2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

cnm allah sabir versin ama cocuklarin ve senin icin en hayirlisi bu .gozun arkada kalmasin anen onlara cani gibi bakar emin ol.

cnm gecmis olsun ulasa.cocuklar dokuluyo bi yaz gelseydi hayirlisiyla cocuklar icinde iyi olurdu.

merhaba kızlar
ridacım hoşgeldin ve evin hayırlı olsun canım..
ebrucum seni kutluyorum hala delirmedin onların içlerinde :)))
arkadaşlar gelenler hoşgelmişler hastalara geçmiş olsun bebiişler umarım iyidir dila 3 diş birden çıkarıyor ve çok huysuz bende kayseriye ablamlara geldim k.pederin kırkına iki hafta vardı kaçtım zaten onlar pek aldırış etmiyolar unuttular gezmelere falan başladılar kuran okutun diyorum biz okuyoruz helva kavurun un koksun diyorum kırkına diyolar diyorum kime diyorum bende onlarla uğraşamadım geldim valla kız hasta ben hasta düştüm yollara yoksa deli ederler insanı şimdi iyiyim hepinizi ve mis kokulu bebekleri öpüyorum iyi geceler....

cnm gecmis olsun ulasa.cocuklar dokuluyo bi yaz gelseydi hayirlisiyla cocuklar icinde iyi olurdu.

Işılcım teşekkür ederim cnm,Allah bebişlerimizi korusunDoktora gittik bugün ateşi yok dedi,gribi orta şiddetteymiş,ilaç vermedi.Pazartesiyi bekleyin ilerlerse tekrar gelin dedi.yasakkelime

merhaba nasılsınız kızlar bır haftadır gıremıyordum cok yogundum herkese selamm :))

İyiyiz Fundacım bebişlerin hastalıklarıyla uğraşıyoruz malum hava şartları nedeniyle:1no2:Sen nerelerdeydin cnm,hayır olsun ne yoğunluğun vardı,inşallah iyi haberdir.

herkese selam. deryacım iyiyim ben sağol.seni sormalı? kızın da iyi mi? selma iyi dileklerin için teşekkürler.. ev halkı uyudu ben de bi merhaba diyeyim dedim.

günaydın iyi pazarlar kızlar...
ela daha iyi gibi ama yine dün gece beni uyutmadıgecenin bir yarısı ağrı kesici şurup verdik o biraz etki etti ama hep emmek istedi...nesi var anlıyamıyorum dişi de yok daha görünürse diş desem(
herkesler iyidir umarım burası çok soğuk kış yeniden geldi yaz gelse de rahatlasak....
eda cım dediğini yapıcam ama bizimki pekmezi hiç sevmedi niyeyse hoş ben bu kızın neyi sevdiğini neyi sevmediğini de çözemedim ya(

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar zor günler yaşıyor.Özellikle çalışan anneler bebeklerini bırakmanın zorluğunu yaşarken bir de insanlarla uğraşmak zorundalar.Ebru,rida aklıma gelenler.Gerçekten Allah sabır versin diyorum.Naçizane tavsiyem çok fazla yüz göz olmayın mesafeli durun.Bazen tepkisizlik te en büyük tepkidir.
Selma bebekler bu aralar huzursuz galiba.Ne yapıcaz bunlarla?Fitil verirsem uyuyor rahatlıyor ama çocuğu uyuşturmak istemiyorum.çiçek gibi bebeklerimiz konuşamıyorlar ki neden etkilendiklerini anlasak.

selam şekerler bi haftadır çok zor günler geçirdk kızım çok hastalandı birden fışkırır gibi bir kusma ile başladı sonra çok fena kokulu bir ishal ne oldunu anlayamadık dişi çıkıyodur heralde dedik akşam 8 gibi çocuk doktoruna götürdk nasıl bir kusma anlatamam neyse gaitadan kültür alındı hem rota virus hemde dizanteri mikrobuna raslandı 3 gün hastanade kaldk 2 gündrde evdeyiz halada tam olarak geçmedi kızım zaten zayıf bi bebekti iyce zayıfladı nerden kaptı nası oldu anlamadm aman bebişlere iyi bakın artık emekledikleri için heryere giidiyolar herşeyi ağızlarına sokuyolar sonrada böle hasta oluyolar onun o durumuna ne kadar çok üzüldüğümü anlatamam size serum takılırken gözümün içine bakıyo anne yardım et dermiş gibi of çok zor neyse hepinizi çok öptüm bebeklerde şiddetli kusma varsa kulak arkası etmeyin sakın

geçmiş olsun muson cum ne zor anne olmak...
ela da iki gün kusmuştu günde bir defa ve püskürterek değil ama midesinde ne var ne yok çıkmıştı şükür 2 gündür iyi gibi ama geceleri huzursuz dün gece de uyutmadı beni sabah resmen dökülüyordum ya..
iştahı da maalesef pek yok...

arkadasim cok gecmis olsun umarim bebegin bir an once iyilesir sende rahatlarsin biraz

selmacm ısılcm çok teşekkür ederi düzeliyo inş bi kusması kaldı arada miydesi bulanıyo ateşi felan düştü çok şükür selmacm sende dikkat et canım kakasını beziyle birlikte hastaneye götür orda bi test yapsınlar istersen en fazla yarım sürer kakasında sümüksü akıntılar varmı canım önemli olan oymuş yoksa korkma

Gizemcim yorumların için teşekkür ederim..eşimle yine dün aynı muhabbet oldu..babam ve annem seni çok seviyor..babam zor adamdır ama senin her söylediğine gülüp geçiyor, üzerinde durmuyor dedi..belliki kendisinin çok zoruna gitmiş..utandım valla ;(
ben de karar aldım..ailesiyle ilgili yorum yaparken iki kez daha düşünücem..
yine ağırbaşlılığımı koruyacağım ve babası ne yaparsa yapsın, nasıl istiyorsa öyle davransın bişey demicem..eşim her konuda nasılsa bana fikrimi soruyor..haklısın arkadaşım..onlarla direk muhatap olmak yerine eşimle konuşacağım..böylece eşimi üzmemiş olucam..
sen de bugün yuvana kavuşuyorsun demek :) ancak ailenden ayrılıyor olmak gerçekten çok zor..elifcim napsın bi de onu düşününce bunlar çok basit meseleler olarak görünüyor değil mi?Allah yar ve yardımcısı olsun..ne yapıyor şimdi aceba..yazmıyor da..aslında paylaşsa belki biraz daha rahatlardı..canım arkadaşlarım...sizleri çok seviyorum

çok geçmiş olsun.Allah bebeğinize acil şifalar versin

çok geçmiş olsun muson.. bişi sormak istiyorum kuzuna rotavirüs aşısı yaptırmışmıydın...

herkese selam. deryacım iyiyim ben sağol.seni sormalı? kızın da iyi mi? selma iyi dileklerin için teşekkürler.. ev halkı uyudu ben de bi merhaba diyeyim dedim.

merhaba gökçencim.. iyiyim çokşükür kızım da iyi. senin kuzun nasıl

ridacım evin hayırlı uğurlu olsun. Allah huzurlu, sağlıklı mutlu, ağız tadıyla oturmak nasip etsin
kızlar hepinize merhabaaaa

deryacm maalesef yaptırmadım onunda çok fazla koruduğunu söylemiyolar zaten aynı grip aşısı gibiymiş 100lerce suştan sadece birisini hastalıktan koruyomuş ama keşke genede yaptırsaydım dryacm vuslatcm lepiskacm ilginiz için teşşekkür ederm

Ah canim cok cok gecmis olsun..Acaba sulardan falan olabilir mi?simdi nasil?Insallah dah iyicedir..Allah tum hasta bebislere sifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…