2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

aaa evet kızlar gün bitti yeni aklıma geldi bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun

aramızda da öğretmenler var hepinizin öğretmenler gününü kutlarım

Arkadaşlar herkese merhabalar...bir kaç gün aradan sonra işte yine aranızdayım..buarada günü geçti ama yine de tüm eğitimcilerin ve eğitimci arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum...Allah eğitim meşalelerinizi söndürmesin...ışğınız bulunduğunuz her yeri ve tüm alemi kuşatsın..

geçmişi okuma fırsatım olmadı ama canancım rahatsız mısın annen mi rahatsız ecrin mi pek anlayamadım ama acil şifalar diliyorum sizin için..RABBıM rahmet, merhamet ve bereketini üzerinizden eksik etmesin..yüzünüzdeki gülücükler daim olsun..

arkadaşlar aynı gün benim de duruşmam vardı maalesef 2 ay sonrasına 4 şubata ertelendi..hayırlısı bakalım..ancak bu durum zaman kaybı olduğu kadar maddi olarak da kaybımız haline geldi..artık işe iade ümidim pek yok çünkü yeni başkan tanıklık için gelen arkadaşlarımızı bile engellemek için kendi akıl almaz yöntemlerine başvurmuş.. tazminatımı alıp bir an önce maddi ve manevi yönden rahatlamak istiyorum..işe iade olsam bile işimin ve ortamın artık eski tadı vermeyeceğini anladım..belli bir süre evde oturup bebeğimi büyütmeye karar verdim..işsizlik maaşımla biraz idare ederiz..sonrasında hastanelere başvurularımı sürdürüeceğim..Allah büyüktür..

ervuscum sana da merhaba canım..şuan sadece seni online görebiliyorum..herkes yine kayıp anlaşılan..
herkesin Mübarek Kurban Bayramını da kutlayayım bu arada...Tüm islam alemine hayırlara vesile olması dileğiyle..herşey gönlünüzce olsun..

Arkadaşlar herkese merhabalar...bir kaç gün aradan sonra işte yine aranızdayım..buarada günü geçti ama yine de tüm eğitimcilerin ve eğitimci arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum...Allah eğitim meşalelerinizi söndürmesin...ışğınız bulunduğunuz her yeri ve tüm alemi kuşatsın..

geçmişi okuma fırsatım olmadı ama canancım rahatsız mısın annen mi rahatsız ecrin mi pek anlayamadım ama acil şifalar diliyorum sizin için..RABBİM rahmet, merhamet ve bereketini üzerinizden eksik etmesin..yüzünüzdeki gülücükler daim olsun..

arkadaşlar aynı gün benim de duruşmam vardı maalesef 2 ay sonrasına 4 şubata ertelendi..hayırlısı bakalım..ancak bu durum zaman kaybı olduğu kadar maddi olarak da kaybımız haline geldi..artık işe iade ümidim pek yok çünkü yeni başkan tanıklık için gelen arkadaşlarımızı bile engellemek için kendi akıl almaz yöntemlerine başvurmuş.. tazminatımı alıp bir an önce maddi ve manevi yönden rahatlamak istiyorum..işe iade olsam bile işimin ve ortamın artık eski tadı vermeyeceğini anladım..belli bir süre evde oturup bebeğimi büyütmeye karar verdim..işsizlik maaşımla biraz idare ederiz..sonrasında hastanelere başvurularımı sürdürüeceğim..Allah büyüktür..

canım güzel dileklerin için teşekkür ederim. dilerim bu dilekler hepimiz için kabul olsun..
ben bi ara tansiyonum çıkınca düşmesi için ilaç aldım emzirdiğim için kuzumda etkilendi. şuan ikimizde iyiyiz atlattık. saol canım

senin iş için hayırlı kapılar açılır umarım.

hepinizin mubarek kurban bayramını kutluyorum. bebişleri öptüm. kendinize iyi bakın..
sevgiler

kızlar hepinize merhaba ervusçum sende derya gibi arada yazanlardansın ridacım demek mahkeme ertelendi hakkında hayırlısı olsun bu arada hepinizin bayramını kutluyorum hayırlı bayramlar...

iyi geceler kızlar,
bugün öğleden sonra izmite annemlere geldim şu anda kızımla mücadele ederek bu satırları yazıyorum :)
canancım öncelikle geçmiş olsun hem sana hem de küçük kuzumuz ecrine. parmağı nasıl şimdi? kıyamam ben ona benim cadı da hergün bir yerlerden düşmese içi rahatlamıyor :emir_bebek: sürekli aksiyon halinde. koltuklara tırmanıyor, koltuklardan atlıyor yemesi güzel ama o kadar harekete aldığı bütün besinler eriyip gidiyor halen 8300gr . sizinkiler de özellikle kızlar bu kadar hareketli mi?
ridacım haksızlığa uğramak ne demek çok iyi bilirim hele olanlardan seninle beraber ailen de etkileniyorsa maalesef daha da yıpratıcı oluyor :KK43: ama elimizden sana dua etmekten başka bir şey gelmiyor. belki de senin için böylesi daha hayırlıdır. ya da öyle teselli edelim kendimizi arkadaşım . neyse önemli olan kuzularımız bundan sonra kuzularımıza iyi bak....
bu arada hepinizin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum a.s. bu da bayram çiçekleri ....

merhaba kızlar
bende kastamonu dayım..pazartesi günü dönüyoruz ama bişey anlamadım yine ela nın peşinde koşturmaktan..hepinizin bayramını kutluyorum...allah herşeyi gönlünüze göre versin..
rida cım her işte bir hayır vardır...inşallah yoluna girecektir herşey...canan cım geçmiş olsun...helinim sende izmit in tadını çıkar...
öptüm hepiniziii.

herkese iyi bayramlar diliyorum.
Bebeklerede bol iştah ve keyifli günler,uykulu geceler...

iyi geceler kızlar,
bugün öğleden sonra izmite annemlere geldim şu anda kızımla mücadele ederek bu satırları yazıyorum :)
canancım öncelikle geçmiş olsun hem sana hem de küçük kuzumuz ecrine. parmağı nasıl şimdi? kıyamam ben ona benim cadı da hergün bir yerlerden düşmese içi rahatlamıyor :emir_bebek: sürekli aksiyon halinde. koltuklara tırmanıyor, koltuklardan atlıyor yemesi güzel ama o kadar harekete aldığı bütün besinler eriyip gidiyor halen 8300gr . sizinkiler de özellikle kızlar bu kadar hareketli mi?
ridacım haksızlığa uğramak ne demek çok iyi bilirim hele olanlardan seninle beraber ailen de etkileniyorsa maalesef daha da yıpratıcı oluyor :KK43: ama elimizden sana dua etmekten başka bir şey gelmiyor. belki de senin için böylesi daha hayırlıdır. ya da öyle teselli edelim kendimizi arkadaşım . neyse önemli olan kuzularımız bundan sonra kuzularımıza iyi bak....
bu arada hepinizin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum a.s. bu da bayram çiçekleri ....

saol canım.. parmakcığımız düzeldi ama tırnak düşecek belli :KK43: neyseki iyi tarafından bakıyorum daha farklı olabilirdi...
benim kızımda çok hareketli yer çekimine hep karşı alçak basınca tahammülü yok gözü hep yükseklerde ya camın kenarındaki mermere çıkar ya koltukların üstüne korkarım yakında tvnin üzerinde bulabiliriz Ecrini.. çok gözü kara düşse bile yılmıyo tırmanmaya devam..

nerdesiniz anneler tatilden dönemedinizmi?

hepinize sevgiler güzel haftalar diliyorum.kuzulara iyi bakın.

canancım ben buralardayımda malum çocuklar iş güç fırsatım olmuyo alperendfe aynı onunla iş yapmak ne mümkün ben düzeltiyıorum o peşimden dağıtıyo artık ne yaparsa o uyurken ama diğer mayıs annelerinin sesi yokumarım herkesin bayramı iyi geçmiştir ve herşey yolundadır kızlar öptüm hepinizi

kızlar uzun zamandır gene yazamadım bi türlü fırsat bulamıyorum nazoş tan bizimkibaya büyüdü iyice zilli bişi oldu herkesin adını söyler oldu nene teyze baba ama bana meme demeye başladı meme gel meme git deli olucam hehe umarım sizin bebişlerde sizlerde iyisinizdir bu arada geçmiş bayramınızda kutlu olsujn canlarım grşrz opuyorumnanaktan

günaydın kızlar,
herkes iyidir inşaallah... kaç gündür yazacam sııntıdan bir türlü elim varmıyor ama dün aldığım olumlu haberlerden sonra içim biraz daha ümit dolu. bayramın 4.günü yengemi (amcamın hanımı) dmuz gribi şüphesiyle üniversite hastanesine kaldırdılar çok şükür d. gribi değilmiş ama zatürre olmuş önce sevindik ama sonra gölcük devlet hastanesine sevkedilince iş ortaya çıktı meğer ciğerlerinin % 90'ı perişan şuanda solunummakinesine bağlı yaşıyor makineden çıkarılınca nefes alıp vermekte çok zorlanıyormuş haberini alınca çok kötü oldum...doktorlar da çok ümitli konuşmuyorlar o da üzerine tuz biber oldu. insan yakın çevresine ne hastalığı ne de ölümü konduramıyormuş...
hafta başı okulda önce sevindik bir öğretmen arkadaşımız bebek bekliyor ama sonra sevincimiz endişeye dönüştü çünkü hafta başından beri düşmeyen ateşi ve bulantıları bizi korkuttu bir de dün akşam sancılanınca iyice telaşlandık apar topar boluya acile gitti çok şükür ateş kendisinden kaynaklı bebekte bir sıkıntı yokmuş ..
dün akşam artık ağlıyordum Allahım hiç olmazsa bir tane iyi haber alayım diye rabbim dualarımı kabul etti galiba önce yengemin durumunda hafif iyileşme görülmüş sonra da arkadaşımın haberi geldi. Rabbim sana şükürler olsun...
kızlar başınızı ağrıttıysam hakkınızı helal ediniz lütfen moralim kötü burası benim için gerçekten özel bir yer ....
kendinize de kuzularımıza da iyi bakın lütfen ...

kızlar uzun zamandır gene yazamadım bi türlü fırsat bulamıyorum nazoş tan bizimkibaya büyüdü iyice zilli bişi oldu herkesin adını söyler oldu nene teyze baba ama bana meme demeye başladı meme gel meme git deli olucam hehe umarım sizin bebişlerde sizlerde iyisinizdir bu arada geçmiş bayramınızda kutlu olsujn canlarım grşrz opuyorumnanaktan

merhaba canım hoşgeldin arada uğra bizleri unutmadığını bilelim:))seninde geçmiş bayramın kutlu olsun canım evet büyüdüler alperende bayağı konuşuyo al ver anne baba anneanne aba tek kelimeler...görüşürüz canım bende seni öptüm
günaydın kızlar,
herkes iyidir inşaallah... kaç gündür yazacam sııntıdan bir türlü elim varmıyor ama dün aldığım olumlu haberlerden sonra içim biraz daha ümit dolu. bayramın 4.günü yengemi (amcamın hanımı) dmuz gribi şüphesiyle üniversite hastanesine kaldırdılar çok şükür d. gribi değilmiş ama zatürre olmuş önce sevindik ama sonra gölcük devlet hastanesine sevkedilince iş ortaya çıktı meğer ciğerlerinin % 90'ı perişan şuanda solunummakinesine bağlı yaşıyor makineden çıkarılınca nefes alıp vermekte çok zorlanıyormuş haberini alınca çok kötü oldum...doktorlar da çok ümitli konuşmuyorlar o da üzerine tuz biber oldu. insan yakın çevresine ne hastalığı ne de ölümü konduramıyormuş...
hafta başı okulda önce sevindik bir öğretmen arkadaşımız bebek bekliyor ama sonra sevincimiz endişeye dönüştü çünkü hafta başından beri düşmeyen ateşi ve bulantıları bizi korkuttu bir de dün akşam sancılanınca iyice telaşlandık apar topar boluya acile gitti çok şükür ateş kendisinden kaynaklı bebekte bir sıkıntı yokmuş ..
dün akşam artık ağlıyordum Allahım hiç olmazsa bir tane iyi haber alayım diye rabbim dualarımı kabul etti galiba önce yengemin durumunda hafif iyileşme görülmüş sonra da arkadaşımın haberi geldi. Rabbim sana şükürler olsun...
kızlar başınızı ağrıttıysam hakkınızı helal ediniz lütfen moralim kötü burası benim için gerçekten özel bir yer ....
kendinize de kuzularımıza da iyi bakın lütfen ...

canım ne demek başınızı ağrıttım biz burda bütün sıkıntılarımızı ve sevinçlerimizi paylaşmak için varız yengen ve arkadaşın için çok üzüldüm bende bugün haberlerde bi şehit eşinin konuşmaların açok üüzldüm 6 yaşında oğlu vardı ve 6 aylık hamileymiiş pkkya inat bu çocuğu jandarma yapıcam diyo çocukta ne olduğundan habersiz hayır yapm adiye ağlıyo insan ölümü konduramıyo gerçekten sende kandine ii bak canım

diğer kızlar sizler nasılsınız sesiniz çıkmıyıo hiç tuğba rida ışıl ebru gizem ve adını hatırlayamadığım arkadaşlarım umarım sizlerde iyisinizdir öptüm hepinizi

marem alperencim saol cnm arada giricem artık valla unutmadım sizleri naz ilk dogdugunda çok şey paylaştım sizlerle seni ve yavrunu öpüyorum bu arada geçmişi okuyamadım kızlar neler yapıyosunuz bebekler nasıl daha nazın dogumu dün gibi aklımda bakıyorum da kocaman oldular bizimki pek bilmiş yeni nesil çok akıllı vallahi.bu arada artık pek kimse girmiyo galiba 2 gündür bakıyorum kimsecikler yokkkkk herkesi öpüyorum

kızlar dün geceyarısı yengemi kaybettik. daha geçen ay 43 yaşına girmişti. geride biri 20,diğeri 13 yaşında iki çocuk.....sabah haber geldi ve apar topar izmite gittik. yeni geldik. içim acıyor kızlar.yengem için bir fatiha okursanız çok sevinirim.

X