ne yapıyosunuz hepinizi çok özledim valla ama kızlar hiç vakit bulamıyorum girmeye halim pe yatıyor perişan arda sabah 7 de kalkıyor gece 11de yatıyor gecede yeni bebek gibi iki saate bir kalıyor gündüz ben okuldan gelince bu saatlerde iki saat yatıda dinleniyorum
bi dk durmuyor tüm mobilayalarımı kırdı :KK43:çok hareketli ve inatçı bir çoçuk lafda dinlemiyor inanın elektirik düğmelerine kadar çıkartıyor
yani girecek zamanım yok yatmadan bi bakayım dedim hepinizi öpüyorum
gizemcim burlardayım ben nick değiştirdim çok şükür iyiyiz canım
merhabalar,naslsınız?bende 2009 mayıs annesiyim,15 mayısta doğdu kızım şimdi yine hamileyim,kazara oldu,6 haftalık başta üzüldüm ama ne yapayım ikiz gibi büyürler artık,sizlerde de hamileler var galiba,sağlıcakla kucaklarına alırlar inş
benimle aynı durumda olan var mı acaba aranızda,ban cevap yazarsa sevinirim
Allah tamamına erdirsin canım evet zorlanırsın ama yapacak bişey yok aldırsan daha kötü ama 3. ye çok dikkat derim:)))
selam kızlar nasılsınız maşallah size ya ne cesaretlisiniz hemen ikinciyide yapmışsınız:)) bende pc yok diye giremiyorum uzun zamandır 33rabbim sağlıkla kucğınıza almayı nasip eder inşallah
öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun

hoşgeldin canım uzun zamandır görüşemiyoruz bizde herşey yolunda umarım sende iyiisindir

günaydın kızlar,
benim fırlama 12 de kudura kudura yattı.hopluyor,zıplıyor çığlık atıyor sonra birden duruyor kıvrılıyor ve kıvrıldığı yerde uyuyor :) tabi saydığım bütün eylemleri benim üzerimde yaptığı için ouyuduğunda ben de nereyi boş bulsam oraya kıvrılıyorum.
ridacım kızının adı hayırlı olsun canım...Adı gibi bahtı da güzel olur inşaallah.
gülhanım ben bazen istiyorum ama eşim istemiyor bir tanesine zor bakıyorsun zaten diyor. aslında en önemli sebep başka; ben eşimin ikinci eşiyim. önceki eşinden de iki çocuğu var . etti mi sana üç çocuk.. onlar anneleriyle kalıyorlar ama sonuçta okuyorlar yarın inşaallah üniversiteye gidecekler ya da iş kuracaklar hem onlara hem de kızıma iyi gelecek hazırlamak doğal olarak maddiyata dayanıyor.dolayısıyla yapacağım çocuk 4. olacak o yüzden gözümüz kesmiyor açıkçası...ama bir taraftan çocuğum abilerinden uzakta büyüyor ve onu yalnız büyütmek istemiyorum ya bakalım artık zaman ne gösterecek.
deryacım seni tekrar görmek güzel... yanlış hatırlamıyorsam ceren in de kilo meselesi vardı.nasıl biraz kilo alabildi mi? benimki halen 8300 gr yemesi gayet güzel ama yediği vücuduna değil de göbeğine birikiyor sanki :)
gizemcim sana da merhaba canım... Allah sabır versin hareketli bir çocukla uğraşması zordur kardeşimden bilirim. ben heline hareketli yaramaz diyorum ama kardeşimi ve burda arkadaşımın çocuğunu görünce benim cadının yaramazlıkları gözümden siliniyor. ben de helin yatana kadar bırak nete bakmayı okulla ilgili hiç bir işi yapamıyorum okulla ilgili işlerimi okulda teneffüslerde veya boş derslerimde yapıyorum artık. bu arada diyarbakırda hangi okuldasın?
beyaz16 canım benim arkadaşım da mayıs 2008 te doğum yaptı hem de sezaryenle 2 ay sonra kazara yeniden hamile kaldı ve nisan 2009 da tekrar doğum yaptı ve konuştuğum zaman iki çocuğun peşpeşe olmasının zor ama ilerisini düşündüğüm zaman iyi olduğunu söylemişti. sen de hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah
ışılcım demek oğlun olacak. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
enesin annesi, sen de tekrar hoşgeldin senin kuzun nasıl? yaramaz kuzu mu uslu kuzu mu?
tuğba cım dur bakalım hemen telaşlanma. belki de geç döllenme olmuştur.içini ferah tut arkadaşım.
tüm mayıs 2008 anneleri hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın, hoşçakalın

Son düzenleme:
günaydın kızlar,
benim fırlama 12 de kudura kudura yattı.hopluyor,zıplıyor çığlık atıyor sonra birden duruyor kıvrılıyor ve kıvrıldığı yerde uyuyor :) tabi saydığım bütün eylemleri benim üzerimde yaptığı için ouyuduğunda ben de nereyi boş bulsam oraya kıvrılıyorum.
ridacım kızının adı hayırlı olsun canım...Adı gibi bahtı da güzel olur inşaallah.
gülhanım ben bazen istiyorum ama eşim istemiyor bir tanesine zor bakıyorsun zaten diyor. aslında en önemli sebep başka; ben eşimin ikinci eşiyim. önceki eşinden de iki çocuğu var . etti mi sana üç çocuk.. onlar anneleriyle kalıyorlar ama sonuçta okuyorlar yarın inşaallah üniversiteye gidecekler ya da iş kuracaklar hem onlara hem de kızıma iyi gelecek hazırlamak doğal olarak maddiyata dayanıyor.dolayısıyla yapacağım çocuk 4. olacak o yüzden gözümüz kesmiyor açıkçası...ama bir taraftan çocuğum abilerinden uzakta büyüyor ve onu yalnız büyütmek istemiyorum ya bakalım artık zaman ne gösterecek.
deryacım seni tekrar görmek güzel... yanlış hatırlamıyorsam ceren in de kilo meselesi vardı.nasıl biraz kilo alabildi mi? benimki halen 8300 gr yemesi gayet güzel ama yediği vücuduna değil de göbeğine birikiyor sanki :)
gizemcim sana da merhaba canım... Allah sabır versin hareketli bir çocukla uğraşması zordur kardeşimden bilirim. ben heline hareketli yaramaz diyorum ama kardeşimi ve burda arkadaşımın çocuğunu görünce benim cadının yaramazlıkları gözümden siliniyor. ben de helin yatana kadar bırak nete bakmayı okulla ilgili hiç bir işi yapamıyorum okulla ilgili işlerimi okulda teneffüslerde veya boş derslerimde yapıyorum artık. bu arada diyarbakırda hangi okuldasın?
beyaz16 canım benim arkadaşım da mayıs 2008 te doğum yaptı hem de sezaryenle 2 ay sonra kazara yeniden hamile kaldı ve nisan 2009 da tekrar doğum yaptı ve konuştuğum zaman iki çocuğun peşpeşe olmasının zor ama ilerisini düşündüğüm zaman iyi olduğunu söylemişti. sen de hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah
ışılcım demek oğlun olacak. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
enesin annesi, sen de tekrar hoşgeldin senin kuzun nasıl? yaramaz kuzu mu uslu kuzu mu?
tuğba cım dur bakalım hemen telaşlanma. belki de geç döllenme olmuştur.içini ferah tut arkadaşım.
tüm mayıs 2008 anneleri hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın, hoşçakalın

cnm verdiğin cevap için çok teşekkür ederim,içim rahatlaı biraz

canım elbette ki seni kolay günler beklemiyor ama sadece yaşadığın güzelliğin tadını çıkar.balböceğin yalnız büyümeyecek ve aradaki yaş farkı az olduğu için kıskançlıkla uğraşmayacaksın. kardeşimle aramda 13 ay var o kadar yakınız ki iyi ki var diyorum

canım elbette ki seni kolay günler beklemiyor ama sadece yaşadığın güzelliğin tadını çıkar.balböceğin yalnız büyümeyecek ve aradaki yaş farkı az olduğu için kıskançlıkla uğraşmayacaksın. kardeşimle aramda 13 ay var o kadar yakınız ki iyi ki var diyorum

cnım ya çok sağol,ben zaten zor olacağını biliyorum buna da hazırım ama 2 tane dr.a gittim biri sorun yok,doğurabilirsin dedi,diğeri ise sezeryanın üzerinden 2 yıl geçmemiş sadece 8 ay dedi bu çok riskli bir gebelik ben seni takip etmem fakülşteye sevk edeyim dedi kafam karıştı çok üzüldüm

X