2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bak şimdi nazar değdirdim şimdi uyudu gene yarım saate kalkar artık bu gece 1 den aşağı uyumaz zilli yandııııık :teytey: senin bebişin adı ne canım kaç mayıs doğumlu bizimki 15 mayıs..

kızımın adı ikra canım benimkide esra 3 mayıs doğumlu biz kaydirigubbakcemile3 umarım bebişin uyur benimkide uyudu artık uyanmaz ama yarım saatte bi, bi saatte bi kalkar emer yatar.inşallah diyeyimde bizimkinede nazar değmesinkaydirigubbakcemile3

enesin annesi, rida, muson,murgiz,marem alperen,ulaseda;benim minik elam,neysen,mercan dilara kızlar hepinizi öpüyorum neler yapıyosunuz?

burdayım ela nın da erken uyuyacağı tuttu kızlar burdayken sorayım dedim ela 3 gündür muhallebisini içmiyor
zaten doğru dürüst birşey yediği de yok ille emmek istiyor grip onunla alakalı mıdır napıcağımı şaşırdım yaa bi akıl verin??

kızlar bişey daha sorucam benim yüzümü sivilceler bastı???
ya ben genç kız mıyım ki ne oluyor bana böyle birde sırtımda da var minik minik isilik gibi??
siz de de var mı neden dir:?:?

enesin annesi, rida, muson,murgiz,marem alperen,ulaseda;benim minik elam,neysen,mercan dilara kızlar hepinizi öpüyorum neler yapıyosunuz?

canım ne yapayım enesi babasına havale ettim galiba ağlıyorsenağlama yine gitmem lasım
enesle uğraşıyos malum
Allaha şükür bizde hasta olmadık bütün mayıs anneleri ve bebişleri hastalanmış ya havalar okadar kötüki evler bile zor ısınıyor nerdeyse bu arada biras geç oldu ama diyete başladımhihoyyyt diyet gruplarına katıldım dua edin de inşallah veriyim şu kahrolası kilolarımı
sen neler yapıyosun

canım muhtemelen grip olduğu için içmiyodur dişlerindede olabilir benim yüzümde sivilceler var anlam veremiyorum aynı senin gibi

hastalığındandır selma üzülme enes hasta deil yinede yedirene kadar 10 takla atıyorum oyunlar derken şebeğe dönderdi beni kerata
stres felea yapıyosundur elanın hastalanması yemek yememesi
canım valla bilmem belkide regl dönemin bilmem am bi ihtimal canım

inşallah dediğiniz gibidir kızlar ya
bende sanırdım evlenince bitecek sivilceler çocuk olunca bitecek nerdee?
sizin cadılar böyle erken uyuyunca kaçta kalkıyolar biizmki kalkar şimdi saat 7 de zor geliyor ya o saattede kalkmak bana.

ikraa nın annesi ben burda mayıs annelerinde dikkat ettimde genelde hep oğlanlar vardı senin bebeğin kızmış:)neler yapıyor ikra emekliyor mu bişeyler söylüyor mu ?
ela en küçük mayıs doğumlu 31 mayıs halen emeklemiyo bizimki ya poposunun üstünde gidiyo biraz o kadar yapıp yapacağı ikra nın boyu ve kilosunu da merak ettim gerçi bu topic değil yeri ama.

annişler duruyu uyuttum eşim pc eline geçiirmeden bi bakayım dedim enesin ennesi bi sen le benim kuzucuklarımız hastalanmadı aman nazar değmesin
selmacm benimkide kız ama dediğinde haklısın toplasan 3 yada 4 kız bebişimz var canım elacık yakında emekler hiç merak etme bu aralar sürüne sürüne emekler bizimki emeklerkn poposunu kaldırmaya başladı

yarencm msj yarım gitti ne güzel ablanla bolca hasret giderirsin ben de ablamları annemi çok özledim en son 4 ay önce görmüştüm (((

bu satte hala uyunık bizimki ay bi senağlama

muson burdayım canımmmm misafir vardı sonrada ardayla uğraşıyom arda çok huysuz hala ya bugünde burnu akmaya devam etmenin yanında öksürüryor dr deö-mişti diş çıkarıyor burnu akıp öksürebilir artık bilmiyorum ne oldu üşütmesi geçmemişmi diştenmi diye
ya ben bi geçmişi okiym gelirim musoncum öptüm

musoncum valla bizimkide pcye oturmadan yazayım dedim pc yokken napıyolardı unuttum valla . ayrıca naz emeklemek istemiyo hemen yürümeye çalışıyo zamane çocukları fenalar valladelikafadulden

canım valla bende çok zorlanıyorum yemek yedirmek için kapatıyo agzını kitliyo parmagımla aralayıp tıkıveriyorum agzına eşim aç diildir diyo ama kendi haline bırakırsam zayıflıcak nazda hep emmek istiyor napcaz böyle CADIARZU

ebru nazeyi dün bu konuda gördüm ama yazmamış sadece okumuş demekkisengözlerimebaksanab
canım sınavına üzüldüm ya bazı şeyler kismet işte olmayınca olmuyorsenağlamasağlık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…