2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bende resmimi koyayım fırsat bulunca ayrıca 28 yaşındayım yaşlı mayıs anneleri yalnız degilsiniz canlarım kızlar 2 gün yazmadım unutuldummu acaba çok içerlendim

kızlar bugün çoşmuşunuz ben çok giremiyorum vuslatcım arda çooook yaramaz bi dk durmuyo bende peşindeyim bide misafirim vardı bugün öle işte bacılar öpüyorum hepiniz çok tatlısınız

günaydın mayıs anneleri nasılsınız...bebişler nasıl...herkes nette olmadığına göre bebişler rahat uyuyor demekki... biz ayaktayız..

merhaba kızlar,nasılız bugün? bebişlrde iyi mi? gizem,funda,hazal,selma,isil,muson,casser,gülhan,yesemin,elif,rida,derya.... adını sayamadığım mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum...

günaydın herkese:))
gökçen iyiyiz sağol canım hazal erken uyandık nerdee bizim ki 7 de kalkmazsa günü kaçırır felan allah korusun ama babasına bıraktım ben uyudum :))
sonra kalktığımda birbirlerini yiyolardı ya o ayrı:))

gkcn nasıl canım bebişlerle uğraşıyoruz...
nergiscim bebişler işe gidecekler ne yapsınlar erkenden kalkmaları gerekiyor...ben babamıza kıyamıyorum hafta içi erken kalkıyor hafta sonu biraz dinlensin istiyorum...

merhaba kızlar,nasılız bugün? bebişlrde iyi mi? gizem,funda,hazal,selma,isil,muson,casser,gülhan,yesemin,elif,rida,derya.... adını sayamadığım mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum...

canım gökçencim iyiyiz nazda iyi senle bebişinde iyisinizdie umarım havalardanmıdır yoksa saat başı uyanmaktanmı bilmiyorum başım agrıyo doktorumda emzirdigim için sadece minoset kullan diyooda bi işe yaramıyo sizler ne kullanıyosunuz:bbo:

selmacım nasılsın hazal nasıl sositososito

kızlar naz herşeyi yemiyor çorba olarak tarif verebilirmisiniz bana degişik bişeyler yapiyim yavruma şimdiden sagolun şekerler

funda cım seçtiği yemekler konusunda hemen pes etme aradan birkaç gün geçince yine ver olmadı bikaç gün sonra yine :)ela da tarhana yı sevmemişti kaç seferde yemedi hemde ama şimdi maşallah yiyor:))
değişik sebze çorbalarının içine irmik koymayı dene ya da farklı tahıllar koy. çok az sarmısak koyabilirsin lezzet vermesi için tel şehriye koyabilirsin.
seninde beğeneceğin lezzette olsun çorbaları yine de.

ıspanak çorbasını öğrendim yapmadım ama kısa zamanda yapacağım farklı o geldi aklıma
unu yağda kavur su koy içine kaynayınca minik doğranmış ıspanakları ekle ama çok pişirme ıspanakları bir taşım bir dene bakalım bunu aynı yöntemle karnıbaharı pişirmek içinde deneyebilirsin ama karnıbaharı iyice pişir:))
umarım işe yarar...

selmacıgım herkes kilosu iyi diyo ama bana zayıf geliyo çok üzülüyorum irmik katmayı denememiştim önerin için sağol canım deniycem yarın hemenkaydirigubbakcemile5

dene bakalım işe yarar umarım:)
kaçtı kilosu nazın ela tam 7 aylık olduğunda 9350 gramdı boyu da 70 cm idi bu ay sonu napıcak bakalım arada iştahsız arada obur bende anlamadım gitti bu kızı yaa.
ikizler burcu ne olucak nasıl anlaşıcaz bilmem:))

nazda boga burcu geçen ay 8750grmdı bu ay henüz kontrole gitmedik boyu iyi maşallah 74 cm boya gidiyo ondan bi süzükleşti diyo annem nazda iştahsızbütün gün emsin istiyo o kadar süt nerdeee bugün yine humana stil tea aldım baya fayda etmişti kullandıgımda senin sütün ne durumda selmacıgımyerimseniben

maşallah boyu çok iyiymiş inş.ela da uzar bu ay:)
benim sütüm bazı günler çok bazı günler az gibi yediklerimden stresten değişiyor galiba.humana bende çok içmiştim 6 aylık olana kadar ama sıvı şeylerin tüketimiyle alakalı kendimi zorluyorum su içmeye bu yüzden:)
ela da öyle bazen iştahsızsa hep emmek istiyor.artık yetmezki süt ama yemeleri lazım ben uyutacağım zaman emzirmeye çalışıyorum ama emmek isterse göğsümü açmaya çalışıyo ve memmme memmme diyor:)) o zamanda kıyamıyorum napıyım..

İyiyiz gökçen.Umarım tüm mayıs anneleri gzl bir cumartesi geçirmiştir.Safayı doktora götürdük bugün.Sonrasında gezdik safayada değişiklik oldu çocuk evkuşu oldu çıktı iice.
Ardından safanın babası şu ara italyan yemeklerine merak saldı harika bir makarna yaptı yediklerimin en güzeliydi o denli dolayısı ile benim diet bugünlük yalan oldu.
Yemesi güzelde ardından çekilen vicdan azabı feciii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…